Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Slalom Gigant-przejazd 11 sek.


Szymonaki

Rekomendowane odpowiedzi

Sądząc po Twojej cynicznej wypowiedzi jesteś z Rzeszowa...no cóż zazdrość straszna rzecz( co do stoku narciarskiego oczywiście).

Mam 2 cenne uwagi. Jeśli chodzi o lokalizacje Przemyśla zapraszam do atlasu geograficznego natomiast na Twoim miejscu nie afiszował bym się za bardzo z tak ogromną nie wiedzą geograficzną dotyczącą bądź co bądź Twojego rodzimego kraju...

Stok w Przemyślu to taka ślizgawka, zawsze można wpaść z kumplami czy laską i sobie pośmigać, wsiadam w busa i jestem; wygoda niesamowita zaufaj mi:)

Natomiast trasa numer 2 jest całkiem całkiem, 3 podstawowe elementy, które powinny być trenowane jeśli chodzi o gigant są spełnione, i można ustawić bardzo fajny 12 bramkowy gigańcik.

Aaaa i wyplucie to nie to samo co spadek (czyt. opuszczenie właściwego toru jazdy)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj chyba zle mnie zrozumiałes nie mialem na celu ublizanie Ci bo nie chce robic dymu ja mam troche rodziny u ciebie w miescie jak i nawet troche dalej a co do stoku w przemyslu to niestety nie zazdroszcze Ci... za sam ten most na gorze postawił bym wyciąg i polityka ludzi ktorzy sie tym zajmuja nie bardzo mi sie podoba ale to ich sprawa, poza tym takie wyciagi w miescie maja jedną wade - kolejki i to spore nawet w ciagu tygodnia, no i wsumie to on chodził nie za wiele :D w zeszłym roku ile tydzien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka jest fatalna, natomiast w 1 roku funkcjonowania wyciągu wszystko było okej, tylko, że ludzie na posadach się zmienili i zeszły sezon wyglądał jak wyglądał. Natomiast kolejki czy ja wiem? Średnio zaczynałem trening (pon-pt) ok.19-00 i kończyłem o 21-00 i do tego czasu spokojnie przejeżdżałem 15-20 razy po bramkach, jak dla mnie zadowalająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność co do modelu, moje 11 pochodzą z sezonu 02/03:)

Długość 181cm, przy moim wzroście 183cm, i wadze 68kg.

Promień skrętu 21m.

Jak mi chodzą? Cóż jestem z nich bardzo zadowolony jak dla mnie najlepsza gigantka z jaką miałem do czynienia(a na wielu jeździłem).

Fantastyczne narty, mają nie prawdopodobny potencjał, świetnie, trzymają, przyspieszają i mimo swojej sztywności i długości są bardzo sterowne, przy przechodzeniu z krawędzi na krawędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...