Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sezon rozpoczęty!!!


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Przegapiłem SB Twoją relację z Wielkiej Raczy, ale juz przeczytałem.

Chcę sie pochwalic natomiast, że dzisiaj przed pracą pojechałem na szybki wypad na Juliany. Jeździłem tam od 9 do10.30 .

Zjechałem 11 razy na bardzo dobrze przygotowanych trasach po lewej i prawej stronie wyciągu. Jazda była rewelacyjna, na poczatku nawet sztruks był momentami. Można było ciąć całą szerokością trasy bez obaw o zderzenie z innym narciarzem. Aha słonko też było. Przetarć i kamieni nie było.

No i wypróbowałem nareszcie w na dobrych trasach nowe Atomic ST12 i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem.

Samochodów na parkingu było nawet sporo, ale na ilość narciarzy na stoku to się nie przekładało.

To był już mój piąty dzień (najlepszy) na polskim stoku w tej jesieni :-)))

Myślę, że jeszcze we wtorek i środę powinny byc podobne warunki, ale już niestety nie pojadę, ale jak tylko mozecie to korzystajcie bo pod koniec tygodnia śnieg chyba spłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyjazdu SB na słowacje - zrobiłem podobnie i nie załuje pare słów z wyjazdu napisałem tutaj :

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=5927

co do rx fire > katuje je od zeszlego sezonu i nie wiem czemu przypisano im ze są twarde, przesiadka z radarc-ów bardzo lekko przyszła i tylko na plus.Nie odczuwam jakiegos dyskomfortu czy zmeczenia jazdą.

Wziołem 160(radar mial 155) zdecydowanie lepiej trzymaja krawedz nie wiem czy to na tyle "wina" dlugosci (i wasnie twardosci narty) ale wydluzylem promien jazdy dzieki czemu nie "przycinam" przy ostrym kopnięciu kompensacyjnym (jak to mialo miejsce momentami na radarcu ) narty trzymają wtedy krawędz i jedzie jak kolejka waskotorowa bez zmiany kursu.Przez to nie wiem czy to tylko odczucie czy wydluzyl sie czas na jakies proby zabawy fun. W skrócie wydaje mi sie że idealna narta dla funowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex bo chyba po to ją stworzono :D a co do twojej wypowiedzi to potwierdzam, sprawdzałem z tym że ja tą róznice widze innaczej ( i na radarcu - [wczesniej] i na Fajerze - [teraz] jezdzi moj rodziciel, wiec czesto mu je podkradam/łem ) I tak jak radarc był dla mnie bezbarwny i jakos rozjeżdzały mi sie łapy na nim tak Fajer dla mnie cudenko, dużo fajniej inicjuje sie skręt - faaajna szybka zmiana krawędzi , lekkie włożenie biodra aaa te szalone odrazu kręcą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...