Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val di Sole


szparaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem "świeżutki" pod kazdym względem;) A więc jezdziłem 1 dzien na słotwinach i jeden dzien na Jaworzynie, Trzeciego dnia (31.12) ze wzglezdu na tłumy i brak chęci walczenia o kazdy centymetr kolejki postanowiliśmy odpoczac od jazdy. Na nartki wychodzilismy dopiero na 14 (z rana masakryczne kolejki) i do 20 na słotwinach mozna było pojezdzic tam warunki nawet znośne choć występowały oblodzenia i kamyczki. Jaworzyna... ludzi tłum, kolejka na 30min stania i to w godzinach wieczornych!! nie wyobrazam sobie rano:eek: waruneczki narciarskie dobrze, jest tam nawet całkiem sympatyczna (jak na polskie góry) czerwona trasa. Jedyny minus: straszna monotonia jesli chodzi urozmaicenie tras. Sylwestra spedziłem na szczycie Jaworzyny ale tym razem jako turysta, imprezka udana;) Dyskoteka no i oczywiscie mnóstwo sztucznych ogni, a ma koniec załapaliśmy się na przejazdzkę ratrakiem:) Wczoraj jak patrzeliśmy to kolejek do wyciągów już nie było, na słotwinach jezdziły nawet puste krzesełka. Pozdrawiam i życze udanego pobytu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A wiec obiecana relacja z Wielkiej Raczy.

Niedziela - pada deszcz ze sniegiem /a moze to taki mokry snieg?/ Warunki dobre, w kilku miejscach sa lekkie przetarcia, szczegolnie na szczycie trasy 8. Poniedzialek - świeci piekne slonce, od razu przypomnialy mi sie Dolomity ;) Przez noc napadało śniegu a i chyba dosniezali armatkami, wiec jest OK. Rano trasy wyratrakowane i równiutkie, w miarę upływu czasu jest troszke gorzej, ale jesli porownac szczyrk i racze, to zdecydowanie korzystniej wypada Wielka Racza. Jeden minus - wszyscy narzekaja że podrożały karnety. Ja za całodzienny zapłaciłem 750 koron. No i niby mozna placic w euro, ale tylko banknotami, troche to dziwne.....

Ogolnie moje wrazenia sa pozytywne, warto bylo jechac, bo niestety u nas nie ma takiego osrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja...

A wiec obiecana relacja z Wielkiej Raczy.

Niedziela - pada deszcz ze sniegiem /a moze to taki mokry snieg?/ Warunki dobre, w kilku miejscach sa lekkie przetarcia, szczegolnie na szczycie trasy 8. Poniedzialek - świeci piekne slonce, od razu przypomnialy mi sie Dolomity ;) Przez noc napadało śniegu a i chyba dosniezali armatkami, wiec jest OK. Rano trasy wyratrakowane i równiutkie, w miarę upływu czasu jest troszke gorzej, ale jesli porownac szczyrk i racze, to zdecydowanie korzystniej wypada Wielka Racza. Jeden minus - wszyscy narzekaja że podrożały karnety. Ja za całodzienny zapłaciłem 750 koron. No i niby mozna placic w euro, ale tylko banknotami, troche to dziwne.....

Ogolnie moje wrazenia sa pozytywne, warto bylo jechac, bo niestety u nas nie ma takiego osrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wytrzymam;) A kto to pojawił się na forum!!! :D Jak mnie odnalazłaś??? He,he,he... A Wiolę "odnalazłaś" ?

Mam nadzieje za zarezerwujesz sobie wolne na przyszly sezon i wtedy poszalejemy razem. A jesli chodzi o postępy, to musisz sama ocenic ;) I na pewno to my będziemy Cię gonić na stoku... :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...