Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kneissl????


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

To dawaj linki na maila, przetlumacze Ci z hitlerowskiego na nasz.

Tylko powiedz co chcesz, bo sam nie bede szukal i nadaremno cos tlumaczyl.

A nowa kolekcja bardzo ladna.

Oj poprobwaloby sie, oj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać Pana , Panie Jacku dlaczego nie ma w kolekcjach na 07/08 kolekcji w/w firmy ( nie robię dla Kneissla!!!!!) . Poprostu pytam , bo szkoda by było zapominać o tak starej renomowanej firmie.

pozdr Marcin

Sorki, że to znowu ja, ale został właśnie poruszony temat bardzo ważnej marki,więc nie mogłem się powstrzymać, za co z góry serdecznie przepraszam. Polityka Kneissla, w szczególności w Polsce jest jakaś lekko dziwna, a praktycznie jej brak. Niby gdzieś ktoś handluje w Polsce, ale nie wiadzomo gdzie i kto. Swego czasu, ładnych kilka lat temu mąż mojej ałstyjackiej kuzynki był w Kneisslu w Kufsztajnie dyrektorem do spraw marketingu (chyba) i z tego co się dowiedziałem ciśli się mocno na rynek japoński. Nie wiem, ale to jest może jakoweś wyjaśnienie. Narty oni natomiast robią przednie. Ostatni raz dane mi było jeździć na nich ze trzy lata temu (red i black star). Moja opinia może by była nie miarodajna, ale paru niezłym również bardzo się podobały. Nie podjąłem się jednak wyruszenia na śnieg na tym czterokrawędziowym ich wynalazku. Ciekawostką jest to, że również ze dwa, trzy lata temu red stary pojawiły się w jednym z ultramarketów i z płytą kosztowały bodajże 900 pln!!! Niestety dowiedziałem się o tym po czasie, bo bym sobie nie odmówił. Tegoroczne Kneissle od strony graficznej robią świetne wrażenie, a i geometrię zmienili na bardziej przyjazną i łatwiejszą.

Tak przy okazji, słyszałem, że pogoda mi się nie podoba, a co wszystko mi się ma podobać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutora Kneissla znam jest ze Śląska :), tylko zgodzę się, że jest niemrawy ... jak cały Kneissl teraz, czyli od ok. 3-4 lat kiedy to zmieniła się koncepcja marketingowa nowego właściciela. Bo może nie wiecie, ale Kneissle to jedyna marka produkująca narty w Tyrolu.

Wcześniej gwoździem do trumny Kneissla były buty narciarskie ... softy w które Kneissl wszedł najmocniej, a które nie przyjęły się na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ze strony importera dowiedziałem się kto im leci kasę (w tym kraju to nie dziwota). Bardzo im współczuję, ale jeśli już są przy ogólno pojętym temacie kasy, to by tak przy okazji mogli coś wstukać o cenach nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...