Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

białka 16.12 niedziela


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze boję się Białki. Mam złe wspomnienia z Sylwestra 2006/07 - kolejka najdłuzsza w jakiej stałem 1,45h. Niewiele jest opcji w Polsce - Jaworzyna, Białka, czubek Pilska. Jaworzyna pewnie będzie zatłoczona, Pilsko troche mało, na Słowacji tylko Styrbskie i to bez najdłuzszego krzesła. Ot problem, gdzie pojechać, aby pojeździć, a nie stać w kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze boję się Białki. Mam złe wspomnienia z Sylwestra 2006/07 - kolejka najdłuzsza w jakiej stałem 1,45h. Niewiele jest opcji w Polsce - Jaworzyna, Białka, czubek Pilska. Jaworzyna pewnie będzie zatłoczona, Pilsko troche mało, na Słowacji tylko Styrbskie i to bez najdłuzszego krzesła. Ot problem, gdzie pojechać, aby pojeździć, a nie stać w kolejkach.

To powiem wam że jestem dupa a nie narciarz: nie stał bym w żadnej klejce nawet końcówkę z tego czasu czyli te 45 minut, max co jestem w stanie odstać to jedną trzecią tego czasu, a wszystko co więcej to odpinam narty i do domu. Właśnie dlatego bym żadnej Białki, Szczyrku czy Korbielowa nie zaryzykował na pobyt, jedymie na jednodniowe wypady. A na pobyt to może być jeden kierunek......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester na nartach to moze i fajny pomysl ale w praktyce wyglada to troche gorzej.

Malo jazdy, duzo stania w kolejkach no i podpici amatorzy zjazdow.

Mozna pojechac bo atmosfera w gorach fajna ale na jazde to bym sie raczej nie nastawial.:)

Odnosnie Balki to jestem troche zdziwiony, bo w Bialce kolejki byly zawsze, zwlaszcza w weekendy i takze na poczatku sezonu. W tym sezonie tak jak pisze SB kolejek nie ma, nawet w weekendy:) Ciekaw jestem dlaczego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Balki to jestem troche zdziwiony, bo w Bialce kolejki byly zawsze, zwlaszcza w weekendy i takze na poczatku sezonu. W tym sezonie tak jak pisze SB kolejek nie ma, nawet w weekendy:) Ciekaw jestem dlaczego???

Tu sprawa jest akurat dość prosta: Nigdzie śniegu nie ma w ciągu ostatnich paru dni w górach halny media głoszą i ludzie poprostu nie czują zimy po kościach. Ale wystarczy lekki powiew zimy i to się zmieni z dnia na dzień:( będą kolejki:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB bylem w zeszly roku o podobnej porze w podobnych warunkach i zrobilem to co Ty bys zrobil, czyli spakowalem narty i pojechalem do domu bo kolejki byly tak na ok 40 min. Przeroslo to moja cierpliwosc.

A w tym sezonie od samego poczatku jak podgladam widok z kamer to nie ma kolejek:eek:

To jest nie możliwe:

Bo w zeszłym roku dokładnie 21 grudnia pojechałem do Białki bo nowe auto odebrałem... więc na wycieczkę i na Kotelnice wyjechałem i nie krzesłem tylko samochodem: śniegu buło 5 cm. Z wielkim trudem na święta udało się im Banie odpalić a w I dzień po świętach Kotelnice szustkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, sory to bylo dwa lata temu - poczatek grudnia.

Racja, w zeszlym sezonie to Bialka dopiero po swietach ruszyla.

A to zgadz się 2 lata temu sezon w Białce rozpoczoł się w ostatni weekend listopada i trwał nie przerwanie do połowy kwietnia:) i niech to będzie mormą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Słowacji tylko Styrbskie i to bez najdłuzszego krzesła. Ot problem, gdzie pojechać, aby pojeździć, a nie stać w kolejkach.

wg tej strony: http://www.ski.sk/?lang=pl na Słowacji tak źle to nie wygląda , a do soboty powinno jeszcze trochę dosypać a i tempertaury mają spaść i będzie można dorobić trochę śniegu.Zresztą spora część słowackich osrodków ( jak tylko bedą warunki ) rusza pełną parą własnie w najbliższą sobotę.Bądźmy więc optymistami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedzieli powinny jeszcze dosypać z armat i nieco z góry. Wybieramy się w sobotę na Harendę. Chwalą się dość grubą warstwą śniegu. Nawet gdyby lekko oszukiwali, to powinni jeszcze dośnieżyć i stok powinien być twardy. Byliśmy tu kiedyś, ale tylko by popatrzeć jak wygląda. Przy dobrym przygotowaniu powinna być interesująca jazda. Typowy stok slalomowy stromy i szeroki. W Białce w ostatnią niedzielę bylo bardzo fajnie, ale trzeba od czasu do czasu popracować na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedzieli powinny jeszcze dosypać z armat i nieco z góry. Wybieramy się w sobotę na Harendę. Chwalą się dość grubą warstwą śniegu. Nawet gdyby lekko oszukiwali, to powinni jeszcze dośnieżyć i stok powinien być twardy. Byliśmy tu kiedyś, ale tylko by popatrzeć jak wygląda. Przy dobrym przygotowaniu powinna być interesująca jazda. Typowy stok slalomowy stromy i szeroki. W Białce w ostatnią niedzielę bylo bardzo fajnie, ale trzeba od czasu do czasu popracować na nartach.

Oj to oszukują.... w niedzielę na stoku było bardziej czarno niż biało a naśniezony tylko środek trasy i tam liczne przetarcia. Więc lojalnie ostrzegam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to szkoda że tam nie pojechałm:mad:

Byłem na Vielkiej Raczy: Było Fajnie, bez kolejki zupełnie, ale trasa kiepso przygotowana, paradoksalnie czym blięj południa tym lepiej się jeżdziło: "tak zwane kocie łby" co ratraki nie rozbiły to ludzie nartami ujeździli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek gdzie dzisiaj jeździłeś?? w białce nie było aż tyle ludzi w najgorszym wypadku 10min do szóstki a do 11 praktycznie jazda non stop:)

a popołudniem już w ogóle było ok. Gdybyż jeszcze stok był bardziej zmrożony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...