Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moda na stoku


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy też zwróciliscie uwagę na to że coraz więcej ludzi korzysta ze sprzętu który ich przerasta, w tym roku prym wiodą fischery wcsc i atomici sl gs, ale zdażają się też rodzynki jak gość na omeglass comp 165 który próbuje jeździć noga przy nodze albo albo wielki facet na juniorskiej 9s, :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie ( mój imienniku :D ) gdzies ty sie uchował ?? Too ty nie jezdzisz jeszcze na Worldcupie :eek: wszyscy na tym jeżdzą nie ważne jak ważne na czym... A tak na serio to zauważyłem to już chwile temu jakies 3-4 lata temu: SL 9 + kapelusz rosoła ;) a w tym sezonie jeszcze na nartach - w polsce nie byłem bo może w tym roku jest tego więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz chcę kupić córce takiego dobermana tylko z "j" na końcu:)

to sam wpisujesz się w tą modę:)

a tak zupełnie powaznie,to mnie zawsze zwalają z nóg modnisie w kurteczkach po 3-4 tysia ...wiemy o co chodzi pajączki i te sprawy...a umiejętności...bardzo cieniutki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest mentalnosc Polakow - nawet instruktorzy MUSZA miec najlepsze narty.

Po co miec przyjazne, na ktorych lepiej sie bedzie uczylo ,jak mozna/nalezy miec najnowszy model Atomicka, Fischera, itp.

Co z ta Polska ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA może założymy oddzielny temat - paranoje ;), a wracajac do mody to dla mnie najlepszym widokiem są te panie w wieku przed emerytalnym z litrami kolegenu wsztrzykniętegp na twarz w kurtkach za fafnaście tysi które i tu uwaga przychodzą na stok z nartami lecz nie jezdzic a siedziec pod stokiem haha i to najlepsze spotkałem te okazy na tuxie tego roku :D najpierw myslelismy że to niemki jednak na dolnej stacji postwiilismmy z kumplami narty 6 par worldcupów (modni jestesmy :)) i ów pani przyszła i postwiła swoje deski z jakimis tam klejnocikami kładąc nasze w stylu efekt domino... no wiec troche sie zdenerowalismy i "upomnielismy" ją a tu szok :o to polka + 5 koleżanek... wszystkie zakute w pająki z futrem - szczyt kozatctwa takich jeszcze nie widziałem :D aaa tylko zapomnielismy spytac z jakiego miasta są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie zakute w pająki z futrem - szczyt kozatctwa takich jeszcze nie widziałem aaa tylko zapomnielismy spytac z jakiego miasta są...

fajny tekst...zakute w pająki:))))...ooooo tak masz rację homar to jest totalna degredolada...ciuszki na topie...nie żebym miał coś do pająka poza tym że trochę optrzaskany i można oderwać metki...cena znana:)..pod warunkiem że orginał!....a narciarskie abecadło....z góry spadło:)....szkoda że nie spytałeś...może Warszafka...Bazar Różyckiego...hahahah...albo Ciechocinek...oczywiście mam na myśli senatorium jakieś...nie żebym krytykował miasto...w sumie tężnie są fajne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ze złej strony patrzycie na problem.

To najczęsciej żony facetów z forsą, które ich pilnują, aby nie jeździli w góry nie tylko z nowymi modelami nart

He He, też mi się tak wydaje :P a najlepiej jak jadą bez nart i siedzą tylko w barach i każą meldować się co parę zjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA bardzo ciekawa dyskusja Witek ale mam nadzieje że nie wiesz tego z autopsji ?? :D wracając do tego co zapisałem - panowie też byli xD nie wiedzieli że do tej pierwszej gondoli (patrząc od dołu) nie wchodzi sie z nartami haahha albo poprostu alarmu w nartach nie mieli i bali sie ze im zapier... tzn ukradną ;) a najlepsze po tej akcji z tym dominem: mój kumpel zaczął sie drzec na drugiego bo myslał że to on a ta babka (babcia) stoi obok i po 2 minutach kłutni głosem idiotki albo Kasi figury w Kilerze (jak kto woli): Ojejku to chyba ja, ale nic sie nie stało co nie ?? ... ja odpadłem hahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawdziwym problemem jest zły dobór sprzętu, bo to może przeszkadzać, utrudniać a nawet sprawiać niebezpieczeństwo dla osoby mającej takie narty i dla otoczenia.

Sam przewertowałem internet, NTN i wiele innych kupując 3 lata temu narty i zdecydowałem się na gs9, ale to dlatego, że kocham szybko i gigantowo śmigać. I nie przejmuję się tym, że połowa stoku na takich jeździ, bo to najlepsza narta z jaką miałem doczynienia.

A jeżeli chodzi o odzież to naprawdę mnie to nie rusza, jak kogoś stać to niech kupuje, lansuje się i ma z tego przyjemność. Jego prawo....

Bo czy, żeby jeździć w dobrej kurtce trzeba dobrze jeździć? Trochę bez sensu takie rozumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chyba że ktoś kupuje kurtkę Rossignola za 2000-2500zł z modnej ostatnio lini z system do oddychania pod śniegiem - Avalanche. System wymyślony dla kolesi którzy zrzucają się z helikoptera na szczyt i śmigają po dziewiczych pionowych ścianach a nie dla kapeluchów którzy w dól jadą gondolą bo boją się czerwonej trasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to też trochę wina (sprytna polityka) firm, które takie cuda pchają do wszelkiej maści odzieży. Po co np. i do kurtek i spodni dla amatorów zakładają Recco? Jakie jest prawdopodobieństwo, że na stoku zasypie Cie lawina?

A pozatym w czym Ci przeszkadza, że ktoś jeździ w takiej kurtce? Bo mi w niczym naprawdę. Przestałem się interesować takimi ludzmi. Jako go stać to niech nawet codziennie jeździ w innej kurtce, co mi tam.

Póki problem nie dotyka ludzi mi bliskich to mam to w d#@&e ;)

Problemem jest natomiast jak pisałem zły dobór sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest w tym co nosza - jest kasa to ja mozna wydac i git.

Problem nie jest w tym co za sprzet maja i ze go widac - to tez sprawa kasy, jw.

Jedynie ze bedzie troche smiesznie dla co poniektorych bliznich moze, ale to wszystko takie ludzkie, z kazdej strony przeciez.

Smiesznie przestaje byc jak ktos z czyms takim wylazi na stok. Do tego jeszcze jest zatrwazajaca prawidlowosc, im mniej sie umie tym wazniejsze jest czarna zaliczyc. Nie wazne jak i po co.

Zagrazajac sobie i innym, urzadzajc biwaki na srodku stoku, niszczac trase, no bo jakos w koncu trzeba wyhamowac, itp. itd. szkoda sie rozwodzic.

Ja rozumiem ze narciarstow jest dla wszystkich, tylko nie kazdy z prawo jazdy musi dosiadac F1. U nas na wsi ostatnio rondo otworzyli. Ponad 50% kierowcow jezdzilo na nim pod prad.

A 1 miech temu w Spindlu wjezdzalem kanapa z taka modna i nawet ladna mloda para narodowosci PL - plci obojga. Obydwoje WC Sc (dobrze ze gdzies Sl nie dorwali niechcacy). Wiec sobie pomyslalem, ze podpatrze jak smigaja. Oczywiscie trasa czerwono-czarna. No TO SE POPATRZYLEM :eek:

Ale abz nie zalamywac naszej narodowosci to tez podpatrzylem sprytna Czeszke na GS12, szkoda dziewczyny, szkoda dech, ale kto to przetlumaczy:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak ktoś wyżej napisał widział uczącą się kobiete na dobermanach wc to podejżewam że sama sobie tych nart nie wybrała tylko ktoś takie zaproponował. Teraz pytanie czy był to ktoś kto świadomie wcisnął drogi sprzęt czy ktoś równie nie mający pojecia jak ta kobieta. A apropo kurtek to mają one troche mniejszy wpływ na bezpieczeństwo jazdy niż dobry dobór nart odpowiadający własnym umiejętnością. Więc dla mnie to se może jeździć nawet w kurtce ze złota. Tak między nami facetami to jak narazie więcej jest pań niż panów, które w ten sposób promują swój wizerunek na stoku, a wszyscy wiemy jakie są kobiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he chyba już każdy spotkał kogoś kto używa sprzętu mocno na wyrost, no ale co zrobić. Czasami tylko żal jak się patrzy że się nartki taaak marnują.... Wczoraj np. widziałem gościa w Kasinie który "zasuwał" po kamieniach pod wyciągiem jadąc pługiem :eek: właśnie na WC sc. Słysząc ten chrupot i chrzęst aż mnie ciarki przechodziły. Ze ślizgów mu pewnie dużo nie zostało, cóż - jak ktoś głupi to aż miło :cool: , bo inaczej skomentować się tego nie da!!

Pozdr

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he chyba już każdy spotkał kogoś kto używa sprzętu mocno na wyrost, no ale co zrobić. Czasami tylko żal jak się patrzy że się nartki taaak marnują.... Wczoraj np. widziałem gościa w Kasinie który "zasuwał" po kamieniach pod wyciągiem jadąc pługiem :eek: właśnie na WC sc. Słysząc ten chrupot i chrzęst aż mnie ciarki przechodziły. Ze ślizgów mu pewnie dużo nie zostało, cóż - jak ktoś głupi to aż miło :cool: , bo inaczej skomentować się tego nie da!!

Pozdr

Michał

Eeee tam... może "były z wypożyczalni"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...