Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Najlepsze ośrodki na Słowacji


kp70

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy na jakie narty ale na rozgrzewke do pojezdzenia i wyjezdzenia kilosów wielka racza jest wskazana-blisko, dobry transport na miejscu, knajpki.;) ...

Powiedzmy ze tak dla "rozgrzewki" ;) Ale głównie po to by JEŻDZIĆ a nie stac w kilometrowych kolejkach do wyciągu...

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by JEŻDZIĆ a nie stac w kilometrowych kolejkach do wyciągu...

http://www.velkaraca.sk

na ich stronie jest kamera z widokiem na poczatek wyciagu na Dedovce. obrazki sa archiwizowane wiec możesz zobaczyc ile luda stoi lub nie stoi w jaki dzien tygodnia i o ktorej godzinie. na dedovce na dole jest zawsze najwiecej luda bo tam dojezdza najwiecej autobusów i tam jest oswietlony stok. do pozostałych dwóch krzeseł stoi wg mnie cztery lub piec razy mniej osób.

jak dla mnie w porównaniu z wyciagami po naszej stronie granicy (juz byłej:) to kolejek tam w ogóle nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.velkaraca.sk

na ich stronie jest kamera z widokiem na poczatek wyciagu na Dedovce. obrazki sa archiwizowane wiec możesz zobaczyc ile luda stoi lub nie stoi w jaki dzien tygodnia i o ktorej godzinie. na dedovce na dole jest zawsze najwiecej luda bo tam dojezdza najwiecej autobusów i tam jest oswietlony stok. do pozostałych dwóch krzeseł stoi wg mnie cztery lub piec razy mniej osób.

jak dla mnie w porównaniu z wyciagami po naszej stronie granicy (juz byłej:) to kolejek tam w ogóle nie ma :)

dziatwa - dzięki :)

Juz powoli montujemy ekipę na styczniowy wypad na Slowacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z Czewy jeździliśmy raczej w Beskidy-głównie Soszów - wiadomo najbliżej, ale jeśli chcieliśmy łyknąć alpejskiego charakteeru narciarstwa to jechaliśmy do Rohaczy-stąd mój post wcześniejszy. Poza tym Velkiej Raczy tzn ośrodka jeszcze nie bylo.

Tak, wcześniej mieszkałem w Częstochowie - pozdrawiam ziomka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z Czewy jeździliśmy raczej w Beskidy-głównie Soszów - wiadomo najbliżej, ale jeśli chcieliśmy łyknąć alpejskiego charakteeru narciarstwa to jechaliśmy do Rohaczy-stąd mój post wcześniejszy. Poza tym Velkiej Raczy tzn ośrodka jeszcze nie bylo.

Tak, wcześniej mieszkałem w Częstochowie - pozdrawiam ziomka!

Tak prawdę mowiac to jestem rodowitym bielszczaninem. Zycie tak sie ulozylo, ze od 92 roku mieszkam w Cz-wie. No i tesknie za gorami.... czy to zima /najbardziej/ czy tez latem.

A jesli chodzi o najblizszy wyjazd, to zdecydowalismy się na Wielką Racze ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja byłem w piątek cały dzień na Racy i dzisiaj od rana do 15.00. JEśli chodzi o trasy to cakiem nieźle jak na takie niskie górki. W piątek była super pogoda, z mrozem około -3 stopnie. Natomiast dzisiaj wróciłem przemoczony jak kura. Na dole deszcz ze śniegiem na górze ostry śnieg. Ale dobrze że posypałobo już w piątek sporo przetarć było na trasach i ostro sypali armatami. Ale zdecydowanie nie zabłysnę mówiąc że polecam austrię. Cena karnetu przy aktualnym kursie wyjdzie bardzo podobnie. Dlatego moze warto sie zastanowić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka Racza

A wiec obiecana relacja z Wielkiej Raczy.

Niedziela - pada deszcz ze sniegiem. Warunki dobre, w kilku miejscach sa lekkie przetarcia, szczegolnie na szczycie trasy 8. Poniedzialek - świeci piekne slonce, od razu przypomnialy mi sie Dolomity Przez noc napadało śniegu a i chyba dosniezali armatkami, wiec jest OK. Rano trasy wyratrakowane i równiutkie, w miarę upływu czasu jest troszke gorzej, ale jesli porownac szczyrk czy nawet stacje na podhalu i racze, to zdecydowanie korzystniej wypada Wielka Racza. Jeden minus - wszyscy narzekaja że podrożały karnety. Ja za całodzienny zapłaciłem 750 koron. No i niby mozna placic w euro, ale tylko banknotami, troche to dziwne.....

No i "dobijały" mnie strasznie wolne wyciagi, jedynie jako tako jezdzi telemix Laliky.

Ogolnie moje wrazenia sa pozytywne, warto bylo jechac, bo niestety u nas nie ma takiego osrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...