Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fotyga pojechała na narty do Krynicy


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu widziałem państwa Kwaśniewskich w Krynicy .

Durnia z siebie zrobiłem swoją drogą bo stałem dwa metry od ex prezydentowej , patrzyłem się tępo i zastanawiałem , skąd ja znam tą panią ?? :-))

Za plus zapisuje , że nie było z nimi 30 ochroniarzy jak z obecnymi oficjelami chadza .

Ja widziałem dwóch ale ich niby nie powinno byc za bardzo widać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pozostali ochroniarze byli zakopani pod śniegiem :D Jeden Twój zły ruch i nie żyjesz :D

Ja kiedyś widziałem nadzianą parę w futrach (oczywiście z rosji:D ) która szła samym środkiem stoku a na około nich jakieś 10 osób z czego paru karków, typek z walizką (pewnie kasa na zakupy) i jakaś tam służąca. Strach było przejeżdżać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem alfredoo do korej częci twojego posta mam sie ustosunkować

To jest juz starsza pani, jestem przekonany, ze przed paroma laty jezdzila zdecydowanie lepiej jak forumowe malolaty tak licznie wypisujacy bzdury.

A forumowi nestorzy?

jestescie zadowoleni ze swoich wpisow?

Za mołaloata ani za nestora sie nie uwazam. 34 to taki wiek, który pozwala spojrzeć na pewne sprawy z perspektywy byc moze odległej dla ciebie. Spotkac sie nie mielismy okazji bo z miejsca twojego zamieszkania ''x''(według profilu) widocznie żadna droga nie prowadzi na Witów.Byc może za bardzo osobiscie do tego podchodze ale to już kolejny wątek w którym troche przesadzasz i wszystkich żartujacych wrzucasz do jednedo wora-małolaty. Nie wiem może jestes faktycznie wiekowy i wszelkie przejawy dobrego humoru cie irytuja lub jestes wyjatkowym smutasem odreagowujacym kolejny stresujacy dzien pracy. Chłopie RELAX i wykaż sie w lutym pokazując małolatom kto rzadzi na stoku. No mnie pokonasz na pewno bo nie bede mogł sie pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem alfredoo do korej częci twojego posta mam sie ustosunkować

Za mołaloata ani za nestora sie nie uwazam. 34 to taki wiek, który pozwala spojrzeć na pewne sprawy z perspektywy byc moze odległej dla ciebie. Spotkac sie nie mielismy okazji bo z miejsca twojego zamieszkania ''x''(według profilu) widocznie żadna droga nie prowadzi na Witów.Byc może za bardzo osobiscie do tego podchodze ale to już kolejny wątek w którym troche przesadzasz i wszystkich żartujacych wrzucasz do jednedo wora-małolaty. Nie wiem może jestes faktycznie wiekowy i wszelkie przejawy dobrego humoru cie irytuja lub jestes wyjatkowym smutasem odreagowujacym kolejny stresujacy dzien pracy. Chłopie RELAX i wykaż sie w lutym pokazując małolatom kto rzadzi na stoku. No mnie pokonasz na pewno bo nie bede mogł sie pojawić.

Po kolei to bedzie:

wole, abys sie nie ustosunkowywal, temat minal i nie ma go co odgrzewac.

Slusznie zauwazyles - nie nalezysz to wymienionych grup.

Do Witowa mam daleko bedzie z 800 km i na piwo nie przyjade.

Naigrywano sie z kobiety a nie z urzedu dlatego sie wtracilem.

Relaksu mi nie brakuje, sam przyznajesz ze podeszles do tego zbyt osobiscie.

ja juz o tym zapomnialem.

Co do nart to scigac sie w Witowie nie bede, ale jestem otwarty na inne propozycje np wystartuje z Toba w gardenissima czy jak to sie nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...