Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co wybrać - ATOMIC / FISCHER / ROSSIGNOLE


Pawel Suchocki

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec skoro piszesz ze lubisz krótki skręt to nie polecałbym narty o promieniu 16,5 metra - Nomad odpada choć wydaje mi sie że poradziłbyś na niej ;), Metrony okej 9 jeszcz pewnie była by okej ale po 3 sezonach wsiadać na 10? nie wiem jesli musi to być koniecznie to któraś z tych to wybierał bym miedzy metronem 9 a 10, Sx też bym raczej zostawił choć nie wiem ktora to jest dziewiątka ;)

Moje pytanie czy koniecznie to musi być Atom? Bizzard i Fischer odpadają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Ciebie Homar myślę że Bobik dobrze tutaj radzi,w tym temacie to expert.

Nie przesadzajmy Panowie.

Po prostu daje moja propozycje, na temat ktorej mozemy oczywiscie podyskutowac:cool:

Co do Pure Heata to bym sie nie pchal. Jest to narta z grupy bardziej do zabawy jak to sie mowi, a nie do nauki.

Na tej narcie pojedziesz zarowno na trasie, jak i poza nia >117-72-100.

Na niej juz trzeba umiec jezdzic.

No, ale to tylko IMFO. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiauek czyżby nie było juz na stanie zadnych Rx-ów:D A tak poważnie to Rx-8 nie jest przeciez łamaczem kolan. Znam człowieka który jezdzi 3 sezon i na Rc4 race radzi sobie bardzo fajnie.zreszta nie tylko ja Go znam z forumowiczów.Przy okazji pozdrawiam. Ae wracajac do tematu to spokojnie Rx-8 a z Heatów proponuje Red-a.Róznica między 6 czy 8 badz Pure a Red-em naprawde nie jest duża. Zreszta według mnie lepiej ciągnac do wyższej narty niz zaniżac w dół.Oczywiście z rozsadkiem. Ja sam zacząlem przygode z nartami wiosna '07 i wc mi nie straszna. :D :D

Wiiosną 1907 oczywiscie,ale co to za róznica;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy Panowie.

Po prostu daje moja propozycje, na temat ktorej mozemy oczywiscie podyskutowac:cool:

Co do Pure Heata to bym sie nie pchal. Jest to narta z grupy bardziej do zabawy jak to sie mowi, a nie do nauki.

Na tej narcie pojedziesz zarowno na trasie, jak i poza nia >117-72-100.

Na niej juz trzeba umiec jezdzic.

No, ale to tylko IMFO. ;)

Ja odebrałem kolege nie jako kogos kto sie uczy tylko kogos kto chce wejśc trocheb wyzej.Skoro 5-7 to chyba pługiem nie jezdzi? Zreszta zjechac mozna na każdej narcie.Najwyżej raz ale mozna. Tak czy inaczej podtrzymuje mój wcześniejszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc w dobiorze. Chyba juz podjąłem decyzję. Kontaktowałe sie też z Fischerem. Oni zaproponowali podobne narty jak wy, Mowa była o RX RED HEAT, PURE HEAT, AMC 73, HYBRID H7, RX8. Jak myślisz BOBIC co z tego wybrać? Ja skłaniałbym sie tak jak proponowałeś do modelu RX8 chociaż i inne modele są OK. Jesli o mnie chodzi to chciałbym upajać się jazdą, aby skręty nie były trudne ale i krótkie, z możliwością czasami poszalenia carvingowo. Nie lubię się męczyć z nartami i czuć że mnie nie słuchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RC8 narta z grupy cross, uniwersalna, czyli pojedzie zarowno po zmrozonym sniegu jak i po wiosennej bryji.

Narta do krotkiego skretu, pozwalajaca doskonalic technike, a zarazem wybaczajaca bledy.

To taki RC4 Race SC, ale bardziej uniwersalna.

Poczytaj troche na necie, poszukaj, jest duuuzo informacji o tych nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RC8 narta z grupy cross, uniwersalna, czyli pojedzie zarowno po zmrozonym sniegu jak i po wiosennej bryji.

Narta do krotkiego skretu, pozwalajaca doskonalic technike, a zarazem wybaczajaca bledy.

To taki RC4 Race SC, ale bardziej uniwersalna.

Poczytaj troche na necie, poszukaj, jest duuuzo informacji o tych nartach.

Trochę zgłupiałem, mam szykać RX8 czy RC8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...