Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam!!!


Bandit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

będziesz Asiu w Wawie??? tylko patrzeć jak zaczniesz sezon na Pitztal-u ,przeglądaliśmy z Rydzykiem Waszą ofertę ale nie jest dla nas atrakcyjna skorzystamy chyba z oferty konkurencji na początku grudnia...a potem zobaczymy ..pewnie spotkamy się gdzies na stoku...a jak tam nasze dziewczyny? Agatka i Patrycja???? rosną??? bo my wciąż na nie czekamy....:)))) , pozdrawiam -muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

hej, niestety mnie nie będzie, bo będę w ..... :) Z kim się wybieracie i gdzie? szkoda, że nie poskręcamy razem. Nie mam wieści od dziewczynek, Agatkę widziałam ostatnio w listopadzie, powiem że jest na co czekać :))) Ja czekam na wieści z wawy. xxx

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

właśnie są jakieś tam plany a z kim??? a jest taka jedna firma która praktycznie jezdziła z Wami równolegle a cenowo zdecydowanie korzystniejsza....jak się zdecydujesz to powiemy co i jak...:))) zakładamy że pojedziemy na początku grudnia...więc może się uda że posmigamy razem...:)))

Oczywiście byłoby miło zobaczyć się i z Agatką skoro piszesz że warto czekać a już wiele nie zostało ....

Jeśli wyskoczymy do Wawy to damy znać...trzymaj się bandytko polskich stoków i okolicznych barów!!!! :)))-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...