Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polecamy nową osadę w Wiśle


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na potrzeby jednogo z naszych kolegów forumowych z Figo zrobiliśmy rekonesans na wiślańskich stokach.

Soszów: jazda po rozjebanej brejce, do wyciągu buła ludzi na 10-15 minut stania i potem jazda ciu...m orczykiem też na stojąco:mad: na otarcie łez śmierdzący oscypek z mazur grilowany:eek:

Nowa Osada polecamy ludzi nie na, obsługi wyciągów też nie ma, toy toy czynne bezpłatne, armaty poubierane w pokrowce i zakonserwowane na lato.

Wisła Cienków: chodzi ale nie podjechaliśmy pod sam stok bo szlaban był zamknięty, podjeliśmy prubę ataku pozatrasowego ale przeszkodził nam narciarz który akuray w tym miejscu postanowił wypiąć się z nart, a potem to już doleciał gość z parkingu ale nawet nie kur...ł :D

Reasumując: co jest zastanawiające w wszystkuch ośrodkach w Wiśle na stokach porozstawiane armaty, a nigdzie podczas ostatniego ochłodzenia nie została nawet podjęta próba naśnieżania- o co chodzi:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszej części eskapady nawiedziliśmy Biały Krzyż i przeszliśmy pełnym szfungiem przez check point czy pobór opłat na parking obojętnie jak to nazwać

na nasz przejazd pani z check pointu w drodze powrotnej dawała na znaki ,że ją głowa boli czy coś takiego

no takie kółka po czole rysowała :P

to chyba,że głowa boli no nie?

potem Julian ,ale podjechaliśmy prosto pod dolną stację orczyka

tam przekraczaliśmy Rio Grande taki kanion tfu, tfu tfu kanał ściekowy

smród w gębie mam do dzisiaj

NIECH żYJE Szczyrk:mad: :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszej części eskapady nawiedziliśmy Biały Krzyż i przeszliśmy pełnym szfungiem przez check point czy pobór opłat na parking obojętnie jak to nazwać

na nasz przejazd pani z check pointu w drodze powrotnej dawała na znaki ,że ją głowa boli czy coś takiego

no takie kółka po czole rysowała :P

to chyba,że głowa boli no nie?

potem Julian ,ale podjechaliśmy prosto pod dolną stację orczyka

tam przekraczaliśmy Rio Grande taki kanion tfu, tfu tfu kanał ściekowy

smród w gębie mam do dzisiaj

NIECH żYJE Szczyrk:mad: :mad:

Może ta Pani była na szkoleniu u tego sępa z zakopca który został w mojej pamięci z wcześniejszej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

ja właśnie z szefem swoim gadałem...

wczoraj był na golgocie...

od 8-rano...

i mówi ze pojeździć sie da...

"Nowa Osada polecamy ludzi nie na, obsługi wyciągów też nie ma, toy toy czynne bezpłatne, armaty poubierane w pokrowce i zakonserwowane na lato."

czyli pozamykane i nie działa tak ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie działa.

bo i poco by było naśnieżać łagodnie nachylony stok w środku zimy i ferii zimowych,gdzie setki dzieciaków i uczących się jazdy na nartach mogłoby nacieszyć się do woli i w miarę bezpiecznie

a tak będzie się można do państwa o pomoc,dofinansowanie lub umorzenie podatku zwrócić ,bo przecież zima była bezśnieżna:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar no z pustego nikt nie naleje nawet donaldus tuskus:) taka smutna prawda chcą a sie nie da bo nie ma takiej opcji:) no ale dobra koniec z polityką:)

a co do wyciągów jak by zainwestowali przez pare sezonów dobrą kase - tak jak np w białce to by zarabiali a u nas jest mentalność taka gówno dać a złoto za 2 dni w kieszeni trzymać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO taka prawda:

Słyszeliscie napewno porównanie Holendra z Polakiem np

Było sobie dwóch holenderskich rolników i jeden miał 20 krów a drugi 2 no i ten co miał 2 idzie do koscioła kładzie sie krzyżem i modli sie boże spraw mi 19 krów żebym miał o jedną wiecej jak on !

W polsce podobnie z tym że ten co ma dwie idzie i sie modli boże spraw aby padło mu 19 krów i żeby miał mniej odemnie - POLSKIE MYŚLENIE...

Polska mentalność jest taka, nikt nie myśli żeby mieć wiecej tylko żeby inni nie mieli wiecej od niego... czasem ktoś starszy odemnie mowi że moje pokolenie to zmieni ale ja jestem w 90 % pewien że nie, a donaldus tuskus jest i tak najlepszy ze wszystkich kaczków narodowych ;)

P.S koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to zapraszam do wojewódzkiego specjalistycznego szpitala nr 5 w sosnowcu:D tam każdy wyciąg mają:D ostatnio sie bawiłem takim co się do piszczeli przymocowuje:D fajna zabawka ale nie chciał bym być tym komu to mocują błee;D

szpitale omijamy z daleka:) chyba że w celach towarzyskich

wracajc do tematu azmadan masz 103 posty a gadasz jak byś 1 raz tutaj był nie rozumiem cie kolego:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oskarżam...

ale z boku tak to wygląda...

nie chodzi o 1 watek...

tylko posty na różnych innych...

:-P

może sie przewrażliwiony zrobiłem...

po pobycie na forum ślubnym na gazecie...

gdzie pełno firm usilnie próbuje sie wszystkim wcisnąć...

na chama...

hmm...

jedyne tutaj mi sie nie zgadza właśnie to...

że ci co zachwalają mają dużo postów :-P

ps. w sobotę jak tylko na kamerce Golgotowej nie będzie przetarć ;-P jestem na Julianach :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróc uwage ze to ci co mają po 1 poscie najczęsciej są "szpiegami" i nie oczerniaj:)

ci co maja dużo postow...aha

to w takim wypadku JC bobic SB to chodzące reklamy?? ogarnij sie,polecam :) przyda sie a napewno nie zaszkodzi,:)

nie zachwala tylko mowi parwde jak cos jest ok to jest ok to sławek albo figo itd powie że jest zajebiste ale poczytaj tez te posty gdzie jest mega gnojenie a że akurat jeździsz w syfie i go lubisz to twoj problem-musisz sie oświecić i pojechać gdzies indziej i sprobować. ja jak to Figo powiedział Rio Grande nie mam zamiaru przekraczać, bo osobiscie w szczyrku zima nie ma co robić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...