Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dumpling Zębowa Wróżka


SB

Rekomendowane odpowiedzi

A na imię ma Kasia!!

Marnowała się na jakiejś stronie nasza-klasa czy coś:confused: i udało mi się Ją namówić aby dołączyła do nas, nawet juz napisała pierwszego posta http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=6493.

Panowie możecie pochylić czoła Kasia oprucz tego że jest praktykującym narciarzem to jest jeszcze zagożałym kibicem konkurencji alpejskich, ponoć posaida własnoręcznie stworzoną płytotekę na DVD pucharu świata z kilku lat i jeszcze starszy materiał FHS- co Wy na to??

Uwielbia czarne trasy nie koniecznie równe jak stół:eek:

Chciałbym abyście przy okazji powitania nowej Forumowiczki postarali się Kasię namówić do dodania autentycznego avatara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł maj Gad!

Generalnie, nie wiem co powiedzieć/napisać... Jestem w szoku! No i oczywiscie ściskam wszystkich mocno i dziekuję za przemiłe powitanie:)

Pewnie wypada powiedzieć coś o sobie ale kiepska zawsze bylam w wystąpieniach publicznych... Niezbędne info o mnie jest podane w moim profilu, czyli sprzęt, hehehe. A jak macie pomocnicze pytania to dawajcie - może odpowiem :)

Co do foty to postaram się jakąś narciarską w kasku i goglach wstawić żeby nie zrażac blond włosami, chociaż SB pewnie wypaplał że jestem blondi :) Przejrzę folderki na kompie i cos wstawię jutro.

Widze ze tu jakaś zorganizowana grupka się utworzyła - a ja myslałam ze to znajomości czysto internetowe...

Przypominam że w weekend są zawody FIS WC więc mam nadzieje ze sobie pogadamy i zrobimy austriacką analizę :)

buziaki, Chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, no miło Cię poznać - jak zgadywałam na n-k kim jest SB to obstawiałam że Juice :)

Na przełomie przedszkola i podstawówki jezdziłam w PL, potem się przeniosłam do Austrii/Slowacji a teraz utkwiłam na jakiś czas w Val di Sole (M di C, Filgarida-Marilleva).

SB, dodam że za rok też do VdS jade bo braciszek już next year chce jechac i zobaczyć własnie to miejsce gdzie sobie 4 lata temu zerwał więzadlo krzyżowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB, masz takie hobby ze wylawiasz blondyny narciarskie z naszej-klasy ?? :D

Oj, ciekawe zajecie, moze sie przerodzic w pasje ;)

Witaj Wrozko i pozdrowionka.

Gdzie jezdzis zna nartach ?

już proponowałem żeby Wituś zainteresował swoją szefową forum na skionline

mogłoby być śmiesznie;)

może jednak lepiej nie jak znam żonę SB to by to olała

tylko z politowaniem by pokiwała głową:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB, masz takie hobby ze wylawiasz blondyny narciarskie z naszej-klasy ?? :D

Oj, ciekawe zajecie, moze sie przerodzic w pasje

O przepraszam to akurat Kasia mnie na nasza-klasa wyłowiła co myślę że może potwierdzić, a potem była zabawa kilka dni jak zgadywała kto ja na forum jestem a jak już zgadła to napisała do mnie:

SB (nie wiem jak się robi podkreślenie)

...do trzech razy sztuka. Ładny masz staż! Jak mówiłes że sie interesujeszc narciarstwem to nie myślałam że to jest na granicy obsesji:) 1090 postów?? :)

dodam tyko że to nie jest na granicy obsesji, tylko......:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do foty to postaram się jakąś narciarską w kasku i goglach wstawić żeby nie zrażac blond włosami, chociaż SB pewnie wypaplał że jestem blondi :) Przejrzę folderki na kompie i cos wstawię jutro.

Nie nikomu nic nie paplałem, choć zainteresowanie na PW dość duże.

Kasaia jest faktycznie bilndynką i obawia się że jak wklei tu swoje zdjęcie z którego będzie wynikało że jest blondynką to nikt jej nie będzie traktował poważnie, więc panowie już w tym wasza głowa żeby do tego nie doszło.

Zresztą wystarczy otworzyć profil Kasi- bez napominania, namawiania są tam wszystkie informacje o niej, czy tak postębuje klasyczna blondi ala Dodzia??: chyba nie. Pięciu nowych zarejestrowanych użytkowników przeglądnołem teraz...i co: i nie ma w ich profilach nic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Drogi Panie SB, może nie każdy zdążył w pełni uzupełnić swój profil, a brak wiadomości nie wynika z jego stanu umysłu.

No Sławku, ale Ci kobieta pojechała:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zaznaczyć,że to nie jest męskie forum

tylko forum narciarskie

i nawet snowborderów tutaj można spotkać i są tolerowani ,żeby nie napisać akceptowani

a kobiety są mile widziane

:D a co się to nasze laski forumowe i nie tylko forumowe naczytać mogą

o tym jak to szowinista Figo czy SB traktują swoje żony:p

proza życia i szkoła życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na parapecie? na parapecie to kwiatki doniczkowe stoją

a Pan Bóg to człowiekowi dał dwie nogi...... i dwie deski:D

ale dał mu też wolną wolę i....... człowiek zgrzeszył:rolleyes:

i wymyślił se parapeta nie na kwiatki tylko na......skaranie boskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...