Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

mosty u jablunkova


1973marcin

Rekomendowane odpowiedzi

pogoda rewelacja, ceny w porządku (400 koron za mnie i dziecko od 8.30 do 12), ludzi nie ma trasa od rana beton ok. 11 już jest dosyć dużo muld ale da się pojeździć, warto jechać albo od rana albo dopiero od 17 (o 16 przygotowują stok na nowo i jest godzinna przerwa) śniegu dużo żadnych przetarć i całkowity brak kamieni, obsługa miła parking i wc za darmo, w kolejce stoisz tak jak u nas sami polacy:D

minusy : działa tylko jeden wyciąg i jest czynna tylko jedna trasa (ta najdłuższa a na stronie nic o tym nie piszą, znalezienie wc to też duża sztuka,

ogólnie warto pojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z Was i na czym tam jeździł???

od dwóch co najmniej tygodni na tej stronce jest komunikat Sjezdovka mimo provoz

co z polskigo na nasze się tłumaczy: trasa zjazdowa nieczynna:cool:

nie jeżdżą dwa wyciagi ale trzeci działa i jedena trasa też cały czas jest czynna ja byłem w niedziele śniegu dużo ale tylko na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko odnośnie konkretnej lokalizacji tej "sjezdovki" w mostach u jablunkowa

czy to jest to przy trasie Cadca - Cseski Tesin

jadąc z Cadcy do Cieszyna po prawej ręce jest taka duża knajpa z takim sprawnościowym "małpim gajem"?

czy to tam? a jeśli nie tam to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zapaleńcy.

Byłem dzisiaj w Mostach i nawet lekko pojeździłem. Wydaje mi się że to była ostatnia wycieczka z nartami tej zimy (tylko co to za zima). Ratraka chłopaki od Pilsnera to chyba już oszczędzają, albo przy takiej pogodzie bujanie się takim czołgiem po stoku to guzik daje - nie znam się. Generalnie: pogoda niezła (trochę za ciepło, ale przy słońcu jazda bardzo przyjemna), warunki pod nogami - trochę gorzej - wrażenie jakby się jeździło po sypkim piachu, sporo muld i kopnego "śniegu". Jednak nie ma co marudzić - jak się nie podoba to siedzieć w domu i oglądać M jak mielone.

Chodziły dwa wyciągi - ten z zakrętem i środkowy. Na środkowym ludzi jak na lekarstwo (śmigały puste talerzyki), ale atmosfera była jakaś przygnębiająca - to chyba przez prześwitujące błoto i trawę.

Z wycieczki jestem zadowolony (byłem sam, rodzina nie marudziła że ca ciepło, albo za zimno, albo mineralna była za słona). Obsługa OK.

Aha. W Alpach nie byłem, na razie się nie wybieram i dlatego jestem zadowolony z takiej namiastki narciarstwa. Dla wielu jestem skrzywiony i na razie nic na to nie poradzę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??????????

Witam .Przeczytalem posta od Sławka i podzielam jego zdanie na temat osrodka na Mostach bo sam je wcześniej zachwalałem .naprwde fajny,tani ośrodek idealny na wyjazd z rodzinką .Ale nie o tym chce tym razem pisać ,a o ośrodku narciarskim w Czechach ktorego nazwa nie pojawiła sie nigy na forum .Ośrodek ten jest odpowiednikiem naszego pilska z tym że o 100% lepszy ma 5 lub 6 tras w tym jedna czarna .przystepne ceny .dobrą przepustowość czyli brak kolejek do wyciągu. dla przykładu byłem na nim w ubiegłą sobote i bylo 70cm naturalnego śniegu dojazd do niego jest 2h z katowic dla mnie ten ośrodek jest bardzo ok.i wiem że napewno wole jechać tam niż np. na racze czy nie wspomne polskie stoki typu nowa osada lub szczyrk. wiecie o czym pisze ??jak nie to wam podpowiem i napisze nazwe naprawde warto tam pojechac może już nie w tym roku zrozumiałe (wiosna idzie)ale w nowym sezonie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie krzeslo jest dalej,ale za to na szczycie doszło pare knajpek no i tras narciarskich dokładnie niewiem ile ja najczęsciej jestem na 9i 10 czyli niebieska przechodząca w czerwoną 1200m zjazdu karnet od 10do 16tej 332korn co nam daje 40zl na wszystkie trasy dokładne info jest na holidayinfo.cz no i co jest najlepsze malo ludzi 0 kolejek na wyciągu jak mam np.stac 15min.do wyciagu na nowej o.lub szczyrku to wole pustevny pozatym ladne widoczki i tanie piwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Mosty

Ktos w tym roku jezdzil juz w mostach ?? bo ja bylam tam dwa razy 3 i 10 stycznia :) wielki usmiech dla sasiarow z poludnia :)

1. Parking za free :) i miejsc tyle ze dla wielu wystarczy ... pozniej to trzeba sobie podejsc bo najlepsze miejscowki sa zajete ale kto rano wstaje temu Pan Bog daje (miejsce pod schodami do wyciagu)

2. Szybka i sprawna obsluga ... wyciagi startuja oficjalnie od 8.30 ale jak sie o 8 zjawicie pod dolna stacja to za free mozna kilka razy smignac :)

3. Jezdzily juz wszystkie cztery talezyki ...

- pierwszy od lewej - krotki i swietny dla uczacych sie jezdizc :)

- drugi taki najdzuzszy ... fajna ta trasa ... troche czerwona na nizej niebieska ... fajny zakret i wogole :) do 11 - 12 da sie pojezdzic potem "parapetami" pozdzieraja snieg i sie robia muldy :)

- trzeci na srodkowej trasie ... szybki!!! ale trasa juz taka bardziej wymagajaca ... zwlaszcza gorny odcinek za to nie ma muld do popoludnia :D a jak smigaja kolejeczki pod wyciagiem !!! w szczycie ludzi w 7 minut obracalismy z dolu do gory :)

- czwarty na skrajnie prawej trasie ... podobny uklad jak poprzednio tylko mniej sniegu /ta trasa sniezona jest w ostatniej kolejnosci i uruchamiana tylko przy bardzo dobrych warunkach sniegowych

wszystkie trasy z rana ratrakowane i podobnie miedzy 16 a 17 :) na wieczorne jezdzenie jak znalazl ...

no i z Rybnika ledwie 20 km dalej niz do wisly ... warte przemyslenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na wieczornych jazdach tak jest zawsze :) koledzy byli we wtorek ... jezdzily dwie trasy duza i srodkowa :) stwierdzili ze za malo ludzi na uruchomienie trzeciej :) ... tak ze polecam ... jeden mankament to lodowisko na gornej czesci srodkowej trasy ... trzeba bylo uwazac bo w tym swietle trudno bylo dostrzec to z daleka ... a jak sie wpadalo na lod to juz bylo pozno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...