Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

e bay


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po krótkiej przerwie.

Po teścikach u Romana Rajby w kooońcu jest decyzja - RX8. Tylo,że już trzecie narty mi sprzed nosa sprzątnęli - 2 sek.przed końcem aukcji na Ski-bilku. Następna w kończy się przed południem, może mi się uda. Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób licytowania na ebay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobic jest....nazwy nie podamy bo to płatne:P ale juz ebay i allegro pod nimi nie chodzą bo maja zabezpieczenie :/ ze nie da sie programem operować

pod allegro działa teraz snajper z tego co wiem:)

Eee no jak to - ja używam cały czas jednego programiku i działa.

To naprawdę nie program ale proste query.

Liczy się raczej pomysł, że ktoś na to wpadł :)

Ponieważ został poruszony problem czy można podać nazwę - proszę o PM.

No chyba, że JC pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów - na zawsze

No i niestety nie kupię RX 8 - co najwyżej może jakieś Vision , jeśli w ogóle kiedyś założę narty:( . Wczoraj na Cienkowie w Wiśle nie wypieła mi się narta z wypożyczalni. Efekt : zerwane więzadła poboczne przyśrodkowe i krzyżowe.

:( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli siłą wypięcia była za wysoko lub nieprawidłowo ustawiona możesz domagać się jakiegoś zadość uczynienia np. odszkodowania. W wypożyczalniach muszą ustawić Ci wiązania zgodnie z tabela najwyżej trochę podnieść na twoje życzenie a jeśli masz ochotę podkręcić jeszcze bardziej to najwyżej mogą dać Ci śrubokręt i zaznaczyć że robisz to na własną odpowiedzialność ;)

Współczuje kontuzji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Szczerze, jak nie podpisywałeś nic o regulacji wiązań w narcie, to raczej nie masz szans ich podać.

Rzadko która wypożyczalnia ma odpowiednie druki.

Jedyną osobą, która miała coś takiego, to był Wojtek z Impro, dystrybutora Sportena. Widziałem te druki na Polskich Dniach na Tuxie.

Wtedy mialbys szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
A z której wypożyczalni narty? Moógłbym coś podziałać...

...rzekł Ramone wsiadając do czarnego BMW serii 5, w czarnej kurtce z dziwnie dyndającym złotym łańcuchem na szyi, dodatkowo gładząc błyszczącą lufę obrzyna :D

A serio to miłe, że ktoś chce się za tym problemem rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rzekł Ramone wsiadając do czarnego BMW serii 5, w czarnej kurtce z dziwnie dyndającym złotym łańcuchem na szyi, dodatkowo gładząc błyszczącą lufę obrzyna :D

A serio to miłe, że ktoś chce się za tym problemem rozejrzeć.

Heheheheh, najbliżej trafiłeś z tą czarną kurtką ; DDD

Nie no, znam niektóre układy i pare osób z tamtego rejonu,więc może udałoby się coś zadziałać. Wina jest ewidentnie po stronie wypożyczalni.

Przy głównym parkingu na Cienkowie? Z takim dupnym banerem reklamowym Reuscha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tylko wstępne badania. A Ty Marcinie gdzie jedziesz na zabieg?

w żorach mozna od ręki artroskopie zrobić tylko trzeba 6 tys wyłożyć tak więc ja bedę miał w rybniku zrobione :) na razie mam termin na 14.04 ale moze uda się przyśpieszyć :) , w żorach jest fajny lekarz dr.Marek, ale wizyta 200 a w rybniku też przyjmuje tylko taniej, on chyba obecnie jest najlepszy w naszej okolicy jeśli chodzi o kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...