Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

będzie mega długi wątek o niczym:d


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurde, bo nie wiem na ile mam teraz naostrzone a naprawde fajnie trzymały, no nic sprobujemy te 87, najwyżej we francji je przeostrze albo coś jak nie bd fajnie:D

jak ci dobrze trzymają to po co kombinować :) a jak pojdziesz do dobrego serwisu to powini ci sprawdzić jak jest ostrzone, bo nie wszędzie zrobią ci 87 i 0,5 nie wszystkie maszyny dają rade:) ostatnio próbowałem i w rybniku tylko w jednym serwisie się da :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niedawno robili narty w ustroniu i coś nie tak było(po raz pierwszy, okazało się że jakiś uczeń zapomniał przytępić tyły i narta nie chciała wychodzić ze skrętu) potem byłem w kilku serwisach to najpierw patrzyli jak na kosmite że chce 87 a jeszcze podciecie 0,5, w końcu okazało sie że jedna maszyna ma tylko do 88 a inna nie podcina :mad: ale w końcu się udało i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHaHa panowie... dajmy spokuj nie zchodzmy w sfere marzeń pogadajmy o nartach a nie piłce kopanej która w polsce co tu dużo mowic kuleje a cały ten cyrk ustawiają nie piłkarze a fatfishe z góry, mój wujo grał w ekstraklasie i II lidze a teraz wyjechał do norwegi i gra tam kiedys z nim rozmawiałem i wiecie co koleś opowiadał mi akcje o meczu jak to sie robi... przychodzi X mowi że dzisiaj przegrywacie - oni mecz wygrali i miesiąć musieli pociągnąć z jednej premi :/ teraz wszyscy Ci goscie siedzą i może z obory nawet porządna stajnia wyjdzie...

Euro - żenada niech każdy kto nie tyle że mieszka w polsce a mieszka w miastach które mają miec mecze Euro zada sobie pytanie ile już zrobiono i bedziemy wiedzieli jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak długa droga do OJRO ;/ poza Poznaniem który był na nie gotowy niemal odrazu stadion kolejorza jest - dosyć... :eek: okazały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest okej bo żadne miasto ze śląska nie ma euro no a tranzyt jest na 6 w skali polski wkoncu przez slask idzie jedyna i niepowtarzalna autostrada A$ yyy A4 która jest już gotowa, ale od krakowa już do Żeszuwa nie pociągną bo sie nie chce poprostu nie chce, a wymowki co raz to lepsze znajdują ... może ukraincy zainwestuja w autostrade u nas? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podobno był jakiś delegat UEFA w Chorzowie i był zaskoczony że Chorzów nie był brany pod uwagę jako jedno z tych 4 miast! Mówili że oglądał wszystko, nawet tramwajem jeździł:) a najbardziej podobały mu się szpitale:confused: :D i to mówili w tym cytowanym radiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wszyscy prawie spia a ja dopiero teraz :)

Homek, pilka pilka a narty nartami - sral to pies.

Ale jest troche insza inszosc - mamy szanse przejsc naprawde do historii sportu w zakresie interdyscyplinarnym - nie kojaze zadnego panstwa ktore nie przygotowaloby mu powierzonej organizacji mistrzostwa kontynentu, swiata, czy olimpiady.

Mamy sznse byc pierwski i najbardziej wyjatkowi od wiekow - w tym wzgledzie.

Jezeli to nie wypali to bedzie taki blamaz ze az starch sobie wyobrazic - wezcie to pod uwage - bedziemy rozpoznawalni nawet na wyspach Hula-Gula z tego powodu :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słuchałem gościa w radiu taki tam szpec od wizerunków medialnych i piaru i tam innych bzdetów głównie politycznych. Jak szkolili bystrzaków z Samoobrony to wrzucili im jedna zasadę, która notabene w poprzednich wyborach przyniosła efekt pozytywny: Nie ważne jak o nas mówią ważne że mówią. I tego się trzymajmy po Euro będzie tak samo. Rozpoznawalni będziemy na całym świecie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w radiowej trójce w związku z tym, że data nietypowa to i ramówka nietypowa. Rano zamiast Manna Cejrowski. Zamiast Barona Mann. A muzyka, boki zrywać.

Rano, koło siódmej, na wpół przytomny krzyczałem po tacie, co to puścił za cytuję "ścierwo". Komentarz zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze mamy fanów radiowej trójki:D kurde a ja jakos do rmf przywyknolem:d

W pracy i w garażu tylko Trójka bo fajni ludzie, fajne tematy poruszają i można zadzwonić lub napisać, wyrazić swoją opinię. No i muzyka jest też trochę inna niż ten chłam atakujący nas dookoła. Polecam oprócz zapraszamy do trójki od 19 program alternatywny dla tych co lubią troszeczkę ostrzejszą muzykę.

W domu z kolei Radio Plus Łagodne Przeboje (prowadzone przez jakiś zakonników, ale audycji religijnych to tam na palcach jednej ręki i tylko w Niedzielę) - żona nie za bardzo trójkowa. Bardzo relaksująca spokojna muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...