Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Liczby na forach


Rekomendowane odpowiedzi

Można do tego podejść też tak :

skionline :

Zarejestrowani użytkownicy, którzy odwiedzili forum w ciągu ostatnich 24 godzin: 74

Nielubiana tutaj konkurencja :

Zarejestrowani użytkownicy, którzy odwiedzili forum w ciągu ostatniej doby: 417

A tak swoja drogą to macie jakieś merytortczne zastrzeżenia do konkurencji , czy nie lubicie jej bo jest .

Pytam bo jestem zarejestrowany na obu forach i na obu mi sie podoba.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peace!!!

Żeby zakończyć dialogi na cztery nogi wyjaśniam:

- proszę nie pisać o konkurencji "nielubiana", bo to jest nie na miejscu, ja nie mam takich odczuć nawet po tym jak okradli skionline.pl z tektów... ale przeprosili i temat jest zamknięty

- co do statystyk ... w naszym kraju został przyjęty jeden Gemius, pod który podpięte są wszystkie portale i mniejsze strony, jeżeli chcą być wiarygodne. Skionline, narty, skijumping itd tez mają te statystyki. Skiforum nie ma takich statystyk i powoływanie się na Alexa jest śmieszne, bo te statystyki maja się nijak w stosunku do Gemiusa.

Zakończmy więc ten temat, niech konkurencja idzie swoja drogą, a my się rozwijajmy!

PS

Wpiszcie sobie w googlach "narty" i zobaczycie, że wszyscy są najwięksi, najpopularniejsi, po prostu naj! A ja myślałem, że naj może być tylko jeden ....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zapanowało nowe forum a co za tym idzie właśnie te liczby niektórzy nasi forumuwicze zamiast pojechać w weekend na narty trzaskali posty rekordzista miał w jeden taki weekend coś koło setki nowych postów:eek:

Albo jak się weszło na forum to czasami wyglądało jak by jedna osoba sama z sobą uprawiała monolog. Moim zdaniem to jest nawet nieelegancko mieć w każdym temacie coś od powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, ale jakby na to nie patrzeć to jednak Ty trzymasz palmę pierwszeństwa w aktywności na forum;)

W panelu użytkownika w forum info jest pozycja: liczba postów na dzień i tutaj masz 1,55. Dla przykładu JC-1,09 bobic-0,92 homar-1,51 figo-0,91.

Inna `kategorię` stanowią forumowicze o stażu krótszym niż rok, przewodzą tu wróżka-5,04 i ambro-4,12 ale ich statystyki są na razie zafałszowane ze względu na czas do jakiego sie odnoszą.

pisaz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może pamiętasz (pisałem o tym na forum), miałem dwa tygodnie temu wypadek na zawodach Snowmania (wstrząs mózgu i stłuczony kręgosłup). Niestety zawroty głowy dalej trzymają, a i kręgosłup nie wrócił do formy, to zamiast być dziś na nartach, nietety pozostaje mi aktywność przy komputerze.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale generalnie na tym fotografia polega. Parafrazując rzymskie veni, vidi vici: trzeba gdzieś być, zobaczyć i uwiecznić (a z tym zobaczyć to różnie bywa). Właśnie skończyłem oglądać wszystkie Twoje zdjęcia i wszystkie są generalnie na bardzo przyzwoitym poziomie, wiesz co chcesz pokazać, może tylko grzech powtórzeń (to samo miejsce pokazane wielekroć), gdy następne ujęcie nie wnosi praktycznie nowych wartości. Ale chyba się czepiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiasz się tylko jesteś niedoinformowany: Direttissima to moja wielka miłość:D I tak tutaj się ograniczyłam i nie wstawiłam wszystkich zdjęć z tej trasy - objętościowo zdjecia z tej trasy zajmują 1/3 wszystkich zdjęć jakie zrobiłam w Val di Sole:D To taka moja niezdrowa obsesja nad ktora nie umiem zapanować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, ale jakby na to nie patrzeć to jednak Ty trzymasz palmę pierwszeństwa w aktywności na forum;)

W panelu użytkownika w forum info jest pozycja: liczba postów na dzień i tutaj masz 1,55. Dla przykładu JC-1,09 bobic-0,92 homar-1,51 figo-0,91.

Inna `kategorię` stanowią forumowicze o stażu krótszym niż rok, przewodzą tu wróżka-5,04 i ambro-4,12 ale ich statystyki są na razie zafałszowane ze względu na czas do jakiego sie odnoszą.

:D wiesz o nas wiecej niż my sami z przykroscią stwierdzam że sie zaniedbałem i minął już piątek a ja pisze pierwszy weekendowy post wiec srednia mi spadnie :( to okropne i nie wiem jak to zniose...

a tak do prawdy to ktoś jak dla mnie może pisać i 10000 postów dziennie i wypowiadać sie na każdy ale to każdy temat tylko żeby to nie było pisanie które polega na (najczesciej) zmienianiu tematu albo post składający sie z 3 czy 4 słów w stylu " a ja myślałem że jest innaczej "czy "gdyby babcia miała kółka..." Wiec piszmy dużo ale na temat i wszystko bedzie super ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...