Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Bormio - Ostatnie starcie


Rekomendowane odpowiedzi

tia... Wiedziałam że będą emocje ale myślałam raczej o zawziętej walce... No ale chceć a mieć to dwie różne rzeczy:rolleyes:

Mojego Brata zerwałam dzisiaj o 9:30 żeby nacisnął REC w dvd i głupia myślałam że wyłączy po skończeniu SG facetów. Dzwonię o 12:45 żeby nagrywał SG kobiet a On mi mówi że o 9:30 nacisnął i poszedł dalej spać i tak się nagrało wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego Brata zerwałam dzisiaj o 9:30 żeby nacisnął REC w dvd i głupia myślałam że wyłączy po skończeniu SG facetów. Dzwonię o 12:45 żeby nagrywał SG kobiet a On mi mówi że o 9:30 nacisnął i poszedł dalej spać i tak się nagrało wszystko...

Masarator, normalnie Masakrator :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy... (bo dziewcząt tu nie widzę...) mam pytanko... Czy ktoś nagrał dzisiejsze zjazdy?? pliz niech ktoś powie że tak... Bo w pracy nie bardzo mogłam oglądać bo akurat Szefowa coś tam teges a jak wrociłam do domu to Brat mnie poinformował że nic się nie nagrało (nie wnikam już dlaczego tak sie stało - On ustawiał timera - potem Go pobiję). Dajcie znać na priva...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Moelgg nic by nie dostał gdyby nie głupi błąd żaby :) niestety tak to bywa w tym sporcie i ułamek sek. i cie nie ma :( teraz szukam klasyfikacji generalnej pań po GS bo komentator eurosa nie mogl sie doliczyć która jest wkoncu Georgl

Ulamek jak ulamek, Zaba dolozyla sobie kilka sekund, na 30 metrow przed meta - to musi bolec :eek:

Gdzie ten Bode wlozyl lape, ze cala ekipe pogonil :confused: (info za Domanskim).

Elka oczywiscie 2. Inaczej byc nie moglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczeka do do panów to i owszem masz racje ale czy Goergl jest 2 to nie wiem

Wyniki:

1. Elisabeth Goergl (Austria) 2:24.96 (1.15,80+1.09,16)

2. Manuela Moelgg (Włochy) 2:25.03 (1.16,16+1.08,87)

3. Kathrin Zettel (Austria) 2:25.26 (1.16,26+1.09,00)

4. Ingrid Jacquemod (Francja) 2:25.28 (1.16,31+1.08,97)

5. Tanja Poutiainen (Finlandia) 2:25.35 (1.15,94+1.09,41)

6. Marlies Schild (Austria) 2:25.38 (1.16,28+1.09,10)

7. Lindsey Vonn (USA) 2:25.67 (1.16,83+1.08,84)

8. Denise Karbon (Włochy) 2:25.76 (1.16,35+1.09,41)

9. Kathrin Hoelzl (Niemcy) 2:25.88 (1.16,52+1.09,36)

10. Viktoria Rebensburg (Niemcy) 2:26.11 (1.17,42+1.08,69)

11. Nicole Hosp (Austria) 2:26.25 (1.15,74+1.10,51)

12. Nicole Gius (Włochy) 2:26.31 (1.16,92+1.09,39)

13. Tessa Worley (Francja) 2:26.53 (1.17,33+1.09,20)

14. Eva-Maria Brem (Austria) 2:26.59 (1.16,75+1.09,84)

15. Mateja Robnik (Słowenia) 2:26.79 (1.17,25+1.09,54)

100 pkt dla Elki a ile za 11 miejsce jest? Mam 3 rózne klasyfikacje generalne :D i nie wiem która jest najaktualniejsza :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne

"Amerykańscy narciarze: Lindsey Vonn po raz pierwszy oraz Bode Miller - po raz drugi (poprzednio w 2005 roku) zdobyli tytuły najlepszych alpejczyków sezonu, kończąc rywalizację na pierwszych miejscach w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Ostatni raz dwójka Amerykanów triumfowała w jednym sezonie przed ćwierćwieczem, bowiem w 1983 roku dokonali tego Phil Mahre i Tamara McKinney.

Vonn była w zakończonym sezonie również najlepsza w zjeździe. Pozostałe małe Kryształowe Kule zdobyły: dwie Niemka Maria Riesch w supergigancie i w kombinacji alpejskiej, a także Włoszka Denise Karbon w slalomie gigancie i Austriaczka Marlies Schild w slalomie.

Miller odnotował zwycięstwo w klasyfikacji pucharowej w kombinacji alpejskiej, natomiast jego rodak Ted Ligety okazał się najlepszy w slalomie gigancie.

W pozostałych konkurencjach zwyciężyli: Szwajcar Didier Cuche w zjeździe, Włoch Manfred Moelgg w slalomie oraz Austriak Hannes Reichelt w supergigancie.

Zwycięzcy klasyfikacji alpejskiego Pucharu Świata w sezonie 2007/08:

kobiety

klasyfikacja generalna - Lindsey Vonn (USA)

klasyfikacja w zjeździe - Vonn

klasyfikacja w supergigancie - Maria Riesch (Niemcy)

klasyfikacja w slalomie gigancie - Denise Karbon (Włochy)

klasyfikacja w slalomie - Marlies Schild (Austria)

klasyfikacja w kombinacji - Maria Riesch (Niemcy)

mężczyźni

klasyfikacja generalna - Bode Miller (USA)

klasyfikacja w zjeździe - Didier Cuche (Szwajcaria)

klasyfikacja w supergigancie - Hannes Reichelt (Austria)

klasyfikacja w slalomie gigancie - Ted Ligety (USA)

klasyfikacja w slalomie - Manfred Moelgg (Włochy)

klasyfikacja w kombinacji - Miller "

za SportoweFakty.pl

Może by tak odzielny wątek z podsumowaniem PŚ ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z powodu deszczu i mgły odwołano ostatnie w tym sezonie zawody w alpejskim Pucharze Świata w Bormio. W niedzielę miał się odbyć konkurs drużynowy. W sobotę zakończyła się rywalizacja indywidualna, zdobywcami Pucharu Świata zostali amerykańscy narciarze: Lindsey Vonn po raz pierwszy oraz Bode Miller - po raz drugi (poprzednio w 2005 roku).

W klasyfikacji drużynowej Polacy zajęli 22. miejsce. 12 punktów zdobyła Katarzyna Karasińska a 5 dorzuciła Agnieszka Gąsienica Daniel. Polki zostały sklasyfikowane na 19. miejscu.

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

1. Austria 6557 pkt

2. USA 2763

3. Włochy 2603

4. Szwajcaria 2394

5. Niemcy 2100

6. Szwecja 2004

...

19. Polska 17

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. Austria 7003

2. Szwajcaria 4064

3. Włochy 3721

4. USA 3202

5. Francja 2382

6. Kanada 2046

Klasyfikacja drużynowa:

1. Austria 13560

2. Szwajcaria 6458

3. Włochy 6324

4. USA 5965

5. Francja 3815

6. Kanada 3637

...

22. Polska 17"

częsciowo... za SportoweFakty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZDURA! Karasińska zdobyła 12 pkt, a 5 dorzuciła Daniel Gąsienica!!!

Korekta informacji byla wskazana.

Ale zaangazowanie mu towarzyszace to jakby Homar machnal sie o 50 pkt., oczywiscie na minus.

Podsumowanie "niepunktowe" jest niestety takie ze "bida z nedza", szczegolnie u Kasi Karasinskiej sie cos "pokielbasilo" :confused::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZDURA! Karasińska zdobyła 12 pkt, a 5 dorzuciła Daniel Gąsienica!!!

Już poprawione Sir :) nie sprawdzałem tego a zreguły ten portal jest wiarygodny ale jednak widać że wpadki zdarzają sie każdemu !

Korekta informacji byla wskazana.

Ale zaangazowanie mu towarzyszace to jakby Homar machnal sie o 50 pkt., oczywiscie na minus.

Podsumowanie "niepunktowe" jest niestety takie ze "bida z nedza", szczegolnie u Kasi Karasinskiej sie cos "pokielbasilo" :confused::(

No niestety nie chciałem komentować naszej zdobyczy punktowej... dziewczyny miały pokazać klase w tym sezonie a tu... Kasia marzyła o 1 pierwszej dziesiątce Sl ;/ ale to jest materiał na oddzielny temat mianowicie podsumowanie PŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...