Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lepistoe zwolniony!


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od Adama. On ma bardzo duże wahania formy i można powiedzieć że jest w tej kwestii "delikatny" ale nie wydaje mi się żeby zmiana trenera miała na to aż tak duże znaczenie :confused: Na tych pozostałych skoczków nikt nie zwraca uwagi :P Nawet jak im trener styka to kit.

Z drugiej strony jeśli w przyszłym sezonie Adam wróci na szczyt dzięki nowemu trenerowi to jestem za ;) Pożyjemy zobaczymy. W piłce nożnej się udało. Ciągłe zmiany trenera aż nasza kadra trafiła na godnego następce Górskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam zdania.

Poniekąd jest to wina Lepistoe, ale poniekąd jest to wina naszego systemu nauczania nowych skoczków.

To jest mega parodia, że w naszym kraju mamy tylko jednego skoczka.

Trener szkolący kadrę powinien mieć wszystko do swojej dyspozycji, ale również powinien pomagać wyłowić nowy narybek. On nie może skupiać się tylko na jednym zawodniku.

A co najważniejsze, w kadrze musi być PSYCHOLOG, bo w polskim sporcie nie znają tego stanowiska.

No to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz dokładnie.

Ale jak Adam współpracował z Żołędziem i z tym drugim (nie pamiętam nazwiska), to wg mnie jakoś miał lepiej ukształtowaną psychikę najazdu, osbicia i samej trajektorii lotu.

Co się tyczy psychologa ogólnie, to niestety brakuje go w większości polskich reprezentacji - patrz - siatkarki, siatkarze, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mi to obojętne nie oglądałem pełnej transmisji PŚ w skokach od 2 lat ale o skokami coś tam sie interesowałem przez ten czas i wg mnie nie ma co komentować - wyników oczekiwanych na ten sezon nie było to i współpraca sie skonczyła? a ja bym tam jakos specjalnie nie nażekał - poczekajmy kto bedzie następcą ;)!

Takie moje przemyślenia :) -> w co drugim sporcie ostatnio było nie było jakies sukcesy odnieslismy chodzi mi o drużyne ale z reguły dochodzilismy do finałów - siatkarze, szczypiornisci a tam po tym jak w całym turnieju bylismy rewelacyjni zawsze sie spalalismy i własnie tu przydało by sie to o czym mowił bobic czyli psycholog odopwiednie nastawienie do tego wszystkiego.

Zawsze sie zastanawiam co czuje taki Bode przed startem do Sg czy DH kiedy wie że pkt mu są potrzebne a jeden błąd może spowodować że wszystko sie rozleci (kontuzja czy coś? w szybkosciówie o to nie trudno) tam to musza miec dopiero mentlik w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według nmie bezsensowne było wywalanie go przed ostatnim konkursem!! Przecież już i tak bez różnicy a tak to jakoś dziwnie.. Został mu miesiąc do konca umowy i jeden konkurs indywidualny a oni go wywalają:mad:

Bobic ma racje z tym psychologiem, mi się wydaje że żaden psycholog z kadrą na zawody nie jezdzi a u Małysza chyba coś z psychiką jest bo skoro 3 razy z rzędu wygrywa kwalifikacje a w konkursie miejsca ok 10 to coś jest nie tak:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie z tym bywa, kwalifikacje kwalifikacjami, a zawody to insza inszosc.

W APS podobne mozna uwarunkowania czasami zaobserwowac.

Ale faktem jest ze chyba najbardziej optymalny okres w karierze naszego szczuplego Orla to byl Apollo Tajner z psychologiem i fizjoterapeuta do kupy... a pozniej zaczely sie oszczednosci i unowoczesnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Kruczek polega na tym, że Małyszowi brakuje Skupienia. Natomiast Stoch Hula tylko wtedy, kiedy walnie sobie w Żyłę... A Lepistoe wynalazł Kota i za to należy mu się Pochwała.

za ~Bartt-em , 12.03.2008 01:24

--------------------------------------------------------------------------------------

aha. zapomniałem dodać, że był to ostatni mój wpis na tym forum. Jakoś tak średnio interesują mnie tekściki polityczne i jątrzenie na forum narciarskim. Walą mnie Rodziny Moherowych Beretów, jak również Plastikowych Kasków.

Pozdrawiam Wszystkich zapalonych narciarzy, życzę dobrych zim i dużo ciekawego do powiedzenia na jedynie słusznych i również tych złych forach. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Na pewno będę zaglądał na tą stronkę, bo jest fajnie zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...