Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Majowy Weekend na nartach


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zagajenie: Ależ my się przecież znamy ze Skionline! Żeby na to odpowiedzieć, trzeba niezłego refleksu, czyli zaprzeczenie należy odebrać jako potwierdzenie (bo my tu wszystkie ostre baby, jak sądzę):D . Wynika sprzeczność i dalszy rozwój sytuacji trudny do przewidzenia.:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

Przypominam wątek

bowiem jakoś poszło bardziej w tusz do rzęs:rolleyes: lub obiektyw niż kto i gdzie w weekend majowy.

U mnie wyraźnie zbiera się na Molltaler a jak zauważyłem, to póki co pisze się tam Sławek, Berry, Paul no i nasz dzisiejszy solenizant (choć z opcją że gdzie indziej też).

To już prawie połowa forum;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o Kaunertalu w tych dniach. Podobno karnet za free i nie ma tłoku. Kilka lat temu czytałem na łamach "SKI", że ten chodź bardziej oddalony od Polski lodowiec i mało zachęcająco wyglodajacy na mapce jest super. Był ktoś może??

Wyglada ze maja tak teraz niezle - jak chyba na wszystkich ausryjackich lodowcach w tym momencie, ale pisza ze w dolinie 2 metry sniegu :eek:

Na Tux wiem ze bez problemow pojade na letnich kapciach ale tam ??

Zbytnio sie ni eprzykladalem ale o darmowych karnetach sie nie doczytalem jakos :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bowiem jakoś poszło bardziej w tusz do rzęs:rolleyes: lub obiektyw niż kto i gdzie w weekend majowy.

U mnie wyraźnie zbiera się na Molltaler a jak zauważyłem, to póki co pisze się tam Sławek, Berry, Paul no i nasz dzisiejszy solenizant (choć z opcją że gdzie indziej też).

To już prawie połowa forum;)

Ja celuje w Solden i mam nadzieje że nie będzie tłumów. Będę 300 kilosów od was ale duchem razem z wami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy majowy weekend

Wg wszystkich znaków na niebie i ziemi tegoroczny weekend zapowiada się zimowo. Na lodowcach w Alpach niepodzielnie panuje zima.

Temperatury w dzień nawet nie zbliżają się do zera. Dzisiaj rano na lodowcach w Tyrolu było -10C i padał śnieg. Pokrywa śnieżna na dochodzi do 3 metrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje Obertauern + 2 dni Sportgastein + Molltaler + Kitzenhorn... no i szlus jeśli chodzi o ten sezon

kilka dni temu przejeżdżałem przez Obertauern... Było tak śnieżnie, że niektóre samochody miały założone łańcuchy, a niektóre już nie musiały zakładać :-))))... Teraz pewnie jest tam idealnie jeśli chodzi o warunki na stoku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...