Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pilnie fachowej opini o fischerach sceneo S500


aga

Rekomendowane odpowiedzi

pilnie fachowej opini o fischerach sceneo S500

Gorąco polecam! Świetna narta, otrzymujaca najwyższe noty w testach patrz: www.austria-skitest.pl. Miałem okazję jeździć na niej i przyznam, że ujęła mnie swoją wszechstronnością, łatwością prowadzenia oraz świetnym trzymaniem.

Jeszcze raz polecam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie fachowej opini o fischerach sceneo S500

Też chętnie posłucham o tych nartkach. Narazie wiem że są raczej twardą nartą, polecono mi ją dla mojego tatki który nie jeździ ani agresywnie ani sportowo ale ma olbrzymią wagę - 150kg i podobno przy takiej wadze będą odpowiednie. Mówię o najnowszym modelu 03/04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie fachowej opini o fischerach sceneo S500

jezdziłem na tych nartach i stwierdzam ze mimo swojej twardosci anie nie trzymaja zbyt rewelacyjnie na lodzie i ciężko prowadzą sie w łuku.W tym samym dniu co na sceneo, jezdziłem na rc4 i moim zadaniem nie ma porównania w łatwosci i płynnosci skrętu(z przewagą dla rc4).Wydaje mi sie ze najlepszmi allrounderami sa atomici 9.18, które wydaje mi sie sa bardziej zblizone do gigantówek niż sceneo.

Podsumowując: te narty mie sie wcale nie podobają, ale waze tylko 76 kilo, tak więc cięższej osobie te deski mogą lepiej przypasować.Jezdziłem na nich z dosyć duzą prędkoscią i wydaje mie sie ze one są raczej zaprojektowane do jazdu średnio-rekreacyjnej ;))

Pozdro @ll __CarvinG RulE__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...