Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Blizzard cmx10, crossmax 10p salomona.


dominq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc przy wyborze nart. Chciałbym zmienić moje dotychczasowe narty na coś nowego bez limitu cenowego. Jeżdżę 8 sezon, lubię szybką jazdę moje umiejętnośći oceniam na 7/10.Wzrost 175cm, wiek 31,waga 98kg. Ze względu na brak czasu jeżdżę przeważnie na Słowacji (wyjazdy 2-3dniowe) (Chopok, Tatrzańska Łomnica, Wielka Racza, Plejsy, Rohace-Spalena), trasy nie zawsze są dobrze przygotowane więc szukam nart na każde warunki.Do tej pory jeździłem na salomon equipe a ostatnie dwa sezony na crossmax10p/169cm. Próbowałem też rosi zenith5/165cm oraz atomic gs9/185cm (gs fajne, ale w kopnym śniegu zaczynało się "cedzenie", szukam czegoś bardziej uniwersalnego). Myślę o http://allegro.pl/item339878522_blizzard_cmx_11_iq_166cm_model2008_super_okazja_.html lub o http://allegro.pl/item337063194_narty_salomon_crossmax_10_p_s912_s_175_raty_.html. Może coś doradzicie, albo zaproponujecie inne narty? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Salomona XWing.

Co do jazdy w puchu- każda ze wskazanych przez Ciebie będzie bardzo średnia.

Szczerze mówiac to nie zauważyłem ,zeby dominq pisał cos o jeżdzie w puchu:). Z dwóch nart,które przedstawiłeś ja optował bym za CMX. Ale poszukaj Rossignola X FIGHT 1. Jezdziłem na niej w trudnych warunkach i byłem pod duzym wrazeniem. Naprawde polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Salomona XWing.

Co do jazdy w kopnym śniegu- każda ze wskazanych przez Ciebie będzie bardzo średnia.

Osobiście, ponieważ miałem przyjemność zapoznać się z wieloma modelami Salomona: na pewno nie kupuj żadnej narty z pilotem i żadnej narty sprzed sezonu 06/07.

Dlaczego nie z pilotem i z przed sezonu 06/07?

A co te narty miały nie tak?

Dlaczego "na pewno"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę faktów.

06/07 - przejęcie Salomona przez XXXX (nie pamiętam:()

Od sezonu 06/07 narty mają nową budowę.

W sezonie 06/07 odeszli w końcu od pilota i znajdźmy takiego kto nie twierdzi, że to ich najlepszy pomysł.

Jak zawsze podkreślam: jestem amatorem. Ale miałem okazję jeździć naparu salomonach zarówno sprzed 06/07 jak i późniejszych. A sam zakupiłem uwielbiane przeze mnie XWingi 06/07. I polecam je w 100%.

Z drugiej strony przed zakupem testowałem także Blizzardy Iqoon 7400 i 7900 - równie fajne narty. Może brakuje im tylko nieco życia, ale tylko nieco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...