Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kalendarz FIS World Cup 2008/2009


Rekomendowane odpowiedzi

Ukazały się oficjalne kalendarze Pucharu Świata na sezon 2008/2009;

ktoś, kto planuje wyjazd w Alpy, może to połączyć w wizytą na PS;

W kalendarzu pań pojawia się nowa lokalizacja Bansko w Bułgarii - kolega jeździł tam niedawno i chwalił pod względem narciarskim tą stacje, natomiast duża ilość ludzi (dużo Greków przyjeżdża) jest utrudnieniem. W tym mijającym sezonie Bułgarzy organizowali tam Puchar Europy i jak widać "idą za ciosem" w przyszłym sezonie mają Puchar Świata; a my kiedy...?:rolleyes:

http://www.fis-ski.com/data/document/0809men-after-council-nov07.pdf

http://www.fis-ski.com/data/document/0809ladies-after-council-nov07.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co Ci się marzy,,, , ale żeby to był nocny wyścig dziewczyn :) , to by było to!

Wiesz to chyba bez znaczenia, bo wiem że nie było by mi dane dostać się to wnętrza tej górnej bramki startowej:D, a patrząc na trasę to.... a w sunie to może i masz rację bo darzę te panie wielkim szacunkiem i sympatią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, przecież Ty to masz we krwi.

Wstaniesz rano, wsiądziesz w swój koniowóz, będziesz na miejscu popołudniu, oglądniesz slalom i wrócisz. Wiemy przecież, że dasz radę :D

P.S.

Swoją drogą na Semmering masz duuuużo bliżej i też jadą w nocy. A tym razem panny. Więc po co Ci się pchać do Schladming ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, przecież Ty to masz we krwi.

Wstaniesz rano, wsiądziesz w swój koniowóz, będziesz na miejscu popołudniu, oglądniesz slalom i wrócisz. Wiemy przecież, że dasz radę :D

P.S.

Swoją drogą na Semmering masz duuuużo bliżej i też jadą w nocy. A tym razem panny. Więc po co Ci się pchać do Schladming ? :D

Po to że w Schladming jeżdżiłem tą trasą i wtedy na pewno emocje związane z oglądaniem takich zawodów są zdecydowanie większe.

A co do wyjazdu na taki WC w Schladming to miałem takie pomysły ale jak znam tą miejscowość i fakt że przybywa tam na ta imprezę 50 000 ludzi to wiem ze może to być wielkim problemem wbić sie tam w dniu zawodów, także pozostaje tylko opcja zaplanowania wyjazdu kilkudniowego tak żeby wstrzelić się w termin WC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Panowie i Pani zrobic spotkanie jakies warszawskie ? Jest nas troche osob.

Moze SB tak szybko jak w Alpy, przyjedzie do stolycy ?

P.S.

Slawku, sluze dachem nad glowa, w koncu Terminal 2 jest ogromniasty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Panowie i Pani zrobic spotkanie jakies warszawskie ? Jest nas troche osob.

Moze SB tak szybko jak w Alpy, przyjedzie do stolycy ?

P.S.

Slawku, sluze dachem nad glowa, w koncu Terminal 2 jest ogromniasty :D

Ale żeś się Robercie wygodny zrobił zaraz będziesz chciał żebym za samochodem Alpy tam przytargał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...