Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dla Żonki!!!


pablo_duch

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi-w tym roku pierwszy raz byłem z Zona na nartach i udało mi sie pozyczyc dla niej narty - dlugie na 160cm,a ona ma 165cm...

wiec w tym roku postanowilem ze jej kupie nowe badz uzywane ale jakiej wielkosci?

sam mam narty headmaja 180cm i tu udrazu moje pytanie bo uczyłem sie na nich,czy rozmiar jest oki cyz powinienem kupic sobie z czasem krótsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi-w tym roku pierwszy raz byłem z Zona na nartach i udało mi sie pozyczyc dla niej narty - dlugie na 160cm,a ona ma 165cm...

wiec w tym roku postanowilem ze jej kupie nowe badz uzywane ale jakiej wielkosci?

sam mam narty headmaja 180cm i tu udrazu moje pytanie bo uczyłem sie na nich,czy rozmiar jest oki cyz powinienem kupic sobie z czasem krótsze?

Na pewno nie przekraczaj tego 160, ale tez raczej nie schodz ponizej 155 jezeli to ma byc jazda na nartach;

Jezeli chodzi o Ciebie - ile mierzysz ile wazysz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie przekraczaj tego 160, ale tez raczej nie schodz ponizej 155 jezeli to ma byc jazda na nartach;

Jezeli chodzi o Ciebie - ile mierzysz ile wazysz ??

Hmmm... ja tam kupuję krótsze.

Każdej jednej :)

I każda zadowolona :)

Mały promień, krótka narta, to jak chce to wciśnie, a jak nie to tak "po kobiecemu" bardzo fajnie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 164 do 148 (narty). Jak teraz patrzymy za czyms nowszym to staramy sie trzymac dolna granice gdzies na 145.

Pablo brachu wybacz - jak sie czytam ponizej to drobna koretka, wedle tego co chcialem/mialem naskrobac to sie machnalem w odejmowaniu o 10 centow.

Czyli dolna granica mniej/wiecej 145 cm (- 20).

Sorki :o :o Tak czytalem, czytalem i nic nie widzialem, chlopaki mnie delikatnie do "trzezwosci" sprowadzili :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 164 do 148 (narty). Jak teraz patrzymy za czyms nowszym to staramy sie trzymac dolna granice gdzies na 145.

Pablo brachu wybacz - jak sie czytam ponizej to drobna koretka, wedle tego co chcialem/mialem naskrobac to sie machnalem w odejmowaniu o 10 centow.

Czyli dolna granica mniej/wiecej 145 cm (- 20).

Sorki :o :o Tak czytalem, czytalem i nic nie widzialem, chlopaki mnie delikatnie do "trzezwosci" sprowadzili :rolleyes:

aha rozumiem - spoko wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dodam, że nie szukaj na allegro jak zamierzasz kupić nówki.

Praktycznie wszystko tańsze znajdziesz na ebay.de

Polecam oczywiście znanego nam ogólnie ski-bilek'a, u którego zakupiłem narty wymienione w 2 poście.

Jak widzisz po tym co wypisałem wyżej w postach, w tym roku przechodziłem zakupy dla kobiałki.

A jakbyś chciał jej kask zalożyć, to .... a co ja Ci pisać będę :) Jeszcze mi Bobic bana wystawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...