Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

dynastar omeglass


1973marcin

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie dotyczące tych nart, w oznaczeniach na nasz rynek narty są oznaczone omeglass comp (te droższe), i omeglass, a szukając tych nart w necie można się natknąć na oznaczenie omeglass sl :) , ceny są różne sl są droższe od zwykłego omeglassa a tańsze od compa ? http://cgi.ebay.pl/SKI-NEUF-DYNASTAR-SPEED-OMEGLASS-SL-64-165-40-2008_W0QQitemZ350033559882QQihZ022QQcategoryZ134394QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

jak to wygląda moze ktoś się orientuje czy to inne oznaczenie compa czy inny model:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie się wydaje, że to komórka właśnie.

Zauważ, że narta ma płytę WC, natomiast jak się przyjrzysz na oficjalnej stronie Dynastara, to masz tam inną płytę ;) No i inne oznaczenie nart masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylby to najwyższy model wyższy od compa?:D to wtedy cena jest warta uwagi ale i tak z kosmosu:mad: z wiazaniem moje dwie wypłaty :mad:

Mnie wyskakuje, że cena z tego linka to "około 1 945,14 zł".

Ostatni oznajomy sprowadził sporo aparatow foto z ebay.co.uk - może tam by bło warto rozejrzećsię za nartami ? Ja jeszcze nie miałem na to czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, we Francji sa inne ceny :D

no w porównaniu z polską ceną (szczególnie z początku sezonu) to prawie okazja

Fajna narta i fajna cena , wporównaniu do compa 05/06 w Skiteamie 3599zl to wtedy był kosmos... Ja bym brał Marcin

PS . chciałem dodać że zmaścili szatę graficzną , niewiem dlaczego przeciez była piękna...

w przyszłym roku jes troszeczkę ładniejsza ale to i tak nie to co było, powinni zwolnić tego co tak "pomazał" te narty ;)

24971.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynastary fajne deski, szkoda tylko, że tak niedocenione w naszym kraju.

A to przecież nie tylko narta techniczna - slalomowa, czy gigantowa, lecz również cross oraz freeride.

Ale jakoś żyję nadzieją, że to się szybko zmieni.

Teraz jest nowy dystrybutor - ....., więc nowe siły wstąpią w ten brand myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynastary fajne deski, szkoda tylko, że tak niedocenione w naszym kraju.

A to przecież nie tylko narta techniczna - slalomowa, czy gigantowa, lecz również cross oraz freeride.

Ale jakoś żyję nadzieją, że to się szybko zmieni.

Teraz jest nowy dystrybutor - ....., więc nowe siły wstąpią w ten brand myślę.

Może chodzi o ceny.

a tutaj jest w rewelacyjnej cenie bo z wiazaniem px18 wychodzi ok 1500zł tylko trzeba poszukać kokoś kto wysle ze stanów http://www.starthaus.com/?display=closeout_deals#skis :D

Wysyłka to jedno. Dwa jak ni z gruchy ni z pietruchy dowalą cło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...