Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty dla dobrego juniora....


Gość pax53

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pax53

Witam serdecznie wszystkich narciarzy...

wiem że za oknami juz wiosna,ale ja aktualnie szukam nart dla syna a teraz moim skromnym zdaniem jest ciekawy moment żeby cos kupic za rozsądną cenę...prosze o poradę Was co można kupić w cenie 500-600 pln

Dane syna:155 cm wzrostu,waga 37 kg i umiejętności powiedziałbym w skali "juniorskiej" ok 6-7....i co istotne jeżdzi beż kijków....bardzo podoba mu sie szeroko pojęta jazda w stylu FUN....wiem większość firm juz odchodzi od tego trendu i nart w tej grupie juz trudno kupić,ale może coś z Waszych "domowych doświadczeń" z młodzieżą nasuwa sie na myśl....

trudno mi teraz podawać konkretne modele i firmy bo tego jest sporo,ale kierunek raczej funowy bądz lekko rejsowy?...aktualne narty jego to Elan Carve cos sprzed 3-4 sezonów i zacząły go nudzić...mówi że z nich już nic nie wyciśnie....proszę o jakieś porady bo już nart jest mało a czasu coraz mniej....pozdrawiam Paweł

P.S...aktualnie jego narty maja dł.140 cm i chyba to mu pasuje...bo nie narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł poczekaj jeszcze na jesien bedzie więcej do wybrania a jak spadnie śnieg to jeszcze bedzie można to wypróbować, ja bym polecał omeglassa i dobermanna ale to cieżko trafić, dużo łatwiej dostać atomica i fischera a dł do 145 w cenie którą proponujesz nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś a jak bedziesz w wiśle czy ustroniu to te stare dechy można podmienić :cool:,

ps. chyba że :D "zaniżyłeś jego umiejetności i nie jeździł w trudnym terenie":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53

Dzięki Mysiauek i Marcin....to ciekawe nartki co mówicie i chyba wczesną jesienią jak sezon na sprzęt sie zacznie to coś poszukam...w Wisle jestem obowiązkowo bo to magiczne miejsce....Adaś Małysz to mój idol:)...jestem co roku w tych rejonach od jakiegos czasu...i dł.145 cm to też mu pójdzie bo w zime to trochę podrośnie:)...dzięki za radę bo też tak czuje temat,ale dla potwierdzenia dobrze usłyszeć trochę mądrzejszych i bardziej oblatanych w zagadnieniu...pozdro Paweł

P.S...Nordica to rarytas!!!....super narta on i Dynastar!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53

w tym sezonie można było dostać fajne dobermanny za 350 -600 zł z wiazaniami stan ślizgów idealny a cena w zależności od zużycia szaty grafivcznej, atomy sl11 ok 450, fischery rc4 sl też w zależnosci od rocznika od 300, dynastary omeglass i omecarv 10 od 300zł, tych nart co podałeś linki nie zanam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić DOBERMANNY SL J , mój synek śmiga na nich i nachwalić się nie może ma 150 cm dałem 550zł z wiązaniami Markerami w idealnym stanie. Racecarver swojemu kupił rok starsze ale za to nówencje za 300 zł same dechy , 150 zł używka Tyrolia oraz sprezentowałem chrze śniakowi płytę. Tak więc reasumując możesz teraz kupić dobry sprzęt , za niewielkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Mogę polecić DOBERMANNY SL J , mój synek śmiga na nich i nachwalić się nie może ma 150 cm dałem 550zł z wiązaniami Markerami w idealnym stanie. Racecarver swojemu kupił rok starsze ale za to nówencje za 300 zł same dechy , 150 zł używka Tyrolia oraz sprezentowałem chrze śniakowi płytę. Tak więc reasumując możesz teraz kupić dobry sprzęt , za niewielkie pieniądze.

i Marci i Ty polecacie Dobermanny...to znaczy że to dobra narta...u nas nordica w nartach jest niszowa,ale narty sa napewno świetne...bo buty to naprawdę wyrób pierwsza klasa...choć buty muszą być wygodne i tu firma jest mniej ważna,ale mi pasują jak żadne inne...ok,poszukamy w takim razie Nordicy....wielkie dzieki Panowie za porady....pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam serdecznie wszystkich narciarzy...

wiem że za oknami juz wiosna,ale ja aktualnie szukam nart dla syna a teraz moim skromnym zdaniem jest ciekawy moment żeby cos kupic za rozsądną cenę...prosze o poradę Was co można kupić w cenie 500-600 pln

Dane syna:155 cm wzrostu,waga 37 kg i umiejętności powiedziałbym w skali "juniorskiej" ok 6-7....i co istotne jeżdzi beż kijków....bardzo podoba mu sie szeroko pojęta jazda w stylu FUN....wiem większość firm juz odchodzi od tego trendu i nart w tej grupie juz trudno kupić,ale może coś z Waszych "domowych doświadczeń" z młodzieżą nasuwa sie na myśl....

trudno mi teraz podawać konkretne modele i firmy bo tego jest sporo,ale kierunek raczej funowy bądz lekko rejsowy?...aktualne narty jego to Elan Carve cos sprzed 3-4 sezonów i zacząły go nudzić...mówi że z nich już nic nie wyciśnie....proszę o jakieś porady bo już nart jest mało a czasu coraz mniej....pozdrawiam Paweł

P.S...aktualnie jego narty maja dł.140 cm i chyba to mu pasuje...bo nie narzeka

... mozesz mu kupic slalomki juniorskie 135-140 maks najlepiej uzywane (w tej cenie bez problemu), konkretnie jakiej firmy nie ma duzego znaczenia (mysle tu o Rossignol, Fischer, Volkl, Elan, Head itd). No i moze dac mu kijki to pomoze mu sie dalej rozwijac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...