Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Znajomi...


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na forum nowa opcja znajomi i chciałbym żebyśmy może wspólnie określili kryteria według których dodawać do listy tych że znajomych.

Ja bym był za tym żeby może zapraszać do grona swoich znajomych te osoby z którymi było dane nam się na żywo spotkać.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum nowa opcja znajomi i chciałbym żebyśmy może wspólnie określili kryteria według których dodawać do listy tych że znajomych.

Ja bym był za tym żeby może zapraszać do grona swoich znajomych te osoby z którymi było dane nam się na żywo spotkać.

Co Wy na to?

No to będziemy używać opcji Break Frienship, ale czy się ktoś nie obrazi?

A po drugie czy jak kogoś widziałem tzn, że mam z nim Friendship?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będziemy używać opcji Break Frienship, ale czy się ktoś nie obrazi?

A po drugie czy jak kogoś widziałem tzn, że mam z nim Friendship?

No właśnie po to tą dyskusję rozpocząłem i jak sobie to wyjaśnimy to się nie nikt nie obrazi, a jak znowu chcieć według tego czy mam z kimś friendship to dojdzie do tego że opcja znajomi pozostanie zupełnie martwa.

Czyli reasumując jeżeli się z kimś już spotkałem czy to na stoku czy to na kawie i zamieniłem z nim parę słów to mogę uznać że się z taką osobą poznałem więc dodaję sobie tą osobę do grona moich znajomych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że każdy może dodawać znajomych według własnych kryteriów. Bo jeśli z kimś często z użytkowników rozmawiam poza forum i nie tylko o nartach to mam prawo uznawać go za swojego znajomego i dlatego dodaje takie osoby do mojej listy ;) Nie widzę w tym większego problemu i chyba nie jest to aż takie ważne w stosunku do działania całego forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie uwazam tak samo. Po jaka cholere probowac to szufladkowac i wymyslac jakis regulamin pod to ?? :confused: Pachnie to przerostem formy nad trescia.

Niech kazdy robi to co lubi, mozna poczuc wiekszego blusa do kogos przez telefon lub gg, niz z kims innym na stoku lub przy piwie.

A w druga strone zawsze mozna nie odpowiedziec na zaproszenie albo pozniej kogos wyautowac jak cos nie gra.

p.s. tak samo odnosilo sie do Ambra ale mi sie Wrozka wciela miedzy wersy :)

Edytowane przez juice
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując - każdy przyjmuje na swoich zasadach a ten kto został wywalony to sie nie obraża:DTo się posypią głowy:D

SB, Ty chyba masz najwięcej znajomych... Masz tu sporo wielbicieli i pewnie zrobisz czystkę:D ...ale nie wyrzucaj mnie pliiiiz:o

Ej, można jeszcze sie grupować! Jest opcja grupy społecznej, można sobie tworzyć jakąś grupę... tylko nie wiem do czego to ma slużyć...Ktos wie??

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, można jeszcze sie grupować! Jest opcja grupy społecznej, można sobie tworzyć jakąś grupę... tylko nie wiem do czego to ma slużyć...Ktos wie??

Możemy się pogrupować na tych którzy wstawiają do znajomych tych co spotkali na żywo i druga grupa, w której sam bym siedział, tych co wstawiają swoich znajomych poznanych przez forum i utrzymujących jedynie kontakt przez internet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się pogrupować na tych którzy wstawiają do znajomych tych co spotkali na żywo i druga grupa, w której sam bym siedział, tych co wstawiają swoich znajomych poznanych przez forum i utrzymujących jedynie kontakt przez internet :D

Mozna stworzyc grupe narciarsko - spiewajaca, albo kochajaca inaczej, albo fanatykow pocztowek albo komu co pasuje :D:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak od początku zrobiłem jak SB napisał, za wyjątkiem jednej Pani:) A jesli mnie ktoś zaprosił i dopisał do znajomych to bardzo mi miło:)

...Ja sie ubieram tylko w H&M bo to inicjały Hermanna buahaha

hahaha dobry tekscik!

No to jak powiesz jeszcze ze masz stringi z takim napisem na tylnym paseczku to mnie rozwalisz na maxa

p.s. nie moglem sie oprzec.......:P

pojechał...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, tak jest ! Nie róbmy z tej selekcji przyjaciół jakiegoś wielkiego hallo. Każdy sam niech przypisuje sobie znajomych na forum według własnej woli

Zgadzam się :) a jak mielibyśmy wszyscy dodawać według zasad SB to mnie nikt by nie przyjął, jeszcze długo, nie ma szans :P

A co do grup....nie jestem za tworzeniem sztucznych podziałów, w końcu jesteśmy jedną wielką forumową rodziną :D Na TAMTYM forum mają grupy - mnie to odstrasza i pachnie snobizmem, dlatego wolę skionline :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, tylko mi tu SB nie krytykować bo ja sie z Jego zdaniem zawsze zgadzam:)

Dzięki Kasiu za Twoją czynną obronę, ale nie od dzisiaj wiadomo że SB chodzi własnymi drogami i to nie była moja wytyczna dla całego forum tylko delikatna sugestia której to sam też nie mam zamiaru się sztucznie trzymać bo np. swego czasu dużo rozmawiałem na GG z Homarem i również mieliśmy kontakt telefoniczny, czy z Bobicem od kond jestem na forum to się wybiera do mnie na kawę ale jeszcze nie dotarł :D ale dam mu jeszcze szansę i na razie go nie zbeekuję:D

Jednak ja się będę trzymał takich wytycznych jak napisałem w początkowym poście tego tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, tylko mi tu SB nie krytykować bo ja sie z Jego zdaniem zawsze zgadzam:)

Ależ ja tu nikogo nie krytykuję :D

Jednak ja się będę trzymał takich wytycznych jak napisałem w początkowym poście tego tematu

No i w porządku ;) W ogóle to fajnie SB, że napisałeś swoje kryteria bo teraz wiem czemu mnie nie przyjmiesz i nie będzie żadnych niesnasek :P

Edytowane przez Loviisa-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Haha, tak jest ! Nie róbmy z tej selekcji przyjaciół jakiegoś wielkiego hallo. Każdy sam niech przypisuje sobie znajomych na forum według własnej woli ;)

i tak bym podsumował tą dysputę....Z GUSTAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE:D

P.S....ja moge "przygarnąć" każdego narciarza płci damskiej i męskiej:)

Edytowane przez pax53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...