Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mi ta prognoza odpowiada bo zaplanowalam wiekszy wypad kolo 20 lutego :)

a wlasnie w sobote zamierzam uderzyc na pilsko ... ktos moze mnie jeszcze przekona zebym zmienila zdanie ??

gwoli informacji dodam ze wyjazd jest organizowany przez kopalnie wiec jakies 40 ludzi jednym autokarem sie zwali i za bardzo nie beda wiedzieli co ze soba na tym stoku zrobic :)

Śledź prognozy na skionline,bądź na stronie GAT-u.Najlepiej się upewnić w piątek,bo teraz jakieś paskudne ocieplenie przyszło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białka

dzisiaj ostatni raz i chyba dobrze, miękko, dużo ludzi śnieg ciężki i warunki trudne mimo dużej ilości śniegu, jak nie będzie mrozu to nie ma sensu w wyjazd na godzinę późniejjszą niż 9 do 11 jeszcze można pojeździć:) potem to już tylko walka o przetrwanie w wykonaniu większość bywalców tych stoków:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki na Soszowie okej. bylem od 8 do 12. rano lekko zmrozone twardo,pozniej sloneczko lekko rozluznilo snieg i jezdzilo mi sie nawet lepiej.

o 12 ewakuacja bo kolejka do krzesla zaczela siegac sciane kas (czyt. kilka minut) a ja niecierpliwy :P

Edytowane przez fishextr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mijam soszów szerokim łukiem i przy skręcie dodaje gazu :) Aktualnie jest to chyba najbardziej komercyjna i najdroższa górka w beskidzie śląskim .. a jak dla mnie bez rewelacji, wolę puścić się na Stożek, co prawa dzisiaj nie pojechałem bo mi córeczka zachorowała ale we wtorek sobie odbiję, pytanie jest następujące: czy po dziesiejszej wiośnie (w Rybniku +8 było) zostało coś sniegu w beskidzie śl ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsko i Soszow

ze swiezych relacji z wieczornej jazdy na soszowie /wlasnie maz z ekipa pakuje sie do domu/ - snieg ciezki i zmuldzony ... a poza tym instaluje sie tam ekipa TVNu i robia zamieszania jak ta lala ... jak ktos chce "pobyc w tlumie" i spotkac gwiazdy niech jedzie jutro i w niedzele ... jak ktos chcialby jednak na narty to ODRADZAM !!!

no i ta cena !! jazda tylko od mostka a karnet w europejskiej cenie !!!

pilsko - warunki bardzo trudne ... rano lodowisko potem muldy i przetarcia ... kumpel wraca i nie poleca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mijam soszów szerokim łukiem i przy skręcie dodaje gazu :) Aktualnie jest to chyba najbardziej komercyjna i najdroższa górka w beskidzie śląskim .. a jak dla mnie bez rewelacji, wolę puścić się na Stożek, co prawa dzisiaj nie pojechałem bo mi córeczka zachorowała ale we wtorek sobie odbiję, pytanie jest następujące: czy po dziesiejszej wiośnie (w Rybniku +8 było) zostało coś sniegu w beskidzie śl ? :)

popoludniu w rybniku bylo nawet +12 st !!!

nawiase mowiac ... Machu jestes z Rybnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze swiezych relacji z wieczornej jazdy na soszowie /wlasnie maz z ekipa pakuje sie do domu/ - snieg ciezki i zmuldzony ... a poza tym instaluje sie tam ekipa TVNu i robia zamieszania jak ta lala ... jak ktos chce "pobyc w tlumie" i spotkac gwiazdy niech jedzie jutro i w niedzele ... jak ktos chcialby jednak na narty to ODRADZAM !!!

no i ta cena !! jazda tylko od mostka a karnet w europejskiej cenie !!!

...

jutro razem z hucu i wojtusiem sparwdzimy :D od samego rana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soszów wieczorem

relacja świeżo z wieczornej górki ciężko muldziasto kamieni prawie nie było no właśnie prawie mam ściągniety ślizg o kamień wielkości dwóch moich pięści wiem bo go potem osobiście wyrzucałem z trasy :mad: a kumpel prawie wyrwał krawędź o drugi kamień ( krawędź się trzyma ale wygięta na 0.5 cm dobrze że to zajechane sharki bo inaczej byłby wielki żal) za tą super jazde zapłaciliśmy 3 x 17.5 od głowy

z pozytywów to brak kolejek i zsunięcie się po stoku z pochodniami co będzie 16 lutego o 23 40 w TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...