Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

But wewnętrzny


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

z racji ze nadchodzi zima, wyjołem sobie buty i tak je zakladam i cos kurde nie pasi :D gniecie pije i wogole, i mam takoje pytanie do was jak to jest z tym butem wewnętrznym mozna go wymienic? ja wiem ze zaraz mi powiecie ze bardziej sie oplaca kupic nowe buty- ale chcial bym sie dowiedziec czy mozna np zakupić jakiś but wewnętrzny oddzielnie? np taki pro fit foam jak ma ski-bilek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się czy dobrze włożyłeś kapciucha:) Jak bylam kiedys na Slowacji to wyjmowalam sobie codziennie kapciucha w celu wysuszenia ich i ktoregoś pięknego dnia po nartach stwierdzilam ze te buty chyba juz nie sa dla mnie dobre bo mnie lekko jakby gniotą... wieczorkiem okazalo się ze lewego kapciucha zalozylam do prawego buta i na odwrot...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się czy dobrze włożyłeś kapciucha:) Jak bylam kiedys na Slowacji to wyjmowalam sobie codziennie kapciucha w celu wysuszenia ich i ktoregoś pięknego dnia po nartach stwierdzilam ze te buty chyba juz nie sa dla mnie dobre bo mnie lekko jakby gniotą... wieczorkiem okazalo się ze lewego kapciucha zalozylam do prawego buta i na odwrot...:D

poczytajcie tu z prawie przed 2 lat :D:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=3119&highlight=prawy+do+lewego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy do lewego wypij kolego:) buty mam założone dobrze bo sprawdzałem :) bo nie powiem gdzie znalazłem buty wewnętrzne "na wtrysk" i mowi ze do headow tez ma i sie zastanawiam czy to do kazdego modelu pasi czy jak, a uwiera mnie bo mialem kostke ostro pokręconą i mi sie zdeformowała lekutko:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji ze nadchodzi zima, wyjołem sobie buty i tak je zakladam i cos kurde nie pasi :D gniecie pije i wogole, i mam takoje pytanie do was jak to jest z tym butem wewnętrznym mozna go wymienic? ja wiem ze zaraz mi powiecie ze bardziej sie oplaca kupic nowe buty- ale chcial bym sie dowiedziec czy mozna np zakupić jakiś but wewnętrzny oddzielnie? np taki pro fit foam jak ma ski-bilek ???

sam sobie odpowiedziales na pytanie :D mozna np w Ski-Bilek tyle ze to droga impreza. W zeszlym rokou ktos przedawal na Allegro wkladki do Atomica (nie wiem jaki model) nowe po ok 40zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ze droga to wiem ale nie aż tak droga jak dobry nowy but- chyba:) po prostu pytam czy do starszego modelu heada podejdzie jakiś nowszy but wewnętrzny?:)

acha i jeszcze jedno tutaj pyt do JC i znawcow jak sie nazywają te wkłądki co sie formują do stopy:)sidas? bo za chiny sobie nie moge przypomnieć( wkladka nie but:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git, kurde jednak kupowanie samego buta wewn to troche droga zabawa 200ojro;/ to chyba wole dołozyć i kupić nowe buty:d

za 200ojro to można kupić całkiem niezłe nie używane buty ze staszych kolekcji i wcale nie trzeba daleko szukać można poprzymierzać i po ogladać w wiśle i ustroniu tylko trzeba z rozmiarem trafić, a co do headów to w oszołomie były w zeszłym roku buty z serii world cup po ok 200zł ale rozmiary to 24 -27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 200ojro to można kupić całkiem niezłe nie używane buty ze staszych kolekcji i wcale nie trzeba daleko szukać można poprzymierzać i po ogladać w wiśle i ustroniu tylko trzeba z rozmiarem trafić, a co do headów to w oszołomie były w zeszłym roku buty z serii world cup po ok 200zł ale rozmiary to 24 -27

Jaaa i nic nie mówiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...