Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dlaczego sezon w sklepach zaczyna sie tak późno?


Gość scatman_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scatman_wawa

Witam.

Wczoraj postanowiłem udać sie na objazd sklepów. Ku mojemu zdziwieniiu spotkałem kilka osób szukających sprzętu, ale żaden sklep, no może w skitimie trochę było rzeczy, nie oferował jeszcze nic zimowego. I nie mówie u o najnowszych kolekcjach ale wogóle o czymkolwiek. W sklepach trwa lato na całego. I to nie ważne czy są to sklepy ogromne (go sport itp) czy też małe specjalistyczne sklepiki. W większosci mówili że z zimą ruszą pod koniec października. Czy tak jest w całej polsce?? Jadę w przyszlym tygodniu zacząć sezon i nawet nie mogę sobie butów kupić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, wczoraj objechałem kilka sklepów w poszukiwaniu spodni narciarskich. Co prawda znalazłem kilka par ale... albo tzw spodnie na raz za 150pln albo goldwin za 1200-1500pln :(

Nart faktycznie trochę już wystawili, ale na inne rzeczy musimy jeszcze chwilę poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Intersportach powyciągali(lub są w trakcie) stare kolekcje ale rewelacji cenowych nie ma, maksymalne obniżki w porównaniu z pierwotną ceną są na poziomie 20 -25 %:mad:. A butów faktycznie jeszcze nie ma nigdzie.

Mam podobny problem, wczoraj objechałem kilka sklepów w poszukiwaniu spodni narciarskich. Co prawda znalazłem kilka par ale... albo tzw spodnie na raz za 150pln albo goldwin za 1200-1500pln :(

Nart faktycznie trochę już wystawili, ale na inne rzeczy musimy jeszcze chwilę poczekać...

jak byłem 2 dni temu jeszcze we wro to sklepy strikte narciarskie wyciągneły kolecje z tamtego sezonu, no niby sklep pełny ale, no tak jak mowi Sławek jak dadzą 20% zniżki to jest max :| jedno to ze bezsensu tak bo jak chcą sprzedac to jak by dali 40% to by było ok a i tak by zarobili, buty tez są.. rozmiary 29;d albo 25:| zadnych butów PRO tam nie uraczysz raczej twardośćią do gumofilca zbiliżone, spodnie też są 5x XL, albo S i zostały im same "burżujskie" po 1000zł.

takze ja nie rozumiem ich polityki w hurtowniach sprzety i ciuchy sa to dlaczego ich nie wypchają juz do sklepow??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł,

w Intersporcie w Wie również już maly ruch widać, dzisiaj się tam trochę pokręciłem..

Dzwonilem wczoraj do Luxton Bisu - 24-go mają wystawić już "garniturek" wszystkiego co mają z zeszłego sezonu - więc już jakiś ruch widać.. :),

Idzie ku zimie..

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...