Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Atomic Metron \ wypowiedz się


roland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym zapytać o Narty Atomic Metron 11 B5c. Co o tych nartach sądzicie?

W sklepie narciarskim polecono mi abym wybrał właśnie te narty zamiast Volkl Racetiger SC Titanium ze względu na ich uniwersalność. Dodatkowo mam zapytanie dotyczące wiązań, które posiadają narty Atomic \ wiązanie Neox 310.:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metrony

co prawda nie brykam na tym modelu ze względu na niską wagę,ale mam Metrony ( 9 PLUS-NIBY LECIUTKIE], ale nie są takie lekkie,ale nie to w nich jest najważniejsze.Nartki prowadzą się łatwo,wszystko do przewidzenia,może nie są tak dynamiczne jak slalomki,bo to nie ten typ deski ,można przyciąć na twardym,a puch to raj-dosłownie staje się inna decha.Bardzo fajna nartka,zależy co lubisz,ile ważysz,same wymagają krawędzi-duże taliowanie.Polecam.Dziś zastąpił ją Nomand-fajny,ale nie tak drastyczny w swiom wyglądzie.No i bardzo ważne przystępna cena.Ja zabieram te deseczki na lodowce w sezonie wiosna-lato.nie ma lepszych!!!!.Do freereidu chyba nie dorosły,ale w lekkim terenie dają radę.-tak jak suv:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu też kupiłem Metrony, sporo czytałem opinii i testów i zdecydowalem sie na tą narte głównie ze względu na uniwersalność. W sumie szukalem narty na gorsze warunki i na ten model. Wybrłem jednak 9ki, 11-tka będzie nartą znacznie twardszą, wymagajacą znacznie lepszych umiejętności i kondycji no i cięższą też sporo. Ja takiej nie szukałem bo po twardym i równym mam zamiar jeździć jak dotychczas na slalomce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu też kupiłem Metrony, sporo czytałem opinii i testów i zdecydowalem sie na tą narte głównie ze względu na uniwersalność. W sumie szukalem narty na gorsze warunki i na ten model. Wybrłem jednak 9ki, 11-tka będzie nartą znacznie twardszą, wymagajacą znacznie lepszych umiejętności i kondycji no i cięższą też sporo. Ja takiej nie szukałem bo po twardym i równym mam zamiar jeździć jak dotychczas na slalomce.

możesz się tuć rozczarować,jak brykałeś tylko na SL,ta narta nie jest slalomką,a nart uniwersalnych też nie ma.Ona porostu lepiej sobie radzi w trudnym terenie,na twardym do sl to jej daleko,ale jak będzie śnieg wata to Sl przy niej to trabant a ona dalej klasa C.Narta godna polecenia,ale bez podniety w kierunku Sl,można kręcić krótkie skręty.Ja ją mam jaKO nast następną parę,jak pisałem wcześniej na sezon wiosenno-letni-100% się sprawdza.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metrony 11 to bardzo dobre narty. Jest jednak małe "ale". Żeby z nich w pełni skorzystać musisz posiadać pewne (a może spore) umiejętności. Jako, że to ciężkie dechy bedzie Ci trudno zainicjować skręt, ale jak już go rozpoczniesz to narty idą jak po sznurku. Jeździłem na nich jeden dzień na Wierchomli i oceniam je b. wysoko. Oczywiście nie jako "śmigające" na krótkie skręty (jak np. nieco zapomniane Omeglasy),lecz jako solidne deski do męskiej walki na stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz się tuć rozczarować,jak brykałeś tylko na SL,ta narta nie jest slalomką,a nart uniwersalnych też nie ma.Ona porostu lepiej sobie radzi w trudnym terenie,na twardym do sl to jej daleko,ale jak będzie śnieg wata to Sl przy niej to trabant a ona dalej klasa C.Narta godna polecenia,ale bez podniety w kierunku Sl,można kręcić krótkie skręty.Ja ją mam jaKO nast następną parę,jak pisałem wcześniej na sezon wiosenno-letni-100% się sprawdza.:cool:

Też pisalem, że nabylem je jako drugie narty, takie bardziej wiosenne lub popołudniowe na rozjechany stok, no i poza trasę bo do tych czynności moje SL9ki się kiepsko nadają. Mam nadzieję, że tu sie sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...