Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kompletny zator drogowy


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!!

Właśnie wróciłem z wyprawy do Terchovej ...

Wszystko pięknie ale ... korek zaczynający się w BB ciągnie się do Czechowic, gdzie jest zwężenie. To nic bo w Pszczynie oraz w Tychach możecie napotkać to samo. Hah gdyby to był koniec... NA Kostuchnie (Katowice) kolejne zwężenie...

Od Bielka do Czechowic jechałem 2h !!!!!!!!

Gdzie też postanowiłem drogę opuścić i walić bokiem....

Kolega pojechał główną drogą wcześniej (1,5h).

Różnica między nami w Sosnowcu to +/-40minut na moją "korzyść".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!!

Właśnie wróciłem z wyprawy do Terchovej ...

Wszystko pięknie ale ... korek zaczynający się w BB ciągnie się do Czechowic, gdzie jest zwężenie. To nic bo w Pszczynie oraz w Tychach możecie...

Na przyszłość z tamtego kierunku, obojętnie czy to z przejścia granicznego(byłego) w Korbielowie czy Zwardoniu: na Żywiec w Żywcu na Kęty z Kęt na Oświęcim w Oświęcimiu na Bieruń,dalej przez Imielin w stronę Mysłowic na S1 i z S1 na Sosnowiec.

Gwarantuję Ci że pierwsze kłopoty jakie napotkasz to za Imielinem już na S1 a to prawie jak byś w Sosnowcu był.

Polecam również tą drogę wszystkim jadącym z centralnej Polski w kierunku Żywca i dalej na Słowację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był dzień powrotów z weekendu. Widać było na drogach, jak wiele ludzi spędzało czas gdzieś na łonie natury. W Warszawie pustawo, gierkówka luźna;

Wieczorem w Siewierzu korki były z każdej strony - od Czewy ok 3-4km.

Objeżdżałem korek (dzięki CB radio) przez Myszków, Zawiercie, Olkusz i do Zakopca dojazd był OK. Natomiast z powrotem - korki były już w Myślenicach - przez radio ludzie mówili, że z Zakopanego do Krakowa jechali 3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość z tamtego kierunku, obojętnie czy to z przejścia granicznego(byłego) w Korbielowie czy Zwardoniu: na Żywiec w Żywcu na Kęty z Kęt na Oświęcim w Oświęcimiu na Bieruń,dalej przez Imielin w stronę Mysłowic na S1 i z S1 na Sosnowiec.

Gwarantuję Ci że pierwsze kłopoty jakie napotkasz to za Imielinem już na S1 a to prawie jak byś w Sosnowcu był.

Polecam również tą drogę wszystkim jadącym z centralnej Polski w kierunku Żywca i dalej na Słowację

Tylko ja jechałem przez Cieszyn ... ech tysiąc mozliwości miałem a wpadlem jak kupa w wentylator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...