Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moltallerowski bieg zjazdowy


alfredoo

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba oczekiwanie na zimę powoduje takie napięcia.:eek:

Miejmy nadzieję,że z pierwszym śniegiem temperatura na forum też ostygnie.

Trochę nie rozumiem wynurzeń prawnych scatmana.Przecież po to jest admin żeby forum funkcjonowało zgodnie z zasadami.

Ma też dostęp do wielu danych,nie tylko do podpisu.

Masz Figo racje a nawet wszyscy maja racje, zeby tylko wiecej o nartach bylo jak o pierdolach.

Scatman oglaszam Moltallerowski bieg zjazdowy tarasa:

Start Schareck dalej - restauracja eisssee- czerwona i meta na gornym krecie za barem limit przejazdu 10 min, z piwkiem w Eissee 20 min.

Nagrody na majowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scatman oglaszam Moltallerowski bieg zjazdowy tarasa:

Start Schareck dalej - restauracja eisssee- czerwona i meta na gornym krecie za barem limit przejazdu 10 min, z piwkiem w Eissee 20 min.

Nagrody na majowce.

Hmm, ciekawe, ciekawe, tyle że formalnie się spytam, czas liczony od wysiadu z szóstki czy od ustawienia się na początku trasy nr 3 ?.

Wiesz w majowy weekend może być sporo luda na tym trawersiku na górze i co najmniej minuta leci wtedy precz!, a pojechać 2-ką to wyjdzie dwa razy pod górę no i dość konfliktowy przejazd w poprzek 3-ki.

Acha i czy jakiś limit jest w Eissee ??? oprócz czasu oczywiście;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe, ciekawe, tyle że formalnie się spytam, czas liczony od wysiadu z szóstki czy od ustawienia się na początku trasy nr 3 ?.

Wiesz w majowy weekend może być sporo luda na tym trawersiku na górze i co najmniej minuta leci wtedy precz!, a pojechać 2-ką to wyjdzie dwa razy pod górę no i dość konfliktowy przejazd w poprzek 3-ki.

Acha i czy jakiś limit jest w Eissee ??? oprócz czasu oczywiście;)

Zaczynajac od konca bo to wazne to jedno ale na zjazd nie na dzien.

Start dalej w bok z miejca gdzie widac po drugiej stronie Sportgastein.

Za kazdym pobytem beda mierzone czasy a w maju wystapi ma sie rozumiec elita. Wtedy bedzie crosso (miedzy ludzmi)zjazd. To nie jest takie proste bo jaka trzeba miec szpule, zeby pod restauracje podjechac. Trzeba w lewo (3)aby miec najkrotszy podjazd. co ja podpowiadam sam sie martw.

Najlepiej to tworzmy ta trase razem i razem z atrakcjami tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jahu, fredowi chodziło zapewne o cuś takiego:

http://pl.youtube.com/watch?v=yUTPJQTCRcQ

potem wzdłuż Eissee i na dół 9-ką pod EuropaBar,

zresztą sam pewnie wiesz:)

P.S W temacie "czerwońców" to swego czasu dostałem i coś takiego z podpisem - Za gorący i ciekawy post :eek::eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D - nooo - to ja już siebie widzę, jak na mojej slalomce 155 tak tamtędy jadę.. :D:D:D

swoją drogą to już jajca trzeba mieć, żeby się tam na krechę puścić.. ;)

pozdro

jahu

Dzieki za wyodrebnienie i stworzenie nowego watku.

Ten bieg zjazdowy wymyslilem aby z reputacji przejsc na narciarstwo i sie pogodzic, a Ty Robelek nie wstawiaj takich filmow bo wyszedl plagiat, cale szczescie ze bylem pierwszy.

Jahu walnales w sedno niech bedzie wiecej konkurencji np.

"figurowy przejazd zlebu Skatmana" figurowy bo FIGURY beda jechac, a do tego nartki masz dobre bo tam "szpuli" nie bedzie ale figury jakie - palce lizac.

Ja bardzo lubie ten zleb bo oglada sie go z za stolu.

Moze byc jeszcze smig ze zwiazanymi nogami w tej konkurencji walczymy o 3 miejsce bo Mono i Tadek wygrywaja.

Dla nie wtajemniczonych mowie, ze oni jezdza na jednej narcie i maja zwiazane nogi, zeby wiazan nie powyrywac. (dobrze Mono, Tadek napisalem?)

A jak jahu byloby ci jeszcze malo to Raceman ma na strychu kilkadziesiat nart do downhill, kazda ponad 2 m w sam raz na bieg molltalerowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - Fredo - ja to przed takim biegiem (oczywiście nie mam nic przeciwko) - miałbym tylko jedno małe "aleee" - prosiłbym go zacząć dłuższą rozgrzewką w barze.. - będzie weselej.. .

Co do tej "kreski" z góry - muszę wiedzieć o tym biegu wcześniej - wezmę dwie pary slalomek ze sobą - zawsze to stabilniej na 4 łyżwach, niż na 2 jechać.. :D - no chyba, że Raceman się z nami zabierze ..

Co do reszty "Figur" - nie ma problemu - wchodzę i biorę w ciemno.. :)

Pomysł biegu - generalnie - przedni !, jak by połączyć w równych proporcjach wszystkie możliwe, dostępne warunki śniegowe - było by zaje... ciekawie.. :)

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Fredo ja jestem w grze :)

Wiesz że ja jestem głupek i łatwo mnie namówić na wszystko (no prawie na wszystko). Ale sama idea takiego zjazdu jest sprawą wspaniałą. Ale mam nadzieję że trasa będzie prowadziłą przez mój żleb. A i zjazd żlebe\m ma być tak jak ja to zrobiłem tyłem :) i bez kijów :). I to będą punktowe oceny za figury, któe będzie przyzanawało jury w barze Jewropa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Ty Robelek nie wstawiaj takich filmow bo wyszedl plagiat, cale szczescie ze bylem pierwszy.

:D:D:D

Hehehe, filmik dałem bo taki znalazłem i choćby po to by oddać wrażenie jak i którędy jechać;), choć ten gostek z prawej strony to niewiele by spowodował wypadek:eek:

P.S. To dopiero za pół roku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy w calosc.

Mamy trzy konkurencje:

1. Molltalerowski bieg zjazdowy

2. Figurancki przejazd zlebu Skatmana

3. Slalom ze zwiazanymi nogami.

Gdzie zrobimy ten slalom? To bedzie bardzo widowiskowe dlatego proponuje trase przy talerzyku, zeby bylo duzo bezpieczenstwa i igrzysk.

Wcale nie trzeba czekac do "majowki 2009" a za kazdym pobytem rozgrywac.

p.s. Robalek jezeli jeszcze nie zasypalo to zrob zdjecia tego szerokiego

zlebu na prawo od gondoli. Tam spuscilismy z Mono po lawince, tam tez byla poprzeczna szczelina, moze teraz da sie rozkumac dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Robalek jezeli jeszcze nie zasypalo to zrob zdjecia tego szerokiego

zlebu na prawo od gondoli. Tam spuscilismy z Mono po lawince, tam tez byla poprzeczna szczelina, moze teraz da sie rozkumac dlaczego.

Jeśli nie zapomnę :rolleyes: obfotkować tych miejsc to oczywiscie je zaprezentuję na forum. Szczerze mówiąc jak teraz byłem i nie było śniegu to zdumiony byłem ile tego tam musiało napadać by poukrywać te wszystkie skały.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zapomnę :rolleyes: obfotkować tych miejsc to oczywiscie je zaprezentuję na forum. Szczerze mówiąc jak teraz byłem i nie było śniegu to zdumiony byłem ile tego tam musiało napadać by poukrywać te wszystkie skały.

pozdro

Fajnie, mnie swedzi jeszcze ten fragment (patrzymy zza stolu)na prawo od trasy, ten pierwszy fragment, tamtedy nikt nie pojechal nie bylo sladow.

Przeciez byli ta rozni "sciganci" wiec ktos by spobowal. Moze wszyscy tak jak my ogladali to od dolu i widzieli "wisielca"

Od gory wszystkie slady odbijaly w lewo i prowadzily w znane 2 zleby na lewo od gondoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...