Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowy Magazyn NTN 08/09


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Można już zamawiać nowy numer Magazynu NTN Snow&More nr 11

Zamówienie będą realizowane od 3.11.2008

Ja chcę Już, teraz, natychmiast!!

trochę przesadziłem, ale może być jutro, odbiór własny na Poniatowskiego, albo inaczej przywieziesz NTN do Rogatej Karczmy - nie wierzę że nie wiesz gdzie to jest:)

A wiesz co tam jest najlepsze w Bielsku??:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę Już, teraz, natychmiast!!

trochę przesadziłem, ale może być jutro, odbiór własny na Poniatowskiego, albo inaczej przywieziesz NTN do Rogatej Karczmy - nie wierzę że nie wiesz gdzie to jest:)

A wiesz co tam jest najlepsze w Bielsku??:rolleyes:

OK tylko, że sam jeszcze nie mam. :(

Dzisiaj rozmawiałem z Tomkiem Kurdzielem i mówi, że właśnie wraca z drukarni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nowy NTN

Czołem,

Właśnie dostałem nowy NTN. W tym roku to naprawdę spora i ciężka przesyłka :)

I nowość: test nart, butów itp. jest w osobnej książeczce. A sam magazyn (czyli to co do czytania) jest naprawdę tłusty, taki sam jak w poprzednich latach, gdy zawierał testy. Naprawdę sporo czytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nowy NTN - dostałem

Właśnie przyszła paczka z nowym NTN-em. No jest co czytać!

Od kilku wydań redakcja NTN stara się, aby testy nart były dodatkiem do ciekawych treści. I moim zdaniem to się udaje.

Ze swojej strony polecam!

PS

Jak się wczytam to napisze kilka słów o zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale wy opóźnieni jesteście;)

Ja już w zeszłym tygodniu dostałem:D .....

Ja nauczony doświadczeniem z naszą wspaniałą pocztą, która w zeszłym roku przysłała mi NTN dopieroooo w grudniu, postanowiłem zakupić magazyn na własną rękę. I tak oto wczoraj stałem się radosnym posiadaczem. Dla zainteresowanych, można dostać NTN w empikach.

No i faktycznie miła niespodzianka, dużo ciekawostek i dużo treści. Wreszcie jest co poczytać oprócz skionline.pl :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nauczony doświadczeniem z naszą wspaniałą pocztą, która w zeszłym roku przysłała mi NTN dopieroooo w grudniu, postanowiłem zakupić magazyn na własną rękę.

Tak było od zawsze, kiedyś zaprenumerowałem sobie SkiMagazyn żebym nie musiał po kioskach biegać i sprawdzać czy już jest i potem było tak ze chciało mnie trafić bo w kioskach już był a do mnie dopiero dotarł 2 tygodnie później:mad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dziś NtN.....jest bardzo obszerny,sporo sportu,techniki,nowe kolekcje...bardzo ciekawy dodatek Snow&More...lecz brakuje mi trochę opisów stacji narciarskich....jest trochę o Ischgl...:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...