Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skala umiejętności?!


Fazol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. zastanawiałem się nad skalą swoich umiejętności jazdy na nartkach...rejestrując się na forum jest skala 1-10 ja to widzę tak: 1-no wiadomo-gdzie mam jechać w dół czy w górę... 2-już jakieś pojęcie jest,ale i tak jesteśmy drugi raz nan nartach 3-stawiamy pierwsze "kroki" i jest dobrze 4-koniec jazdy "pługiem" ,pierwsze "kroki" na krawędziach (innym puszcza blokada i już z golgoty walą na kreske) 5-dalsza nauka na krawędziach 6-ciągle wykluczamy błędy(unikamy przysiadaniu na tyle nart,dbamy o sylwetke,staramy się mniej pić na stoku:) ) 7-jezdzimy dobrze i ciągle walczymy z błędami 8-narciarz zaawansowany jedzie pięknie i gładko 9-instruktorzy (dajcie jak najwięcej wódki,kolejny dzień z tymi co się uczą-trzeba jakoś wytrzymać) oraz narciarze demo...

10-zawodnicy wysokiej klasy, no i chyba Ten co patrzy na nas z góry... jak to widzicie???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 6 to już trochę wyższy poziom a opis z 8 to tak właściwie 7. Uważam że ta skala nie idzie równomiernie do góry, największe "skoki" umiejętności są od 6-10. Natomiast pierwsze 5 to różne poziomy nauki a następne to różne poziomy zaawansowania i dobrego jeżdżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość januszb

poziom 8 , tu na tym forum ?

Pozostaje jeszcze aby ktoś z uczestników, który w profilu ma ósemkę zamieścił swój jakiś popisowy przejazd, żeby można się było odnieść i porównać.

aby zobaczyć taki filmik trzeba przejść na inne forum, nie podaję linka bo i tak wykropkują:eek: Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość januszb

o je, klikam i oczom nie wierzem

http://skiforum.pl i nie płacz

to już tak zostanie?

B R A W O !

to daję linka o którym wspominałem, filmiki forumowiczów, od 1 do 9

polecam 9c Siwir na muldach

http://www.skiforum.pl/showpost.php?p=137945&postcount=1

pozdrawiam Janusz

PS. pisząc że tu nie ma 9 miałem na myśli filmik a nie narciarzy

Edytowane przez januszb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sobie jeżdżą na nartkach, a świr nieżle po muldkach daje. Janusz odwalił kawał roboty. Ale osobiście celem doznań estetycznych wolę, oczywiście przy całym szacunku dla narciarzy bardziej lub mniej początkujących, oglądać takie przejazdy, a i ci wszyscy, jeszcze nie doskonali w rzemiośle też powinni pogrzebać i się przyglądać, a po wyciągnięciu wniosków jazda na bank się poprawi.:) Pozdrawiam Wszystkich, którzy zamieścili swoje filmiki:)

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=uJDUL_JH78c&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...