Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty komórkowe


SB

Rekomendowane odpowiedzi

4 grosz....

Witam.

Zgadzam się z Jarkiem, że większość nart w fabryce jest nie przygotowana jeżeli chodzi o krawędzie, chyba, że jest to.....? :)

Bez zbędnej reklamy nart D..l :D te są ostrzone i smarowane osobiście przez

Mistrza Gianluca Grigoletto i w takiej postaci trafiają do klienta.

Zresztą ta informacja jest podana na stronie.

Muszę używać skrótów bo znów mnie odstrzelą :D, że reklamuję a ja tylko informuję, że można inaczej.

A tak na marginesie zamiast dyskutować na sucho o nartach komórkowych to może lepiej najpierw przetestować a potem podyskutować.

Będzie bardziej obiektywnie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARNING Carres a preparer

Edges to be prepare

Tak jest napisane. Ja widziałem tylko jedną parę nartę jako tako zrobioną przez firmę Atomic GS - w miarę ostre, podane kąty i struktura, reszta z którymi miałem do czynienia to były surowe dechy. Sławek bez urazy ale Twoje też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARNING Carres a preparer

Edges to be prepare

Tak jest napisane.

To że tak jest napisane to już wiemy ale już całe konsylia anglistów z naszego forum zasiadły i wszyscy wspólnie i z osobna stwierdzili że nie wiedzą co autor tegoż tekstu miał na myśli, a jak Marcin wiesz co to ma oznaczać to nas oświeć:P

Ja widziałem tylko jedną parę nartę jako tako zrobioną przez firmę Atomic GS - w miarę ostre, podane kąty i struktura, reszta z którymi miałem do czynienia to były surowe dechy. Sławek bez urazy ale Twoje też.

Moje były ganz gotowe do jazdy zaraz po przykręceniu wiązań, i sam tego nie wymyśliłem tylko tak dowiedziałem się od fachowca w serwisie: że nie wymagają ostrzenia i żeby pamiętać że mają fabrycznie zadany kąt 88 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że tak jest napisane to już wiemy ale już całe konsylia anglistów z naszego forum zasiadły i wszyscy wspólnie i z osobna stwierdzili że nie wiedzą co autor tegoż tekstu miał na myśli, a jak Marcin wiesz co to ma oznaczać to nas oświeć:P

Moje były ganz gotowe do jazdy zaraz po przykręceniu wiązań, i sam tego nie wymyśliłem tylko tak dowiedziałem się od fachowca w serwisie: że nie wymagają ostrzenia i żeby pamiętać że mają fabrycznie zadany kąt 88 stopni.

To po kiego diabła je ostrzyliśmy?:):);)

Acha jeszcze jedno jak jest napisane by coś krawędzie preparować a faktycznie są tępe to jak myślisz co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARNING Carres a preparer

Edges to be prepare

Tak jest napisane. Ja widziałem tylko jedną parę nartę jako tako zrobioną przez firmę Atomic GS - w miarę ostre, podane kąty i struktura, reszta z którymi miałem do czynienia to były surowe dechy. Sławek bez urazy ale Twoje też.

To że tak jest napisane to już wiemy ale już całe konsylia anglistów z naszego forum zasiadły i wszyscy wspólnie i z osobna stwierdzili że nie wiedzą co autor tegoż tekstu miał na myśli, a jak Marcin wiesz co to ma oznaczać to nas oświeć:P

To jescze maly piaty grosz ode mnie.Carres a prepare to po prostu po francuzku to samo co edges to be prepare, czyli KRAWĘDZIE DO PRZYGOTOWANIA.

Powinni jeszcze dodać,ze jezeli zamierzasz na nich jezdzić.Bo jezeli ktoś chce sobie kupić narty do postania w pokoju wyłacznie to po co ma wydawac kase na ostrzenie::;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edges be prepare

Edges to be prepare

edges to be prepare, czyli KRAWĘDZIE DO PRZYGOTOWANIA.

no właśnie to be

no odmień być...

przestań tato...

bo nie odmienisz!...

taa nie odmienię...

to odmień!....

no weź się...

no... odmień... no jakiego to jest odmiana słowa...

no słowa....

posiłkowego słowa! to be, or not to be kur...a!

W takim przypadku jak napisałeś dzisiaj oznacza że krawędzie są do przygotowania ale z tego wczorajszego wpisu gdzie Ci umknęło to nic takiego nie wynika:p

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak, narty serwisowe są przeznaczone albo dla treningu albo na zawody, dosiada je zawodnik który preferuje jakąś tam jazdę i do tej jazdy-człowieka się robi natrę (kąty , struktura, podniesienie itd.). Więc dochodzimy do tego że fabryczne krawędzie i tak są zaraz przez servismana ostrzone pod indywidualnego gościa. To że kupujemy taką nartę i wydaje się nam że krawędzie są ostre to jest myślenie typowego amatora, którymi jesteśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj przywiozłem do domu stoeckli laser gs :D

A na RMF FM jakoś gościu dzisiaj rozpaczał że mu porządne narty w Beskidach na stoku z pod knajpy skubnęli:eek::D

...to jest myślenie typowego amatora, którymi jesteśmy...

Marcin, przepraszam Cię bardzo... mów za siebie...:D

Edytowane przez bobic
ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooooo - bedziesz je mial w przyszla sobote ??

jak się zmieszczą do boxa to je wezme :D i jak będzie gdzie tam jeździć na takich nartach ;)

Zgarnięte komuś spod knajpy ? :D

pod knajpą to raczej takie coś nie stoi :D w takiej długości to mało co stoi :D, a poza tym to są strasznie brzydkie ;) przywiozłem sobie jeszcze speed course'y 66 :) tylko bez wiązań są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod knajpą to raczej takie coś nie stoi :D w takiej długości to mało co stoi :D, a poza tym to są strasznie brzydkie ;)

Moje tez do pięknych nie należą i mają już kilka latek,ale krawędzi jeszcze sporo i bardzo fajnie się na nich pomyka.Dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...