Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Molltaler dzis


Gość berry

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli raj narciarski istnieje, to dzis byl na Molltalu... Wiekszosc tras niewyratrakowanych po nocnym opadzie.... puch, puch i piekne slonce... i czasem, na krotko, nisko przelatujaca chmura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czwartek... Jak zwykle - piękna pogoda i mrozik...

Piątek... śnieg, śnieg, śnieg, a z powodu braku ludzi na stoku pod koniec dnia jazdę w puchu można było uskuteczniać na trasie...

sobota... Molltaler nieczynny (wiatr), Mallnitz zasypane, drogi utrzymywane na biało, samochód w rowie lub do góry kołami co kilkaset metrów, i... czynny jeden stok na Heiligenblut... Na szczęście dojazd tylko w łańcuchach (na szczęście, bo było tylko kilka osób:-))

niedziela... -20 stopni na gorze i chrupiący pod nartą śnieg... testy Intersport...

Ankogel jest już naśnieżony, więc też niedługo ruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Również 2 dni pojeździliśmy ma Molltaler. W sumie wygoniła nas tam pogoda a że nie byliśmy nigdzie "zaanonsowani" na kwaterę więc okrutny los rzucił nas w pierwszy i ostatni dzień właśnie na Molltalera. Byłem tam pierwszy raz, teren nie jest zbyt ogromny ale bardzo przyjemny. Trasy są tam dziwnie oznaczone, te niebieskie powinny być niektóre czerwonymi czarne to raczej wszystkie powinny być czerwonymi a niektóre czerwone niebieskimi:confused::D, no ale to chyba taki chwyt marketingowy żeby nie było że czarnych tras w ogóle nie ma:D.

Spotkałem tam Berrego, a raczej to on mnie spotkał:D, bo Konrad oprócz tego że zapuścił się na Karyntii to jeszcze zapuścił włosy i brodę:D. W każdym razie miło było poznać:).

Kila fotek z wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również 2 dni pojeździliśmy ma Molltaler. W sumie wygoniła nas tam pogoda a że nie byliśmy nigdzie "zaanonsowani" na kwaterę więc okrutny los rzucił nas w pierwszy i ostatni dzień właśnie na Molltalera. Byłem tam pierwszy raz, teren nie jest zbyt ogromny ale bardzo przyjemny. Trasy są tam dziwnie oznaczone, te niebieskie powinny być niektóre czerwonymi czarne to raczej wszystkie powinny być czerwonymi a niektóre czerwone niebieskimi:confused::D, no ale to chyba taki chwyt marketingowy żeby nie było że czarnych tras w ogóle nie ma:D.

Spotkałem tam Berrego, a raczej to on mnie spotkał:D, bo Konrad oprócz tego że zapuścił się na Karyntii to jeszcze zapuścił włosy i brodę:D. W każdym razie miło było poznać:).

Kila fotek z wyjazdu

Również cieszę się że Was spotkałem na żywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Spotkałem tam Berrego, a raczej to on mnie spotkał:D, bo Konrad oprócz tego że zapuścił się na Karyntii to jeszcze zapuścił włosy i brodę:D. W każdym razie

Konrad z broda i długimi włosami - tak trzymaj - i przyslij zdjęcie bo pamietając spotkanie nie jestem w stanie sobie wyobrazić.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry
misisz drażnić?? :/ - co ????? ;) - pozdrów znajomych ! :)

niestety... moje zdjęcie jest w necie... inni swoje facjaty :D ukrywają... na szczęscie, jeśli podjadę do losowo wybranej osoby na stoku i powiem: pozdrowienia od Jaha... Berry jestem... To raczej na pewno usłyszę:Oooo... cześć berry... co u jaha :D :D

Tu większość to Polacy i większość z tej większości gdzieś sie już spotkała lub zna wzajemnych znajomych :D...

Jak na wsi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry

Dziś śnieg sypał z dołu i z góry... Prawdziwa zima okraszona bardzo mocnym wiatrem nastała na Molltalerze... ludzi oczywiście jak na lekarstwo :D :D... Tylko gondola została zamknięta przed 12.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry

a dziś po raz pierwszy od dawna było tak... narciarze przetykani panami i paniami w strojach :D co najmniej kąpielowych :D... lampa, leżaczki itd... i tylko garstka zapaleńców na nartach... i jeszcze kadry narodowe...

niestety zdjęcie komórką...

mollmaj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...