Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ekhm ekhm?


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

ekhm ekhm?

Tak plyta bardzo poprawia dynamike zmiany krawedzi. A przy funie to bez plyty wlasciwie nie da sie jezdzic... Zawsze zylem w przekonaniu ze uvex robi najlepsze gogle. Za blizzardem nie przepadam. Zbyt miekkie, szata mi sie nie podoba i wogole jakies takie nijakie te narty. NIe wiem. Moze jestem uprzedzony. Jezdzilem tylko na jednym modelu i to allroundach mojej mamy :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm ekhm?

plyta to dzis rzecz niezbedna jezeli kcesz sobie przyjemnie pojezdzic, o goglach sie nie wypowiadam bo lubie ryzyko jazdy na slepo w zamieci snieznej :), a co do blizzardow to sa to narty srednie i w taki sposob na nie patrz, jezdzic pojezdza ale nic niezwyklego w nich nie znajdziesz.

pozdrawiam ,

majkel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm ekhm?

No raczej sie przydaje ... :)

co do Blizzardów to tegoroczna kolekcja jest super zwłaszcza topowe modele slalomki i gigantki ( b.dobre opinie na testach), a co do gogli to Uvex`a mam gogle a Salice okulary :D hehe Nie narzekam ani na jedne ani na drugie :)))

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...