Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SKI Amade


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem:) otóż wrobili mnie w zorganizowanie wyjazdu na narty :P padło na Ski Amade, mam pare pytań do was budżet ograniczony (100E za tydz na osobe za spanie:eek:) pytanie do was - proźbe mam taką

macie jakieś tanie miejsca sprawdzone i godne polecenia do tej kwoty - chodzi o spanie:D

która "częsc" ski amade jest najbardziej godna polecenia?:)

i ogolnie wasze spostrzeżenia i sugestie co do tamtego regionu:)

wiem ze tu SB będzie miał dużo do powiedzenia więc fajnie by było jak by mi tu cos napisał :P

z góry dzięki za pomoc:D

p.s nie dziwcie mi sie ale więcej razy byłem w ITA choć za namową Sławka coś czuje ze chyba teraz częsciej będzie owa Austia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amade jak chyba już wiesz to 4 duże rejony narciarskie-Dachstein,Sportwelt,Gastein i Hochkoenig's Winterreich.Jeśli szukasz fajnego,spokojnego miejsca bez tłumów na stokach to najlepszym wyborem będzie to ostatnie-mam tam namiary na bardzo tanie apartamenty z basenem przy stoku w Maria Alm - apartamentowiec Hintermoos - kiedyś były w ofercie neckermanna-teraz trzeba chyba tylko bezpośrednio z właścicielami poszczególnych mieszkań - to kontakt do jednego z nich-jak by nie było wolnego w wybranym przez Ciebie terminie to wygooglaj inne mieszkania w tym apartamentowcu - jest ich sporo - http://www.fewo-maria-alm.at/

Na pewno warty odwiedzenia choćby na 1 dzień jest Dachstein,dla rodzin i uczących się dobre jest Flachau.Jeśli dołożysz parę euro do karnetu i kupisz skip[ass na cały salzburgerland to koniecznie pojedź do Saalbach-Hinterglemm-Leogag

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem:) otóż wrobili mnie w zorganizowanie wyjazdu na narty :P

Nie odpowiedzialni ludzie:D

padło na Ski Amade, mam pare pytań do was budżet ograniczony (100E za tydz na osobe za spanie:eek:) pytanie do was - proźbe mam taką

macie jakieś tanie miejsca sprawdzone i godne polecenia do tej kwoty - chodzi o spanie:D.

Jak w 100 chcieć się zmieścić to musisz szukać(nie wiem ilu was jedzie) apartamentów od 6 os w górę tu masz taki przykładowy: http://www.grossarltal.at/haus-andexer/Startseite.30.0.html i jeszcze jeden:http://www.bauernhofoberneureit.at/dashaus.htm.

Nie ma innej drogi wchodź na wyszukiwarkę szukaj kopaj i tak dalej...

która "częsc" ski amade jest najbardziej godna polecenia?:)

Każda!:)

Mając w ręku karnet SKI AMADE możesz co dziennie być gdzie indziej, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku bo jak będziesz mieszkał np w Grossarl to nie pojedziesz kilkadziesiąt km do Schladming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam apartamenty w Schladming pod sama gondolą na Planai, cena max 150 E za apartament 5-6 osobowy w wysokim sezonie, oczywiscie zalezy od rodzaju :). Wybieram sie tam w lutym, z tego co wiem ciężko o wolne terminy ale zawsze można zapytac :) Dom praktycznie pod sama gondolą, do basenu 4 min spacerkiem, do dyspozycji 4 połaczone górki i dachstain. Skipass mozna kupic taniej u właścicieli willi, w zeszłym roku dorzucali jeszcze jakies karnety na basen :) Więcej możesz przeczytać i zobaczyć na www.immenhof.at

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jedziesz? Bo jak trafi ci w niemieckie ferie lub austriackie to przekichane bo dużo luda. Ja mogę polecić huśtawkę Dorfgastein-Grossarl. Na Stubnerkogel z Angertal teraz jest nowa gondola to może będzie lepiej bo tak to tam była kicha. Nie podobało mi się.

Zapytaj Sławka, ale wydaje mi się, że narciarsko to Schladming z całego regionu chyba będzie najlepsze. Ja się tam chcę wybrać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier* TRASY nie będe sie nimi przejmowal :P

To co prawda Twoja sprawa, ale skoro zadeklarowałeś się zorganizowanie wyjazdu to zrób to dobrze tak aby wszyscy byli zadowoleni, no chyba że chcesz się pozbyć znajomych, tylko pamiętaj że jak na miejscu okaże się że oni są niezadowoleni bo trasy za ostre, to i Tobie mogą popsuć urlop.

Spróbuj również poszukać lokum przez wyszukiwarkę hoteli na skionline tu:http://www.skionline.pl/hotele/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wagrain może być-jest tu fajny basen i jest pośrodku huśtawki narciarskiej Flachau-Wagrain-Alpendorf(St Johann in Pongau)

w Dachsteinie masz Schladming,Rohrmoos,Pichl,Haus in Ennstal.Ramsau raczej daleko od porządnych stoków

We wspomnianym przeze mnie hochkoenig's Winterreich najlepsze stoki są w okolicy Dienten a także Maria Alm i Muhlbach.

Dolina Gastein mi się najmniej podobała wiec tu nie polecam,ale jak byś się uparł na termy + narty to może być Bad Gastein lub Hofgastein - ewentualnie Dorfgastein połączone z Grossarltal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam podobne zadanie jak bugajson, tez zostalem organizatorem wyjazdu i zrobilem juz rezerwacje w Grobming. Patrzac na mapki i rozklady skibusow pozostaje poruszanie sie wlasnymi samochodami, prawdopodobnie do Haus in Ennstal, a stamtad w gore. Szukam porady, jak zaplanowac wypad na Dachstein Gletscher, aby nie strzelic jakiegos babola. Eis Palace pewno jest warty odwiedzin. Co na to JurekByd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...