Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Córa na nartach


KP

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś poradzić jakie długi mają być, b czytam i czytam i już sam nie wiem.

Córa nie jeździ, tzn. miała narty na nogach i wie co się z nimi robi, ale jak to dziewczynka szybko się zraża. Ma 120cm wzrostu i 6 lat. Narty muszę kupić bo muszą być różowe, a w wypożyczalni będzie ciężko. Poradźcie co do długości pliss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś poradzić jakie długi mają być, b czytam i czytam i już sam nie wiem.

Córa nie jeździ, tzn. miała narty na nogach i wie co się z nimi robi, ale jak to dziewczynka szybko się zraża. Ma 120cm wzrostu i 6 lat. Narty muszę kupić bo muszą być różowe, a w wypożyczalni będzie ciężko. Poradźcie co do długości pliss.

tak na oko to 110cm ale to zalezy glownie od tego ile wazy (to jest wazniejsze niz wzrost). Generlnie dla dziecka lepsze sa narty za krotkie niz za dlugie i trzeba sie pogodzic z tym ze co sezon albo dwa trzeba kupic nowe narty i nie kupowac "na wyrost".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W intersporcie mają taką ofertę dla dzieci, że co roku można wymieniać narty na nowe za bardzo niewygórowaną cenę. Wygoogluj to sobie, może Ci się przydać.

Byłem. Niestety tylko niebiesko białe :), a ona przytuliła różowiutki atomici za 500PLN. Na necie nie ma takich i mam problem. Wiecie jak to jest z kobietami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam ten sam problem, też chciała różowe ale kupiłam w interze te niebieskie do wymiany ale dla dziewczynek a buty i kask kupiłam różowe i było ok. co prawda jeszcze nie jeździła ale może wkońcu coś spadnie. z tego co widziałam to tych różówych atomików nie ma w takich krótkich jak tych do wymiany. kupiłam najkrótsze 70 a Zosia ma 110wzrostu.

nie obraź się ale nie możesz małej we wszystkim ulegać bo jak na coś Ci braknie to jej nie wytłumaczysz a ona i tak będzie chciała i odbierze to jako krzywdę. tak w granicach rozsądku żeby nie wyrosła na księżniczkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 to dużo i nie dużo. Właśnie dlatego, że nie chcę jej ulec nie chcę ich kupić. Poza tym nie wiem, czy to wydatek, który zaprocentuje. Ja jak założyłem narty, to wiedziałem, że będę jeździł, a tu pewności nie ma. Chciałbym zarazić całą rodzinkę, ale to nie takie proste. A to buty za ciasne, a to zupa za zimna :). Małe księżniczki czasami są nie do zniesienia. Jak wezmę coś powiedzmy za 250, 300 to miej będzie mi żal w przypadku niechęci, a zostanie na inne pierdoły ;). Mam już upatrzone Atomici Balanze, ale zastanawiam si, czy 110 to nie za dużo jak na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak buty ma za ciasne, to znaczy że źle dobrane, a nie że narzeka bo jej się nudzi :P Tzn. tak mi się wydaje, bo nie znam dziecka, może mieć jakieś fanaberie... Ale w sumie to 500zł rzeczywiście jest dużo jak na nowe narty dla dziecka, które nigdy nie jeździło... Hmm poszukam coś, może znajdę...

Mam tylko coś takiego, wprawdzie nie różowe, ale w kwiatki...

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=731&id_modelu=973

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Kupiłem Atomic balazne. Różowe i w motylki. Córa zachwycona, a wydałem tylko 200PLN. Jeszcze tylko botki i jedziemy :):D

Tylko gdzie :( - wszędzie zielono.

Dobra cena:) Używki? Ja muszę w tym roku kupić 120 dla starszej córki i 90-100 dla średniej, te 120 to chyba nowe kupię bo dwie młodsze adeptki później je będą szlifować a te 90-kilka cm to używki raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używki, troszkę porysowane z góry, ale ślizgi OK. Na ile takie dzieciaki mogą zniszczyć sprzęt, więcej chodzą niż jeżdżą. Nówki moim zdaniem ni opłaca się brać dla dzieciaka, bo za rok i tak będą za krótkie, a kupować dłuższe, żeby w początkowym okresie się męczyło to bez sensu. Na używkach nie stracisz. W przyszłym sezonie pewnie puścisz je za prawie tyle samo. A nówki po wyjściu ze sklepu są kilkanaście procent tańsze. Kupiłem w Rajsku koło Oświęcimia. Gość ma wybór dość duży. Od atomiców poprzez Elany, fischery. Jak chcesz to dam Ci numer na priv, żeby nie było, że reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...