Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ćpał czy nie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Chwile temu było o tym głosno...

"Włoski alpejczyk Mirko Deflorian został zawieszony na 18 miesięcy przez Włoski Komitet Olimpijski (CONI) po pozytywnym wyniku testu, który wykazał zażywanie przez narciarza kokainy.

Decyzja Sądu Antydopingowego CONI została podjęta w poniedziałek w trybie apelacyjnym, po tym, gdy Włoska Federacja Sportów Zimowych postanowiła, we wrześniu, oczyścić z zarzutów 28-letniego Defloriana.

Kokainę w organizmie Defloriana wykryto podczas mistrzostw Włoch juniorów, otwartych dla zawodników powyżej limitu wieku, 19 lutego br. w Pozza di Fassa. Dzień później Deflorian wygrał slalom gigant.

- Ktoś musiał mnie wrobić. Nigdy nie używałem kokainy, ani innych narkotyków - powiedział Deflorian po opublikowaniu wyników testu. Zawieszenie skończy się w sierpniu 2009 r. Wyniki narciarza od czasu niekorzystnego dla niego testu zostały uznane za nieważne. Najlepszy wynik Defloriana w Pucharze Świata to piąta lokata w slalomie gigancie w Val d'Isere w 2004 r. Narciarz ma zamiar odwoływać się do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) w Lozannie."

za SportoweFakty.pl

Wrobili go ? :D w ćpanie i nie poczuł że na speeedzie gdzieś był ? zabawne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że miał na myśli raczej podmianę próbek czy coś w tym stylu - o taki manewrach się czasami słyszy i nie trudno taką sytuację sobie wyobrazić. Brał czy nie, wydaje mi się że ślady w organiźmie zostają na tyle długo, że można całą sprawę zbadać i próbować się bronić. Albo tylko mi się wydaje... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec własnie Mysiek :D zjazd mu sie wydłużył i wieczorkiem też miał szybkość...

Kony co do podmiany próbek to chyba każdy kogo oskarzano nie dozwolone substancje sie tym wykręcał wydaje się to raczej nie możliwe jak dla mnie to najbardziej prawdopodobne jest takie coś że chłopak gdzieś przyszprycował na jakimś balu a pare miechów pozniej wygrał zawody i pewnie nawet nie zdawał sobie sprawy po jak długim czasie można to wykryć... ale to tylko domysły jednak prawdopodobne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...