Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Zagreb


Rekomendowane odpowiedzi

No i po pierwszym przejezdzie... smieszny był to slalom przeokropnie ;) po 2 fenomenalnych przejazdach co wsumie najgorsze dwóch pierwszych nastąpiło jakieś załamanie ponoć to trasa ale wydaje mi sie że to raczej nie możliwe żeby trasa powodowała tak nienormalne straty czasu :D nie wiem reszta zapomniała jak sie jedzie czy może Vonn i Marysia tak "urosły". Coś niewiarygodnego że 10 Maria Pietilae-Holmner traci do Vonn 2,65 sekundy :eek: a ostatnia zakwalifikowana Bernadete SCHILD (siostra Marlies) traci do liderki 4.33 sek. Teraz czekamy na drugi przejazd niestety bez Karasinskiej ani Gąsienicy-Daniel które były odpowienio 46 i 44 po raz kolejny sie nie udało ;(. Zastanawiam czy taka przewaga jaką wypracowały 2 pierwsze panie wystarczy do jazdy po przejechaniu 28 czy 29 zawodniczek z II przejazdu ? oby ...

Ktoś wie co sie stało z Niki Hosp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vonn rewelacyjnie jechała ale widac było że jedzie na skraju ryzyka, już na którejś początkowej bramce usiadła na tyłeczku, pieknie z tego wyszła i jechała jak burza, psychicznie też jej to nie wytrąciło z równowagi (przynajmniej ja tak to odebrałam) ale z szybkością przesadziła nieco i jak ją wywaliło z trasy to już koniec. Szkoda jej strasznie, ale dla mnie dziewczyna i tak jest debeściarą tego sezonu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu informacja nieoficjalna: trener Roland Bair już nie pracuje z naszymi alpejkami, po zawodach w Semmering zastąpił go włoski szkoleniowiec.

W koncu !!

Dlugo trzeba bylo na to czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychicznie ? Może ma poprostu wiecej szczęscia obie z nich są fantastycznie przygotowane do sezonu z tym że np w tym slalomie mimo nie ukonczenia to smiało można stwierdzic ze Vonn była poprostu lepsza, II przejazd w wykonaniu Riesch to jak na jej poziom porażka jechała bardzo przeciętnie może taki był plan żeby nie atakować który owszem sprawdził sie ale tylko dlatego że nie sprawdził sie plan Vonn ;) w każdym badz razie jak dla mnie to nie da sie powiedzieć która jest lepsza napewno Vonn mi sie ogolnie podobała bardziej na tych zawodach :D ( chodzi mi o jazde ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, na moje to pierwszy przejazd odkrywał, kto dobrze jeździ slalomy, a kto nie. Przecież był ustawiony dosyć arytmicznie, dwa wertikale, zero łokci na których mozna przyspieszyć. Nie wiem jak Wy, ale dla mnie zawody były najbardziej weryfikującymi w sezonie. Pierwszy przejazd jak opisałem wyżej, drugi spokojny, rytmiczny, przewidywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie na eurosie w przerwie miedzy skokami oglądałem przejazd 1 trójki :) Grange tak o mi sie popobało (wsumie czysto ale z błędami choć i tak szybciej od Kostelica) ale Ivica :eek: pięknie skakał atakował i zero zawachania ani jednego błędu mimo to Grange pozniej poprawił jego czas ojj bedzie ciekawie w 2 przejezdzie ten THALER tyż ładnie jechał i dużą niespodzianke zapodał ale wydaje mi sie że tego nie utrzyma ;) z austryjaków tylko... Mario Matt (jeszcze manfred ale na 10 miejscu ;)) ;/ cieniutko a na 13 reprezentant mołdawi :D chociaż wydaje mi sie że to jest jakiś przeżut tak jak Ci szwajcarzy pod Bułgarską banderolą ;)

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 przejezdzie najbardziej pechowy był Steve Missillier który chyba na przedostatniej bramce zaliczył "boczek" i nie dojechał do mety... Bodzio został zdyskwalifikowany po 1 przejezdzie za to, że o 0,3 mm stał za wysoko nad nartami.

Mistrzem pięknej jazdy zostaje dla mnie Giorgio Rocca - pięknie, mięciutko i z gracją (może mało skutecznie ale przepięknie!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...