Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon X-Wing


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś coś więcej o tych nartach napisać, bo oglądałem je na allegro i zastanawiam się nad ich zakupem, ale w necie niewiele jest na ich temat. Może jakieś porównanie do innych modeli na których jeździłeś.

Jeżdżę od kilku lat na Head Cyber Space Board Ti , to dość leciwe narty, ale z charakterem. Chciałbym kupić coś nowego, może bardziej uniwersalnego, a jednocześnie ze sporą energią. Zastanawiałem się nad X-Wing Tornado, albo X-Wing 10 ale raczej używanymi lecz zaintrygowały mnie te X-Wing Blast ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na ograniczony budżet chciałem kupić używane X-Wing Tornado albo X-Wing 10, ale widziałem na allegro nowe x-wing blast za ok 800 zł i pomyślałem, że to może być dobre rozwiązanie.

Nie wiem jednak z jakiego są sezonu, bo na stronie Salomona nic o nich nie ma.

Mam jeszcze pytanie co do długości, obecne narty na których jeżdżę mają 170 cm. Mam 176 cm wzrostu i ok 75 kg wagi. Myślałem o nieco krótszych nartach niż te obecne tj 162 cm, ale nie jestem pewien czy to dobry wybór.

Dzięki za zainteresowanie moim dylematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzięki za pomoc w wyborze nart!

Jestem już po zakupie Salomonów X-Wing Blast i po testach we Vratnej i na Vielkiej Raczy w różnych warunkach, od twarego, zmrożonego śniegu, a miejscami lód, poprzez miękki puch, po rozlazłą mokrą i ciężką maź.

Muszę przyznać, że jestem zachwycony, bo nie spodziewałam się, że będzie aż taka różnica w precyzji prowadzenia nart, szybkości i ogólnej radości z jazdy w każdych warunkach. Dodam, że mam jeszcze dość stare i miękkie buty więc jak zmienię je na nowsze to już całkiem będzie odjazd!

Dodam tylko, że bez pomocy Mysiauek'a miałbym wiekszy dylemat czy wziąść te narty i chyba bym się nie zdecydował. Jeszcze raz składam wielkie podziękowania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

wczoraj przetestowałem X-Wing Blast, które zakupiłem nowe za bezcen.

Jestem nimi zachwycony, kręcą jak zwariowane, swietnie prowadzą się w szybkiej jeździe, Rohace wczoraj były moje ( przy okazji: ŚWIETNE warunki, 1m śniegu, sztruks jak stół, malutko ludzi ).

W tym roku w lutym byłem w Heiligenblut ( rewelka! ) i "przejechałem" się na Equipach, bardzo były fajne i stąd po przyjeździe zainteresowałem się Salomonem, wczesniej liczył się dla mnie tylko Blizzard ew. Head.

Dł 178 cm, 184 cm wzrostu, waga - "stefka", buty flex 90.

Polecam je tym, którzy poszukują uniwersalnej narty, ja ostatnio jeżdziłem na wąsko wyspecjalizowanych nartach co nie było dobrym pomysłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Fario - może by kolega skrobnął jakąś relacje z Heiligenblut? Nie ukrywam, że jest to jedno z moich narciarskich celów na przeszłość, i jestem po prostu ciekawy...

Marcin

na przeszłość:D:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...