Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kto jezdzi w kasku ???


raksa

Rekomendowane odpowiedzi

niektorzy siem ze mnie smieja ze czesto jezdze w kasku .. buuuu mowia ze to bezsensu bo jak ma cie zabic to i tak cie zabije a to bez potrzeby obciach ..... ale mi nw kasku jest cieplutko w uszy nie wieje i oczy nie lzawia i brode mam cala ....... hehe i nosek na miejscu... pozdrofka raksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jezdzi w kasku ???

każdy kto ma właściwie poukładane w główce jeździ w kasku,

mało to jeszcze jest na stokach szaleńców na nartach typu ołówek walących na wprost, w beznadziejnym stylu i z dużą prędkością. Zwiększmy swoje szanse w starciu z nimi zakładając kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jezdzi w kasku ???

dosadne,

aczkolwiek nie popieram przemocy na stoku (tak można nazwać pozbawienie sprzętu owego narciarza),

sam nie raz miałem ochotę nie jednego goscia dogonic, ewentualnie dorwac w kolejce do wyciągu i dac po zębach...., aczkolwiek nie tędy droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jezdzi w kasku ???

Prawie zawsze jeżdżę w kasku i serdecznie to polecam ... byłem świadkiem kilku wypadków, które by się lepiej skończyły dla poszkodowanego gdyby miał kask ... poza tym jest to wygodniejsze nakrycie głowy niż pieprzona czapeczka !

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...