Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mój sposób na bieliznę


witek52

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę się z Wami podzielić moim sposobem prania bielizny.

Wiem , wiem można wogle nie prać, bo podobno nie śmierdzi;).

Podejrzewam, że podany niżej patent może nie znaleźć zrozumienia wśród płci nadobnej, ale trudno zaryzykuję.:)

Po powrocie z nart zdejmujemy z siebie wszystko za wyjątkiem spodniej bielizny i wchodzimy po prostu pod natrysk, lub do wanny. Myjemy się jakby nigdy nic, po pewnym czasie zdejmujemy bieliznę i przy jej użyciu domydlamy się. Teraz wystarczy wypłukać ją pod bieżącą wodą, na kaloryfer i gotowe.

Sposób niestety nie sprawdza się przy osobach, które uważają, że nie tylko pranie, ale i kąpiel jest czynnością zbędną i wręcz uwłaczającą prawdziwemu narciarzowi.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj fotki Wrozka, co bysmy wiedzieli dokladnie jak sie to robi:D

P.S.

A Maier jezdzi ze mna caly czas w aucie

:ppo bandzie, po bandzie:D

PS. Pozazdrościć...:rolleyes: To napisz na PM kiedy masz czas to jak się postaram jakoś dopasować (tylko nie pt-sb-nd, bo mam caaaalutki czas zajęty szkołą)...:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B:p

A Ty Figo nie fikaj bo mam Twój striptiz na stoku na filmiku:)

Koniec spamu Chłopaki bo naskarżę do Admina:D:D:D

Jaki tam koniec.

Ten śtreptiz to SB a nie mój.

Zresztą ja nie wstydliwy,jak masz mój to dawaj go.

Wszystko będzie w temacie bo było za ciepło i bieliznę trzeba było zdejmować.

Na szczęście tylko górne partie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam koniec.

Ten śtreptiz to SB a nie mój.

Zresztą ja nie wstydliwy,jak masz mój to dawaj go.

Wszystko będzie w temacie bo było za ciepło i bieliznę trzeba było zdejmować.

Na szczęście tylko górne partie.

Mowię o Twoim striptizie a nie o SB:p

Twojego tu nie wstawię bo dzieci też tu zaglądają czasami na forum :D:D:D A poza tym musiałabym go najpierw na YouTuba wstawić:eek: Ale filmik był hot!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowię o Twoim striptizie a nie o SB:p

Twojego tu nie wstawię bo dzieci też tu zaglądają czasami na forum :D:D:D A poza tym musiałabym go najpierw na YouTuba wstawić:eek: Ale filmik był hot!!! :D

No to koniec tematu.

Skoro miałbym wystraszyć a nie daj boże zgorszyć jakie niemowlę ;):eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę się z Wami podzielić moim sposobem prania bielizny.

Wiem , wiem można wogle nie prać, bo podobno nie śmierdzi;).

Podejrzewam, że podany niżej patent może nie znaleźć zrozumienia wśród płci nadobnej, ale trudno zaryzykuję.:)

Po powrocie z nart zdejmujemy z siebie wszystko za wyjątkiem spodniej bielizny i wchodzimy po prostu pod natrysk, lub do wanny. Myjemy się jakby nigdy nic, po pewnym czasie zdejmujemy bieliznę i przy jej użyciu domydlamy się. Teraz wystarczy wypłukać ją pod bieżącą wodą, na kaloryfer i gotowe.

Sposób niestety nie sprawdza się przy osobach, które uważają, że nie tylko pranie, ale i kąpiel jest czynnością zbędną i wręcz uwłaczającą prawdziwemu narciarzowi.:D

a po co prać;) na drugi dzień jest łatwiej założyć-trzeba tylko pamiętać, żółtym do przodu a bronzem do tyłu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeście mnie teraz dobili ...........

trzeba to wszytko prać ??????????

hmmmmm ..... czyżby to było powodem dla którego nigdy nie narzekałem na zatłoczone stoki i niebotyczne kolejki?

A ja głupi myślałem, że wszyscy mnie lubią i z czystej uprzejmości przepuszczają w kolejkach.

Cóż, teraz robić? ...............prać czy nie prać, o to jest pytanie.

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...