Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wolne miejsca w autokarze! Val di Sole 24.01-31.01


Rekomendowane odpowiedzi

A czy na stronie głównej skionline pisze ,że forum to darmowa bramka ogłoszeniowa :confused:

Na stronie głównej nie pisze, ale w zakładce do tego działu pisze:

Tu zamieszczamy informacje niekomercyjne o wyjazdach, wolnych miejscach w samochodach, odstąpieniu wolnego apartamentu itp. Wszelkie ogłoszenia komercyjne będą usuwane, a autorzy banowani.

Ale jak się nawpierdziela witamin i sterydów do karmienia kurczaków to mózg gąbczeje i nie trybi tak prostych informacji:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie

A moze bys sie chlopie tak najpierw przedstawil.

Walisz ni z gruchy, niz pietruchy, a dzien dobry to gdzie zostalo ? Za drzwiami?

Witam Moderatora. Wydaje mi się że słowa "Witam serdecznie" można w języku polskim uznać za ekwiwalent przywitania i pozdrowienia forumowiczów.

Dodatkowo uważam że umieszczenie swojego imienia na dole postu jest formą przedstawienia się. Chyba że na skionline przyjęte zostało podpisywanie postów pełnym imieniem i nazwiskiem.

Co do wypowiedzi kolegów forumowiczów z dużo większym stażem, którzy zareagowali na mój post to spieszę z wyjaśnieniami:

Niniejsze ogłoszenie nie reklamowało wyjazdu komercyjnego. Chodziło o poinformowanie ew. zainteresowanych osób o możliwości dojazdu do Włoch w w.w terminie, ponieważ w autokarze jadącym na zorganizowany wyjazd zostało jeszcze wiele wolnych miejsc, które pozostały niewykorzystane.

Post nie przedstawiał żadnej oferty komercyjnej (wygląd i zawartość takiej oferty określa Art.12 ustawy o usługach turystycznych).

Zgodnie z cytowanym przez Was regulaminem forum gdyby administrator uznał moją wypowiedź za formę komercyjnej reklamy post zostałby skasowany, topic zamknięty a ja zbanowany.

W mojej ocenie ogłoszenie to nie różni się niczym od topiców o wolnych miejscach w samochodzie, czy prywatnych wyjazdach na narty.

Szanuje ze Jesteście innego zdania, ale wypowiedzi Pana SB ( i w mniejszym stopniu Pana Fanatyka) uważam za obraźliwe i nie przystające do skądinąd wysokiego poziomu tego Forum.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z cytowanym przez Was regulaminem forum gdyby administrator uznał moją wypowiedź za formę komercyjnej reklamy post zostałby skasowany, topic zamknięty a ja zbanowany.

kilka dni wcześniej zamieściłeś podobne ogłoszenie i zostało usunięte, czyżbyś nie zauważył?

Banowanie to ostateczność i jak na razie w wieloletniej historii tego forum zdarzyła się tylko raz i wszyscy mają nadzieję że jedyny i ostatni.

W mojej ocenie ogłoszenie to nie różni się niczym od topiców o wolnych miejscach w samochodzie, czy prywatnych wyjazdach na narty.

Szanuje ze Jesteście innego zdania, ale wypowiedzi Pana SB ( i w mniejszym stopniu Pana Fanatyka) uważam za obraźliwe i nie przystające do skądinąd wysokiego poziomu tego Forum.

Tak oczywiście i jedzie sobie autobus charytatywnie do Włoch i nikt z tego powodu nie czerpie korzyści materialnych, a już na pewno nie Ty... oczywiście z transportu nie czerpiesz korzyści ale z tego że Ci ludzie tam przyjechali już tak!

I takie ogłoszenie różni się zasadniczo od jak to nazwałeś topików o miejscach w samochodzie, bo Ci którzy chcą kogoś zabrać do samochodu chcą jedyne uzyskać zwrot kosztów podróży podzielony przez ilość osób w samochodzie i nic poza tym.

Nie mniej jednak witamy na forum i zachęcamy do czynnego korzystania z niego, a skoro jesteś Instruktorem narciarstwa możesz służyć swoją poradą nam zwykłym narciarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni wcześniej zamieściłeś podobne ogłoszenie i zostało usunięte, czyżbyś nie zauważył?

Faktycznie nie zauważyłem bo zamieszczałem ogloszenia na kilku forach i mogłem się pomylić.Mój błąd.

Tak oczywiście i jedzie sobie autobus charytatywnie do Włoch i nikt z tego powodu nie czerpie korzyści materialnych, a już na pewno nie Ty... oczywiście z transportu nie czerpiesz korzyści ale z tego że Ci ludzie tam przyjechali już tak!

Nie zgadzam się z Twoim punktem widzenia. Otóż wyjaśniam że na w.w wyjeździe z którego część uczestników jechała tym autokarem,a część korzystała z dojazdu własnego, nie było już wolnych miejsc ani do zakwaterowania ani do szkolenia, więc niemożliwością z mojego punktu widzenia byłoby czerpanie materialnych korzyści z pobytu kogokolwiek, zwłaszcza że te osoby mieszkałyby na pewno w innym hotelu (choćby ze wzgledu na brak miejsc) czy nawet innej miejscowości zgodnie z zaplanowanym przez siebie wyjazdem.

I takie ogłoszenie różni się zasadniczo od jak to nazwałeś topików o miejscach w samochodzie, bo Ci którzy chcą kogoś zabrać do samochodu chcą jedyne uzyskać zwrot kosztów podróży podzielony przez ilość osób w samochodzie i nic poza tym.

I dokładnie o to chodziło w tym przypadku-> zwrot kosztów podróży i obniżenie ich dla innych uczestników korzystających z autokaru

Nie mniej jednak witamy na forum i zachęcamy do czynnego korzystania z niego, a skoro jesteś Instruktorem narciarstwa możesz służyć swoją poradą nam zwykłym narciarzom.

Z chęcią bedę korzystać z forum.

Dziękuję i do usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Twoim punktem widzenia

Najlepiej będzie jak takie sprawy wcześniej uzgodnisz z administratorem, on tu jest władny, ja również mogę źle interpretować pojęcie komercji na tym forum, więc napisz next raz do JC bo to on jest adminem i na pewno Ci odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...