Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer progressor - jaka długość?


nowy 27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę nad zakupem nart Fischer Progressor z sezonu 07/08. Moje parametry 185cm i 95kg, poziom około 6. Zamierzam ja dokupic jako druga pare do slalomek RACE SC 165cm. Proszę o porady jaką długość tych nart dobrać, myślę nad 170 albo 175cm.Która z nich będzie lepsza do moich parametrów? Moglby ktos powiedziec z doswiadczenia na ile jest ona twardsza od RACE SC? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się interesuje tą nartą, zeszloroczną nawet widzialem w dobrej cenie (1400 zł) i z bardzo fajną płytą. Ja myśle, że dla ciebie 175 - przecież chcesz ją jako drugą nartę do slalomki więc pewnie może mieć troche inny charakter. Ale pewnie 170 też będzie ok.

W tym temacie było o tej narcie nieco:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=8040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę nad zakupem nart Fischer Progressor z sezonu 07/08. Moje parametry 185cm i 95kg, poziom około 6. Zamierzam ja dokupic jako druga pare do slalomek RACE SC 165cm. Proszę o porady jaką długość tych nart dobrać, myślę nad 170 albo 175cm.Która z nich będzie lepsza do moich parametrów? Moglby ktos powiedziec z doswiadczenia na ile jest ona twardsza od RACE SC? Pozdrawiam.

czyli chciałbyś nartę do dłuższego skrętu :) weź min 180cm albo race rc 185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pojeździłem trochę na wypozyczonych Race sc 165 i wydawaly mi sie troche zbyt lajtowe (ciut za miekkie).Moze 170 bylyby odczuwalnie twardsze czy dlugosc nie ma znaczenia w odczuciu na twardosc narty? Niby mam je zamowione ale moge jeszcze zmienic decyzje i sie zastanawiam wlasnie czy nie wziasc jako jedynej pary tych progressorow. Wtedy jaka dlugosc byscie doradzili, 170 czy 175? Na stronie Fischera pokazuje mi ze niby 175cm min., ale widzialem gdzies na stronie ze mozna je dobrac i -15cm do wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pojeździłem trochę na wypozyczonych Race sc 165 i wydawaly mi sie troche zbyt lajtowe (ciut za miekkie).Moze 170 bylyby odczuwalnie twardsze czy dlugosc nie ma znaczenia w odczuciu na twardosc narty?

Jak miales odczucie ze Race SC byly za miekkie (przy Twojwj wadze to nic dziwnego) to WC SC bylyby lepszym wyborem. Wieksza dlugosc Ci nie utwardzi narty!

Progressora wez jak najdluzszego, bo bedzisz mial dwie pary nart (jedne krotkie, drugie dluzsze).

Rozwaz tez kupno Race RC lub WC RC, wedlug mnie to idealne uzupelnienie slalomki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...