Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

fisher rc4 competition - pomoc


heb

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

Czy dla osoby oceniajacej sie wg skali z forum na 5 narty z tematu beda ok? jezeli tak to jakiej dlugosci? 160 - 165cm ?

Mysle glownie o modelu zeszlorocznym oczywiscie ze wzgledu na cene (zalozmy, ze bedzie atrakcyjna). Zalezy mi, zeby narta byla rozwojowa, zeby dalo sie ze 2-3 lata (im dluzej tym lepiej) pojezdzic.

Wzrostu mam 181cm, waga 77kg.

Z pytan ktore zadajecie pytajacym:

- pomimo bardzo krotkiego stazu na nartach oceniajac sie w skali forumowej dal bym sobie slabsze 5 i wyglada na to ze bardzo szybko sie ucze.

- z tego co zauwazylem wole raczej dluzszy skret, ale to tylko wstepna obserwacja :)

To co mi sprawia problemy to muldy, szczegolnie na czerwonych kawalkach. Carvingowo na nich sobie zdecydowanie poki co nie radzilem. Nawet na niebieskich uprzykrzaja mi skutecznie zycie :) Gdy muld nie ma wiekszosc czasu spedzam na krawedziach bez zeslizgu.

bede wdzieczny za wszelkie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzeć, że jest rozwojowa i uniwersalna zarazem.

Myślę, że to dobry wybór dla Ciebie, pod warunkiem, że weźmiesz pod uwagę to co wyskrobię poniżej...

Taliowanie RC 4 Competition jest takie, by na tej narcie jechać zarówno krótkim skrętem, jak i dłuższym. W zestawieniu z odpowiednimi butami - sprawi Ci wiele frajdy na stoku.

To narta dla kogoś, kto lubi jechać zarówno wolniej, jak i szybciej, ale na przygotowanych trasach.

Moim zdaniem deska trochę siłowa, potrzebuje by ją trochę mocniej docisnąć, co będzie odrobinę trudne przy Twojej wadze - musisz deczko przytyć :)

Długość - tutaj według mnie jednoznacznie 165 cm.

Idę spać - dobrej nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłeś o nartę rozwojową.

Nie bój się tych 5 centymetrów więcej :)

Jak kupisz 160, to przy Twoim wzroście i wadze - już w przyszłym roku, wraz z doskonaleniem Twoich umiejętności "jeździeckich" - by Ci przeszkadzała - byłaby po prostu za krótka.

165 cm to najlepszy wybór dla Ciebie - koniec i kropka.

Dziękować nie musisz - tu pomaga się bezinteresownie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...