Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kalendarz konkurencji


Rekomendowane odpowiedzi

Zibis prosze Cie... fajnie że piszesz ale piszesz 3 posty pod sobą w krótkim odstępie czasu nie poruszając różnych tematów takie rzeczy dopisuje sie przez edycje :)

Zrnic Din to drugi zawodnik po Ivicy który nawiązuje stale walke z czołówką raczej żaden nowicjusz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zibis prosze Cie... fajnie że piszesz ale piszesz 3 posty pod sobą w krótkim odstępie czasu nie poruszając różnych tematów takie rzeczy dopisuje sie przez edycje :)

tak wiem, zgrzeszyłem.. ale te myśli pojawiały się w pewnych odstępach czasu, a odczuwałem nieodparta pokusę aby się nimi natychmiast podzielić :D

czemu nie edycja - bo bałem się, że nikomu nie będzie się chciało po raz drugi czytać tej samej wiadomości, a dla tych którzy czytaliby pierwszy raz będzie za długa.. :P

Zrnic Din to drugi zawodnik po Ivicy który nawiązuje stale walke z czołówką raczej żaden nowicjusz ;)

no wiem, przecież żartowałem..

ale zachowajmy również jakieś proporcje, do Ivicy to jeszcze wagon chleba..;)

i do parunastu (parudziesięciu?) zawodników innych narodowości też..

więc niespodzianka na pewno jest.

no i już się poprawiłem :)

nie dopisuje tylko edytuje, chociaż temat jest mało pokrewny..

co to za dziwny czas panuje na tym forum?

wracają stare czasy, kiedy jedynie słuszny był moskiewski..? ;)

u mnie (i w całym Krakowie chyba też..) jest dopiero godz 18 z kawałkiem..

Edytowane przez zibis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austriacy dali ciała po całości...

Trzymam kciuki za Vonn w drugim przejezdzie i Zahrobską. Moelgg pięknie i walecznie pojechała, ciekawe jak wytzyma w 2 przejezdzie.

Strasznie mi sie podobają te nałożenia obrazów przejazdów 2 zawodniczek, fantastyczne porównanie.

:(:( Lindsey...

Sarka okej ale Marycha dała do pieca, naprawde pokazała klase ale jakoś wolałem Lindsey na czele zobaczyć...

Kasia i Ola ładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj slalom panów. Podają, że temperatura na starcie -20!

Nasz Maciek Bydliński ma numer startowy 66 na 75 startujących. Myślę, że jego wyniki możemy odnieść do np. Stancla z Kezmarku, czy Zampy ze Smokovca, choć ten jest młodszy. A może pójdzie mu na tyle dobrze, że będziemy mogli go porównywać do Czechów Trejbala lub Kryżla? Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz temperaturka spadla do -18 takze nie jest źle :D:D :D, swoją drogą to tam musi być im naprawde w tych gumach zimno przy takiej temperaturze, no to teraz czekamy na widowisko:D

to co tam sie dzieje to jest naprawde widowisko:D

Edytowane przez bugajson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szkoda Bodego... jaka szkoda... da to mu do myślenia. Giorgio Rocca też szkoda bo przepięknie jezdzi, tak dupką kręci na boki:rolleyes: Mario Matta też szkoda. Posypali się zawodowcy.

Beni cóż - nie stawiałam na niego ale też szkoda tego zawodnika...1,5 sekundy straty to sporo.

Nie stawiam na nikogo bo nie mam pojęcia co sie wydarzy w 2 przejezdzie, rownie dobrze cała pierwsza 3 może wylecieć:rolleyes:

PS. Niestety Bydlński nie ukończył pierwszego przejazdu wiec nie zobaczymy go w drugim przejezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode ogłosił, że potrzebuje "ciepłych klimatów" i robi sobie przerwę:) - nie wystartuje w SG i gigancie w Sestriere.

Nie kibicuje Austriakom (poza Hermann'em), ale 31 letni Pranger jechał świetnie i pierwsze podium Mistrzostw w karierze - złote, należało mu się całkowicie. Francuzi też się cieszą - mają drugą gwiazdę obok Grange'a.

Podobał mi się przejazd Felix'a - był to 3 czas przejazdu.

Kryzl zajął dobre 8 miejsce, a mogło być lepiej, bo nie był zadowolony z drugiego przejazdu.

Ogólnie super zawody.

P.S.

Zawsze lubiłem patrzeć na jazdę Giorgio Rocca (ćwiczy propriocepcje na jednym z urządzeń, które sprzedaje w Polsce), ale, że ładnie kręci tyłeczkiem, to nie pomyślałem:) - jak to dobrze posłuchać innej strony czasami.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojego kobiecego oka, które w pełni jest oddane kibicowaniu Hermannowi to jednak najpiękniej jezdzi Rocca, cudna jazda z gracją....a ten tyłeczek... :o no cóż, widocznie inaczej patrzymy na zawodników;)

Brawa dla Manfreda - obronił Austriacki honor Jechał ładnie i nienerwowo. "Dobry Wujo" (czyt. Robert Brunner) rzucił się mu w ramiona jak tylko dotarł do mety:D Miałam ubaw po pachy bo zawsze jak wygrywa jakiś Austriak to pojawia sie ten gościu który intrygował mnie przez kilka sezonów i przez kilka sezonów nazywałam go "Dobry Wujo":) Aż w koncu zrobiłam dochodzenie kim on jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś (dłuższego czasu) wiem, kto zacz, ten Brunner - trzeba mu oddać, to, że zawodnicy "garną" się do niego, chyba go po prostu lubią i szanują, bo takie gwiazdy, jak team austryjacki, to ciężko do kogoś przekonać.

A co do Rocci, to popatrzę też na jego "dupkę" następnym razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...