Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narta do wyrzucenia?


luXyfer

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

po niezbyt ostrożnej jeździe w Korbielowie pełnym kamieni mój świeżo zakupiony używany M2tron został bez części krawędzi dokładnie rzecz biorąc "odpadł" kilkunastocentymetrowy kawałek ślizgu przy samej krawędzi, co widać na zdjęciach (jesli nie, mogę zrobić więcej tylko powiedzcie z jakiej perspektywy )

da się coś z tym zrobić za jakieś w miare rozsądne pieniądze, czy narta jest do wyrzucenia tudzież do jazdy z tym defektem?

http://img222.imageshack.us/my.php?image=dscn9695sa3.jpg

http://img510.imageshack.us/my.php?image=dscn9694of0.jpg

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako serwisant napiszę Tobie tak: nie da się, bynajmniej ja bym nawet nie próbował. Jaki to metron, bo mozna np 8 kupić za 499 pln ..

Jak krawędź wypadła to jak chcesz to zalać ? :) Chyba że ja źle zrozumiałęm i to tylko luka a krawędź jest, jak tak to zalać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako serwisant napiszę Tobie tak: nie da się, bynajmniej ja bym nawet nie próbował. Jaki to metron, bo mozna np 8 kupić za 499 pln ..

Jak krawędź wypadła to jak chcesz to zalać ? :) Chyba że ja źle zrozumiałęm i to tylko luka a krawędź jest, jak tak to zalać ..

jak dla mnie to jest dziura jak ja pierdziu:) nie no będe tutaj sie upierał ze te narty to mozna w płot postawić albo hmm albo wyrzucic:) i popieram Cie Machu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest dziura jak ja pierdziu:) nie no będe tutaj sie upierał ze te narty to mozna w płot postawić albo hmm albo wyrzucic:) i popieram Cie Machu

Też mi się wydaje,że to już raczej nie da się naprawić.Jeśli krawędź nie jest uszkodzona,to niby można próbować naprawiać,ale wątpię czy ta narta będzie się spisywać jak wcześniej.Spotykałem czasem oferty na Allegro sprzedaży jednej narty,pewnie podobna sytuacja,ale trafić w ten sam model to będzie wielkie szczęście. :rolleyes: Może należałoby zwrócić się do GAT o jakieś odszkodowanko?Wiem,nie ma szans... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie jestem przekonany, czy to od kamienia, bo rzeczywiście aż niemożliwe... nie wiem czy nie kupiłem ich już z wadą, której nie zauważyłem - pogadam w weekend z facetem na giełdzie, który mi ją sprzedał.

nie wiem co to za m2tron, napisane tylko B5 :)

Jeśli jako krawędź mam rozumieć ten srebrny/szary kawałek metalu na samym spodzie narty przy rogu, to na długości jakichś 25cm go nie ma -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem serwisantem, jednak wiem, że tak dużych ubytków przy samych krawędziach nart w życiu nie zalewa się kofix-em, a raczej robi tzw. wstawkę.

Jeżeli jednak krawędź jest uszkodzona - trzeba dać sobie z tym spokój.

Te narty są niestety do wyrzucenia

można i całą krawędź wstawić wszystko zależy od tego ile chcemy za to zapłacić, na drugim forum był link do sklepu gdzie można kupić krawędzie do samodzielnego montażu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę - Panowie nie prościej poszukać i kupić coś nowego z nie wielkim przebiegiem i może nie koniecznie na giełdzie. Jest tyle przecen i wyprzedaży - np. koło Gean`ta (3 Stawy w Katowicach).

Ile będzie ta naprawa kosztowała czasu i pieniędzy - Przepraszam bardzo - chyba że ktoś lubi tak bardzo prace ręczne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę - Panowie nie prościej poszukać i kupić coś nowego z nie wielkim przebiegiem i może nie koniecznie na giełdzie. Jest tyle przecen i wyprzedaży - np. koło Gean`ta (3 Stawy w Katowicach).

Ile będzie ta naprawa kosztowała czasu i pieniędzy - Przepraszam bardzo - chyba że ktoś lubi tak bardzo prace ręczne ...

Mój kolega kupił też ostatnio aż trzy pary nart okazyjnie na koszalińskiej giełdzie w cenie całych trzystu złotych... :D SONDERPREIS, prawda :confused:

Chyba nie pójdę ich oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę - Panowie nie prościej poszukać i kupić coś nowego z nie wielkim przebiegiem i może nie koniecznie na giełdzie. Jest tyle przecen i wyprzedaży - np. koło Gean`ta (3 Stawy w Katowicach).

Ile będzie ta naprawa kosztowała czasu i pieniędzy - Przepraszam bardzo - chyba że ktoś lubi tak bardzo prace ręczne ...

no i to je to:) narty stare widać ze swoje lata świetnosci maja za soba:) a na giełdzie koło okulistyki w katowiach da sie naprawde tarfić fajny sprzęt jak sie z nimi pogada to wyjmą jakiego rodzynka z auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaoszczedziłeś!!!!!!!!!!!!!

Już poruszałem wątek zakupu sprzętu narciarskiego poza sklepem. Uważam to za delikatnie mówiąc dużą nieodpowiedzialność ze strony kupującego. Teoretycznie zaoszczędza kasę a tak na prawdę to dokłada. Najgorsze jest to, że często kupujemy kradziony sprzęt, uszkodzony bez prawa zwrotu. Może już czas pomyśleć o kupowaniu z rachunkiem za towar i możliwością reklamowania? A z drugiej strony jak tak dalej będziemy kupować poza sklepami to w końcu sklepy zbankrutują!!! Już teraz można zauważy, że nie ma gdzie kupić dobrego sprzętu, wszędzie starocie z zeszłych sezonów!!! Jak pytam się sprzedawcę o model konkretnej narty to słyszę, że jej nie ma! I tym sposobem zostaję zmuszony kupić narty w sklepie za granicą!! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poruszałem wątek zakupu sprzętu narciarskiego poza sklepem. Uważam to za delikatnie mówiąc dużą nieodpowiedzialność ze strony kupującego. Teoretycznie zaoszczędza kasę a tak na prawdę to dokłada. Najgorsze jest to, że często kupujemy kradziony sprzęt, uszkodzony bez prawa zwrotu. Może już czas pomyśleć o kupowaniu z rachunkiem za towar i możliwością reklamowania? A z drugiej strony jak tak dalej będziemy kupować poza sklepami to w końcu sklepy zbankrutują!!! Już teraz można zauważy, że nie ma gdzie kupić dobrego sprzętu, wszędzie starocie z zeszłych sezonów!!! Jak pytam się sprzedawcę o model konkretnej narty to słyszę, że jej nie ma! I tym sposobem zostaję zmuszony kupić narty w sklepie za granicą!! :mad:

Ciekawą kwestie dla mnie poruszyłeś - zawsze byłem przeciwnikiem kupowania nart w sklepie ,bo za drogo, ale nauczony podobnym zdarzeniem z zakupem okazyjnym tanich desek i komplikacjami z tym wynikającymi bezpośrednio na stoku czyli w sytuacji dla narciarza najmniej komfortowej staram się zmieniać deski tylko w sklepie. A w momencie kończenia się sezonu narciarskiego ceny zaczynają spadać na ziemię i można naprawdę dobrać coś dla siebie. Co by nie było off topic to te deski nadają się na śmietnik. Pora kolego odkręcić wiązania.

Edytowane przez skuter69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Może już czas pomyśleć o kupowaniu z rachunkiem za towar i możliwością reklamowania? (...)

I na prawie do reklamowania się kończy :D

Jak masz znajomości to MOŻE reklamację uznają.

Jak nie, otrzymasz odpowiedź pt: niewłaściwie użytkowanie nart... i pewnie wielu wypadkach może to być prawda.

Nigdzie nie dostaniesz gwarancji na tempo wyklepywania się nart, więc na prawdziwą ich jakość.

Kupując w sklepie wiesz, że kupujesz nowe i możesz liczyć na szczęście, że się nie rozpadną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Problem jest taki, że wymiana krawędzi jest dosyc droga i w Polsce mało kto sie tego wogóle podejmuje, co do zalewania kofixem nie polecam, kofix wypadnie , wklejka o byłby dobry pomysł. Jeśli uszkodzenia są tak duże to polecam Ci kupić inne narty bo w te inwestować juz chyba sensu niema

P.S. Czy ja dobrze widze czy na krawędzi prawej masz super gigantyczną warstwę rdzy ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że wymiana krawędzi jest dosyc...

Bode,

Witaj na forum, bardzo fajnie że dołączyłeś do nas i że chcesz od razu być aktywny, nic w tym zdrożnego nie ma, ale jak już wykopiesz jakiś temat to zastanów się czy jest sens odgrzewania go...

W przypadku tego tematu założonego 9 miesięcy temu dotyczącego zniszczonej narty to zupełnie nie ma sensu, tym bardziej że jego założyciel też się nie logował na forum od 9 miesięcy, a na pewno w taki czy inny sposób poradził sobie z tym problemem:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode,

Witaj na forum, bardzo fajnie że dołączyłeś do nas i że chcesz od razu być aktywny, nic w tym zdrożnego nie ma, ale jak już wykopiesz jakiś temat to zastanów się czy jest sens odgrzewania go...

W przypadku tego tematu założonego 9 miesięcy temu dotyczącego zniszczonej narty to zupełnie nie ma sensu, tym bardziej że jego założyciel też się nie logował na forum od 9 miesięcy, a na pewno w taki czy inny sposób poradził sobie z tym problemem:rolleyes:.

Ok, pozdrawiam :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...