Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic Betacarv X 9.20 Titanium


mot263

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom moich umiejętności to 3:). Szukam nart, na których mógłbym czuć się swobodnie, żeby nie były za trudne, ale także żebym mógł na nich polepszać swoje umiejętności. Interesują mnie narty używane w umiarkowanej cenie.

Nie macie żadnych propozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

ja zadam 1 pytanie...

jak ktoś się uczy i szuka tanich nart...

to znaczy że będzie jeździł w PL...

jak będzie jeździł w PL...

to znaczy po słabo przygotowanych stokach...

jak słabe stoki to nie lepiej jakieś crossy ?

np takie coś...

http://allegro.pl/item558106308_atomic_supercross_sx_10_160cm.html

Edytowane przez Azmadan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

ja zadam 1 pytanie...

jak ktoś się uczy i szuka tanich nart...

to znaczy że będzie jeździł w PL...

jak będzie jeździł w PL...

to znaczy po słabo przygotowanych stokach...

jak słabe stoki to nie lepiej jakieś crossy ?

Ja to prawie wszędzie podkreślam.. cross oraz allmountain lub allround dla tych co się uczą i jeżdżą w PL a to można łyknąć w fajnych cenach.

mot263: przeleć allegro (:D) poszukaj-najlepiej w kończących się aukcjach bo z praktyki wiem że dużi sprzeawcy wystawiają od 1zl a aukcje rosną w ostatnich 2-3 godzinach od 100 czasem i do 1000 zł więc szkoda tracić czasu. Do powiedzmy 400 pln kupisz niezłe narty, lepsze od wspomnianych atomów na jakieś 2-3 sezony lub i więcej. Jakbyś coś nalazł napisz mi na pm z linkiem a powiem ci czy warto czy też nie. Poszukaj sobie salomonów crossmax 8-10 lub scrambler, k2 motocross itp, stockli cross lub stomprider (wiziałęm za 250 pln z przed 3 sezonów, w b. dobrym stanie - świetne narty, znajomy kupił ;) ), rossignol bandit b2 (chociaż to już specyficzna narta), blizzard cmx 9,10,11 i można jeszcze dużo by wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ... dla początkującego ... trochę frajdy powinno być, ja miałem i fajne nawet były puki sie po 4 miechach nie sprzedały ;)

IMHO do niczego się nie nadają.

Może tylko do jazdy po miękiej wyratrakowanej trasie.

Po za tym - na lodzie zero trzymania, prędkości niskie, reaktywnośc narty=0 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jako pierwsze Atomic Betacarv 9.18 Titanium i powiem krótko - rewelka dla początkującego. Inna sprawa, że to narta już wiekowa. Za więcej niż 200-250 w dobrym stanie chyba bym nie brał. Poszukaj coś Atomic C:9 z nowszych roczników to jest kontynuacja Betacarv. Dobrze też wspominam Fischery RX6/RX8.

Ja wychodzę z założenia, że na polskie stoki to trzeba mieć własne, nowe i wygodne buty oraz narty używki za max 400Pln. Nie żal ich w kolejkach i na kamieniach. Chyba, że ktoś ma sponsora albo śpi na pieniądzach.

Opracowałem sobie taki prywatny system - mam 2 pary nart. Starsze sprzedaję w okolicy Świąt w pełni sezonu. A na koniec - wczesną wiosną mam za te same pieniądze nartę nowszą. Jeszcze nie dałem za narty więcej niż 400pln. faktem jest, że jestem narciarzem weekendowym ale te 20 dni w sezonie na nartach jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o butach Dalbello NXR? Przy moim stopniu zaawansowania będą ok? Dodam tylko, że mam ok 189cm i ok 85kg.

nieważne co się o nich sądzi- dalbello bdb firma:) najważniejsze jest czy będą ci pasować i nie będą gniotły- po prostu wygodne:) nie skupiaj sie tylko na dalbello poszukaj butow innych producentow w zakresie flexa ok 80-90 max 100:) pozostaje nic tylko zyczyc udanego mierzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak:)... ale ja jestem osobą początkująca, a z tego co widzę to właśnie dla początkujących występują buty z mniejszym flexem 50-60. A w butach dla zaawansowanych flex jest większy. Więc jak to pogodzić? Jeżeli kupię buty dla zaawansowanych o odpowiednim flexie będa to dla mnie odpowiednie buty?

Edytowane przez mot263
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak:)... ale ja jestem osobą początkująca, a z tego co widzę to właśnie dla początkujących występują buty z mniejszym flexem 50-60

qr.......de ale nie wazysz 50kg:) wazysz swoje wiec buty musisz miec dobrane do wagi:) ile trzeba powtarzać:D 80-90 flex;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...